Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >Tiyatroterapi Duyuruları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum27 Mart 2009

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 27 Mart 2009
    Gönderim Zamanı: 28.Mart.2009 Saat 08:55
ClapEvet.  BUGÜN 27 Mart  2009 Dünya Tiyatrolar Günü. Geldik Bir başarı öyküsünün anlatımınaWink. Ben Tiyatroya 18:45 civarında gelebildim. Hep beraber yemek yenmiş ve ben geldiğimde benim payımda ayrılmıştı. Teknik işlerle uğraşmaya koyulduk elimizden geldiğince. Son kontrollerimizi yapıyorduk oyunumuz başlamadan. Hocamız gelen misafirlerimiz karşılıyor, Herkeste gülücükler açıyordu. Gösterimizi HOCAMIZIN konuşmasının ardından sunmaya başladık.Sayın  Muhsin YAZICIOĞLU'nun vefatı hepimizi çok üzdü. Tabi Belli bir ses düzeyinde oldu gösterimiz. Önce Hain Menekşe ile ( Meral-Milan ) çıktı sahneyeClap. Sonra Memed Şiiri ( Samet ve fonda Semih kemençe ile ). Samet şiirini bitirince Semih'te Bu hüzünlü şiirin ardından neşelenmek için bir parça çaldı kemençe ile. Bunu duyan Yeda durur mu?LOL. Hemen " Çok güzel çalıyorsun Semih. Bende bir türkü söyleyebilir miyim " deyince çok güzel bir yorumlama ile Yeda'yı dinledik. Trafik Terörü'nündü sıra. ( Atalay, Oğuzhan, Umut, Gökhan, Eren, Kemal ) Bu skeçte de çok eğlendik. Şoförü,piskopatı,dolmuşcusu,taksicisi,kabzımalı, kasabı, raporatörü herşey vardı bu skeçteClap. A oda ne SIDIKA bizi ziyarete gelmiş. Tabi ki abisyle tartışmaya devam ediyor. ( Oğuzhan-Hazal )Clap Bitiminde Güzem'in çok güzel bir Keman dinletisini dinledik.Clap Ardından Leylek ( Adem ) bize Leylekleri anlattı bir Huşuu İçindeLOL Clap. Evet Eğlencemiz tüm hızıyla devam diyor. Şimdi sıra ÇOGET gurubunun büyüklerinin dansı var. Tango ile başlıyorlar.Clap Oda nesi, Ortanca kardeşlerimiz müziği kesiyor ve " siz buna dans mı diyorsunuz, bir de bizi görün " deyince onları da Aralarına Mert'i zorla alarak yaptıkları dansı seyrederkenClap bir den HOCAMIZ oradan " Bir de Küçükleri görün deyince Sahnede birden Bütün herkes onlara alkış tutmaya başladı. Bu anı görmeliydinizClap. Ara Vaktimiz gelmiş ve 10 Dakika ara vermiştik. Hazırlıklarımız gözden geçirip ikinci perdeye geçtik. ( Bu arada bugün Perdemizi hiç kapatmadık. ) Piyanistimiz ( Dilay ) ile Çok çok güzel müzikler dinledik. ( Godfather bile vardıClap. Bunu Gören İmge Hemen bir Piraye Nâzım Hikmet'in Ben Senden Önce Ölmek İsterim Şiirini okuduClap. Ardından Televizyon bana kaldı. Ev Hali ( Ben-Yeda ) Adlı oyunu sergiledikClap. Sonra Ayşenur'un bir Derdi vardı. Onu anlattı bizeClap. Arkasından Samet bir Sofben almaya çalıştı Televizyondaki Eda'danClap. Bir şey vızıldıyordu bunu farkeden Ezgi Hemen açıklamasını Küçük bir açıklama ile yaptıClap. Yeda Piyanoya daha fazla dayanamadı ve birbirinden güzel şarkılar söyleClap. Bir de baktık Sadece Biz dans etmedik büyükler olarak. Durur muyuzLOL. Hemen bir Hoptek ( Kolbastı ) Müziği eşliğinde Hep beraber bu Güzel günümüzü oynayarak geçirmeye devam ettik. ( Meral-Samet-Ben-İmge-Yeda-Semih-Milan-Adem )Clap. Sonra Hep beraber sahnedeki herkes oynamaya başladı. Atalay abiyi oynatamadık amaLOL. Son olarak ÇOGET gurubunun Veda Şarkısı eşliğinde Gösterimizi Selamlarımızla ve HOCAMIZIN Konuşması ile sona erdirip, Kokteylimizde hep beraber muhabbet edip, Yapılan böreklerde, kurabiyelerden,vs... yiyerek yorgunluğmuzu sevdiklerimizle beraber attık diyebilirim. Herkes Evlerine gittiğinde, Biz de tiyatrodan Yapılmaı gereken işleri yapıp, mutlu bir şekilde evlerimize gittik. HOCAMIZA BUARADAN TEŞEKKÜRLERİMİZİ, SEVGİLERİMİZİZİ, SAYGILARIMIZI SUNUYORUZ. Emeği Geçen herkese TEŞEKKÜRLERİMİZİ BİR BORÇ BİLİRİZ.ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap 

Düzenleyen bekir - 28.Mart.2009 Saat 08:55
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Mayıs.2009 Saat 12:10

Arkadaşlar yanlışlıkla silinen 27 mart fotoğraflarımızı yeniden yüklüyorum..

Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Mayıs.2009 Saat 15:27
resimlere baktım ve o günü tekrar yaşadım ..fotoğrafları çekenlerin eline sağlık.harika bir gündü...EmbarrassedTongueSmileCry
ss
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,114 Saniyede Yüklendi.