Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >Tiyatroterapi Duyuruları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumSadabat Sahnesi Gösterimiz

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sadabat Sahnesi Gösterimiz
    Gönderim Zamanı: 17.Nisan.2009 Saat 23:12
 İBŞT 23 Nisan çocuk şenliği kapsamında Doğa Oyunumuzu Sadabat sahnesinde oynuyoruz.

-Gösterimiz 20 Nisan Saat 11 00 de
-4,5,6,7,8,9. sınıflar için İlçe milli eğitim md lüğünden izin alındı.
-Galadaki kıyafet ve aksesuarların tamamı bu oyundada yanınızda   olacak.
-İlaveten gezi için yedek kalın giysi yanınızda bulunmalıdır.
-Vakıfta Buluşma Saatimiz 08 00..,hareket saatimiz 08 30 bu arada hazırlanacağız.
-Oyuncular ve adı galadaki oyunda geçen küçükler zorunlu olarak gelecekler..
-Diğer küçüklerin  gelme zorunluluğu yok.
-Oyun çıkışında ödül gezmesi var...
-Vakıf dönüş saatimizi 18 00 olarak planladık.

OYUNCULAR                               ÇOCUK OYUNCULAR
 SENA GÜNGÖR                                            EFE SORARLI
 EDA BORA                                                   ZEYNEP ÖZER
 GÜZEM YARAN                                             ELİF SARI
 UĞUR COŞKUN                                            ZÜMRANUR AYDOĞDU
 EZGİ KALEMKUŞ                                          BEYZA ŞİNEL
 GİZEM SESKIR                                             BENGÜ YÜCEBALKAN
 GÖZDE MURAT                                             ONUR YILDIZ
 SILANAZ EMREGİL
 ÖYKÜ ÇITAKOĞLU
 MİLAN KOCAMEŞE
 ALEYNA SÖYLERİZ

Düzenleyen terapist - 22.Nisan.2009 Saat 20:54
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2009 Saat 18:57
Sadabat sahnesinde gösterimizi gerçekleştirdik..Bu yıl seyirci yaş gurubunu tutturabilmek için hayli uğraş verdik ama netice aldık ve bu netice oyunun kalitesini arttırdı.Çok kaliteli ve sanatsal bir gösteri oldu..her oyuncum ayrı ayrı çok başarılıydı..Yardımcı yönetmenler ve asistanlar görevlerini mükemmel yerine getirdiler..Çok yıllardır ilk defa hiç bir şeyle uğraşmadan oturup oyunu izledim   doğrusu hoşuma da gitti.az zaman sonra kendi başlarına çalışabilir olacaklar..ben köşemde oturup onları izleyeceğim..
  heyecanlı bekleyişi paylaşmak isterseniz..

perde arası görüntüleri..

oyun sonrasında ..

oyun sonrası piknik yaptık..

söz verdiğimiz gibi darıca kuş cennetine geldik..

çok iyi bir gündü..keyifliydi..tekrarlarında buluşmak üzere..

Güzem'in gönderdiği fotoğrafları ekliyorum

Düzenleyen terapist - 22.Nisan.2009 Saat 20:57
Yukarı Dön
yaren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 8
  Alıntı yaren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2009 Saat 20:40

Hayatımda ilk defe bu kadar eylendim çoooookkkkk güzel bir gündü.Benim bunları yaşamama sebep olduğu için Sinan amcaya çoooookkkkkk teşekkür ediyorum

Yukarı Dön
mutuu3194 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33
  Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 11:39

Herşeyiyle o kadar güzel bir gündü ki anlatamam.Zaten fotoğraflar bütün her şeyi apaaçık gösteriyor.Sadabat'taki DOĞA oyunuyla başladı günümüz(öncesi-oyun vakti-sonrası) günümüz.Hepsini çok çok öpüyorum o kadar iyiydilerki.Sonrasındayasa Darıca Hayvanat Bahçesine doğru yola çıktık.Yolada küçük bir piknik molası verdik.Haa az daha unutuyodum otobüsteki şarkılar ,göbek atmalar hatta hop tek oynamalar süperdi.Hiç kimse yerinde duramıyordu.Ve hayvanat bahçesine geldik.Günün en eğlenceli kısmıydı kesinlikle. Küçük büyük herkes çok eğlendik.Hatta biz büyüklerin kesinlikle küçüklerden bir farkı yoktu.Big%20smileEn sonunda eve dönme vakti geldi.Tekrardan otobüse bindik.Benimde içinde bulunduğum otobüstekilerin bir kısmı günün yorgunluğundan dolayı vakfa gidene kdar uyudularBig%20smileDiğer bi kesim ise Samet önderliğinde eğlenceye devam eetilerBig%20smileEn sonunda vakfa geldik.Dekorları indirdik.Birden acıktığımı hissettim.Sonra bi baktım herkes benim gibi.Hemen piknikten arta kalan şeyleri midemize indirdikBig%20smileSonrasında vedalaşarak evimizin yolunu tuttuk.Ben kendim eve gider gitmez uyudum:))Pazartesi günü için hocama,hocamızın yanında bulunan  bütün annelerimize çok çok çok teşekkürler.inanın orada bulunan herkesin unutamayacağı bir gün yaşadıkLOL

Yukarı Dön
ezgi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 37
  Alıntı ezgi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 15:31

Gerçekten çok güzel ve keyifli bir gün geçirdik...Herkese özelliklede Sinan Hocamıza çok teşekkür ediyorum..

Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 18:35
Gerçekten çok eğlenceli bir gün geçirdik. oyunumuz süperdi ardından gezi... unutamayacağım birgün yaşadım .başta sinan hocam olmak üzere tüm velilere ve abi ablalarımıza çoooooooook tşk ederim sizi çok seviyorumEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedTongueTongueTongue
ss
Yukarı Dön
Melek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 14
  Alıntı Melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 19:23
evet gerçekten çok güzel bir gündü herkes çok eğlendi gösterimiz ve gezi.bize bu güzelliği yaşattığı için sinan hocaya çok teşekkür ederimClap
Yukarı Dön
GÖKHAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 56
  Alıntı GÖKHAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 20:15
öğlene kadar kalabildim sizlerle  iş dolayısıyla ayrılmak zorunda kaldım ama öğlene kadar ki zaman çok eğleceliydi elimizden bişey geldiyse ne mutlu ilk amatör kamera deneyimimi yaşadım emeği geçen bizlerle olan ve olamayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten biz çok güzel bir aileyiz çok
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 20:52
Güzem'in gönderdiği fotoğrafları diğer fotoğrafların arasına ekledim..Buraya da ekliyorum..

hayvanat bahçesi ve lunapark görüntüleri 

Yukarı Dön
örümcek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
  Alıntı örümcek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 22:12
CensoredTongueWinkSmileStarClapEmbarrassedvalla billa çocuklar Yeda ablamıza,İmge ablamıza çok çok çok çok çok çok çok çok  teşekkür ediyoruz    Big%20smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,074 Saniyede Yüklendi.