Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >Tiyatroterapi Duyuruları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum23 Nisan Balosu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 23 Nisan Balosu
    Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 00:08
 Yıllardır hevesle ve  özenerek yaptığımız 23 Nisan  kıayafet balosu bu yıl da pek güzel ve keyifliydi. kıyafetlerin satın alınmaması..,terziye diktirilmemesi gerekliydi.Bir ikisi dışında söylenilenlere uyulmuş..yaratıcılık ve beceri gösterilerek güzel şeyler ortaya çıkarılmıştı..
izlemek isterseniz..

Eveeet şimdi gelelim yarışma ile ilgili değerlendirmelere..

Eğlencenin ilerleyen saatlerinde ve karnımızı bir güzel doyurduktan sonra en iyi kıyafet yarışmamıza başladık.tabii ki herkesin tekrar podyum gösterisi yapması gerekti ve birkaç kelime de söylemeliydi.Daha sonra  dağıtılan kağıtlara beğendiği kıyafetlerini ve sahiplerini(pardon kreatörlerini) yazdılar..

Değerlendirmeleri özenle seçilmiş BÜYÜK JÜRİ (ben)    yaptı…

Şimdi sözcü(ben) vasıtasıyla açıklanan kararı aktarıyorum. 

Bu arada    Büyük jüriye      desteklerinden dolayı teşekkürü borç haneme yazıyor v ve  bir ara ödemeyi taahhüt ediyorum.

Oyların pek çoğu birbirine yakın olduğundan ve ben sayıyı habire    karıştırdığımdan şöyle açıklıyorum..

En ilgi çekici kostüm Samet ‘in kostümü bulundu .. En yaratıcı ve  

cesur olarak Emir’in kostümü seçildi.. Evde kalmış kız gelinliği olarak değerlendirip acıdıkları için ve oylamaya katılanların ezici çoğunluğu kız olduğu için Yeda’nın kostümü çok beğenildi. İmge zerafetini ve becerisini ön plana çıkaran ve ülkeler arası dostluğa katkısından dolayı derece aldı.Gizem harika pocahontas kıyafetiyle unicef kaybolmuş ırklar ödülünü aldı.Ayşenur ve Meral en iyi ölü ödülünü aldılar..ancak ödülü öteki dünyada verileceğinden emanete teslim edildi.Sıla çiçekçiler derneği özel ödülü.,Gözde falbakanlar kulübü özel ödülünü,Güzem milli giysilerimize sahip çıkalım ve koruyalım vakfından sevgi ödülünü aldı. Eda İlhan Koman özel ödülü ile birlikte çarşaf sanayicileri derneği ödülünü de aldı.Sena ve iki misafirimiz ise   şeytan çıkartama ayini sırasında telef olduklarından ödüllerini ben aldım anacak satamadım para etmedi

Kıroyum ama para bende özel ödülü Uğur’ gitti.,ancak ödülü

satmış. En iyi öğrenci ödülünü Hazal aldı ancak disiplin kuruluna verildi..,son iki yazılısı da iptal edilmiş.

Ülkeler arası ödüllerde sahibini buldu..Japonya dostluk ödülünü bir

daha yapmaması şartıyla Aleyna'ya kargo ile göndermiş ancak kargo bedeli çok tuttuğundan alamadık. ispanyadan Öykü’ye, Romanya’dan Nur Nur’a ödül gelmiş ..,öyle diyorlar ben görmedim..
   Hayvanları koruma derneği ise birincilik ödülünü Ezgi’ye göndermiş ancak Milan bu ödüle ben daha çok layığım diyerek elinden kapmış,B.Sude koşarak yardıma gidiyordu.,yanında K.Sude vardı ve en üstlerine de Elif konmuştu.Elif benim için önemli onu yarışmadan sonra güllerimin üstüne koymak istiyorum.Gül bitine karşı en etkin çözüm uğur böceğiymiş.

Denizcilik ödülü ve genç subaylar derneği özel ödülü Bengü’nün oldu.

Ancak bu ödül de denize düştüğünden kurtarma sualtı gurubundan yardım istendi çıkartılır ise verilecek.

Tam istenileni yapan Efe’ye verilecek gerçek yaratıcılık ödülü

iptal edildi. Çünkü Efe kaşla göz arasında Dimaze,Onur ve Dilarayı yemiş..Derin'i elinden zorla aldık bu bize iki parmağa maloldu..üzüldük yardıma giden Ebru ise üşüyüp geri döndü hepsinin ödülünü ona vermeyi düşünüyoruz.Büyük Ebru ise ilköğretim müdürlüğünden uyarı cezası aldı artık siyah önlük yok sen ne demek istiyorsun diye bir de azar işitti..Bizi de bu kıza ödül verirseniz hayatta oyununuza seyirci göndermem diye tehdit ettiler..kusura bakma Ebru  ödülünü yoldan geçen bir kıza verdik sevindi garip…

Ülgen ve Alize çok şıklar ödülünü alacaklardı ama kalmamış bir

daha ki sefere verebiliriz diye düşünüyorum..Beyzanur küçük prenses ödülünü pembe değil diye beğenmedi. Bekir’e en kötü dj ödülünü verecektik kıyamadık hiç vermedik..Huysuz ihtiyar ödülü biraz değiştirilerek huysuz ve şişman ihtiyar olarak olarak birine verilecekmiş ama kime verileceğini ben bana bile söylemedim..

Bir dahakinde görüşmek üzere..

Düzenleyen terapist - 27.Nisan.2009 Saat 09:05
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 01:47
Hocam süper bir eğlence diyorum! ama eğlenceden, süperden de öte bir güzellik olduğunun altını çizmekyi unutmuyorum ...
Resimlrde görünen eğlencenin ötesine birbirimizin gözüne bakarkenki mutluluk bizi bir kıyafet balosundan öte bir beraberliğin oluşturmuş olduğu birütopya götürdü...
Ve yaratıcılığımızı taşıyan kendimizin dizayn ettiği kostümler içerisinde çook eğlenceli saatler geçirdik hep beraber.
Ve herkese çook çok teşekkür ediyorum başta hocam olmak üzere ...

Herkes herşey çok güzeldi... Beykozun değer vermesi gereken bir beykoz vakfı sanat merkezi var olduğunu ayrıca söylemek istiyorum eğlenirken yine öğrendik ...

....  Çok güzel unutulmaz bir 23 nisan ....
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 09:39

Gerçekten çok eğlendik. defilemiz, yarışma ,yemekler ve dans... harika bir gündü...geçirdiğim en güzel günlerden biriydi...herkese çok teşekkürler...Tongue

ss
Yukarı Dön
yaren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 8
  Alıntı yaren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 09:59
çok güzel ve herkesin hiç unutmayacağı  bir gündü bunun için herkese çook teşekkürlerClap
Yukarı Dön
Melek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 14
  Alıntı Melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 10:59

evet gerçekten çok güzel bir gün geçirdik.Yeda abla o güzel sesiyle şarkılar söyledi.Güzemde gaza geldiSmile oda şarkı patlatı...bizim için unutulmaz bir 23 nisan hediyesiydi.Sinan hocama çok teşekkür ederim bize bu güzelliği yaşattığı için...

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 12:37
Big%20smileçok güzeldi.hayatımda hiç bu kadar çok dans etmemiştim.
Yukarı Dön
ezgi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 37
  Alıntı ezgi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 13:49
İlk kez hayatımda 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını bu kadar eğlenceli bir şekilde kutladım ve ilk defa arkadaşlarımla birlikte bu kadar çok oynadım...Anlatamayacağım kadar eğlenceli ve güzel bir gündü...Herkese teşekkür ederim SmileTongue
Yukarı Dön
yaren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 8
  Alıntı yaren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 14:22

milli giysilerimize sahip çıkalım ve koruyalım vakfından sevgi ödülünü bana layık gördüğünüz için teşekkürler bu ödüle layık olmaya çalışıcam

Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 15:40

ödül için gerçekten çok teşekkür ederim.......ama ismimi renkli yazmayı unutmuşsunuzCryCry

ss
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Nisan.2009 Saat 16:40
Sılacım..şekerim düzelttim..Çiçekleri eve gönder..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.