Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >10 - HABERLER >Yaşamdan ...
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumYüreğinizin dayanabilirse İzler misiniz..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yüreğinizin dayanabilirse İzler misiniz..
    Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 08:15

Bir ödül töreni
Sonuna kadar izleyin

www.osmanakbasak.com dan alınmıştır
TEŞEKKÜRLERİMİZLE 

Düzenleyen terapist - 19.Mayıs.2009 Saat 08:19
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 08:35
Cry şu an bu kadar yazabiliyorum.
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 12:43
hayat çok garip .. insanın nerde hangi tarafta olacağına herzaman kendisi karar veremiyor... yaa bizde doğuştan şanssız olanlardan olsaydık ... atalarımız bu şanssızlıktan çokta uzak değildi bunu unutmamalıyız ... ama herzaman bir savasın çok fazla seyircisi oluyorsa eğer savaşanlar değil asıl seyirciler insanlıktan uzaklaşmış varlıklardır ...

ateş düştüğü yeri yakıyorsa sadece vicdan kavramı öleli çok oldu demektir ...

gözlerine bakıp yardım isterken göreve devam edebilmek te ayrı bir yetenek disiplindirPinch görmemezlikten gelebilmek...hangisi olmak isterdiniz ... yada dünya geneli bir birlik oluşturabilip hiçbir silah kulanımına izin vermemek mi isterdiniz ben bunu istiyorum .. savaşlar acı değildir... savaşanların hepsi savaşı istiyorsa eğer ama 200000000000000 kişilik bir orduda savaşı isteyecek enfazla 100 kişi olabilir bu sebepledirki Angry"SAVAŞLAR"Exclamation savaş çok acı birşey herkes için.......

Broken%20Heart    Question peki öyle ise neden ?????????????????**Cry
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 17:31
izlerken içim parçalandı. ama dayanıp sonuna kadar izledim .Cry
ss
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Mayıs.2009 Saat 12:41
Cry işte sözün bittiği yer... birilerinin dur demesi gerek ama nedense kimse elini taşın altına koymak istemiyor... çünkü biliyorlar ki eğer karşı dururlarsa onlarda o küçük kızın yerinde olacaklar..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Mayıs.2009 Saat 23:29

izlediğim en güzel kısa filmlerden biri.Çok etkilendim gerçekten.bolca da ödül almış bildiğim kadarıyla.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,067 Saniyede Yüklendi.