Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >7 - DİĞER KÜLTÜR VE SANAT DALLARI >Karikatür
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇok güncel bir karikatür..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çok güncel bir karikatür..
    Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 08:50

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 10:45
ay gerçektende her yerde kolbastı var.artık herkez kolbastı biliyor.kolbastıdanda çift sol çift sağdanda bıktımSmile
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 12:48
BENİ BU MUTLU EDİYOR GELECEK NESİL BİR BATI DANSINDAN DAHA ÇOK  halkımızın oyununu halk oyunumuzu bilerek yetişiyorlar ve ileride bize ait diyebilecekleri birşeyleri öğrenerek kopya yöntemi yerine bir danstan şunu çıkarailirler diye düşünüyorum biz yaparsak daha iyisini yaparız... nasa gibi olamayız (na-saa) nasadan daha ileride ondan daha iyi olabiriz...

çift sol çift sağ .... Wink

Düzenleyen smt-gnr - 19.Mayıs.2009 Saat 12:49
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 17:10
LOLharika bir karikatür. sağımı dönüyorum kolbastı  solumu dönüyorum kolbastı. valla yapanın ellerine sağlıkClap
ss
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Mayıs.2009 Saat 12:26
LOL gerçekten öyle okullarda 1. sınıf çocukları bile kolbastı oynuyorlar yoldan geçen en az 2 kişiden biri de kolbastı oynuyorum diyor eurovision'a kolbastı grubu gitseydi 1. olurduk diyenler de çoğunlukta Big%20smile onu bunu bilmem ama feci yoruyor ve feci kilo verdiriyor LOLLOL
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Mayıs.2009 Saat 23:20

Kolbastıyı belki bir anda bırakamayız ama yavaş yavaş azltabiliriz .Hiçbirşey için geç değil:)Halk dansı olabilir.İçimizden birşey olabilr.Ama ben fenahalde sıkıldım...

KAMPANYA!!!!KOLBASTI EN AZA İNDİRGENSİN(!!!!!)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,099 Saniyede Yüklendi.