Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumBizde Böyle .. 5 Aralık 2009 da yeniden

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bizde Böyle .. 5 Aralık 2009 da yeniden
    Gönderim Zamanı: 13.Haziran.2009 Saat 12:22

"BİZDE BÖYLE"

PAZAR 20 15 DE..

Düzenleyen terapist - 11.Aralık.2009 Saat 18:08
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Haziran.2009 Saat 13:02
BEKLERİZ HERKESİ...
Yukarı Dön
tüldil Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 13
  Alıntı tüldil Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Aralık.2009 Saat 23:42
Clap emeği geçen herkesi tekrar tebrik ediyorum..gerçekten çok güzel bir oyundu.Clap
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Aralık.2009 Saat 12:38
İlk olarak Son oyunumuz değil Big%20smile Yoğun istek üzerine 9 Ocak'ta tekrar oynayacağız bir değişiklik olmaz. Dünkü oyunumuzu seyredenler yer konusunda bir sıkıntı yaşamadılar, ek sandalye vardı Allah'tan. Oyunumuza gelince... Keyif almadan, gülmeden çıkan insan olduğuna şahit olan var mı ? Ben bile güldümLOL. Herkesin emeklerine sağlık. NURTEN teyzem, Manevi annemiz bizi her zaman koruyan, kollayan ve doyuranBig%20smile Allah sana, sevdiklerine ve ailene sağlık sıhhat nasip etsin. Hülya ablam seni de unutmadıkBig%20smile. Ellerine kollarına sağlık. Mehmet Abim, her zaman yanımızda olan gölgemiz. Bizim yaptığımız işleri bizimle yapan ender bulunan bir insanClap. İlhan abi hişt, Yine kaybolmuşsun kabloların arasındaBig%20smileClap. Tuğhan Özledik seni. Denizde jawsımız, karada yoldaşımız, dostumuz, arkadaşımız, uğraşlarımızın önemli parçalarının sahibi. Babaanne ELLERİNDEN ÖPERİMClapClapClapClapClap. Unuttuklarım varsa affola. TİYATRO ARKADAŞLARIM CANLARIM SEVGİYLE KUCAKLAYIP SİZİ ve SAYGIDEĞER, SEVGİLİ HOCAM TÜM SAMİMİYETİMLE ELLERİNİZDEN ÖPERİM.ClapClapClapClapClap

Düzenleyen bekir - 10.Aralık.2009 Saat 20:19
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2009 Saat 14:44

yine mükemmel bir akşam oldu.PErde arkasında dağılmama neden olan

doğaçlama 2 replik:

-Şevki oğlum,zaten kırk yılda bir geliyoruz şuraya hergün :):):):):):):):)

-Şİmdi engin kültürümle bu bulmacayı çözücem.Şevki.Ben kendime kültürlü diyorum ama sen de yabana atılmazsın he şevki :):):):)):) 

Sinan Hocama Sevgiler:):):):)

Düzenleyen meral - 07.Aralık.2009 Saat 14:45
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2009 Saat 15:09
Big%20smile     Big%20smile                Big%20smile                              
Big%20smile     Big%20smile              Big%20smileBig%20smile                          
Big%20smileBig%20smileBig%20smile            Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Big%20smile     Big%20smile         Big%20smile         Big%20smile
Big%20smile     Big%20smile        Big%20smile            Big%20smile          

Big%20smile     Big%20smile              Big%20smileBig%20smile                          
Big%20smile     Big%20smile          Big%20smile         Big%20smile
Big%20smile     Big%20smile        Big%20smile             Big%20smile        

Big%20smile     Big%20smile             Big%20smile Big%20smile                          
Big%20smile     Big%20smile         Big%20smile         Big%20smile
Big%20smile     Big%20smile        Big%20smile            Big%20smile        

Big%20smile     Big%20smile             Big%20smile Big%20smile                          
Big%20smile     Big%20smile         Big%20smile         Big%20smile
Big%20smile     Big%20smile        Big%20smile            Big%20smile        

AMA ÇOK ZEKİCE VE ÇOK EĞLENCELİYDİ.. GERÇİ ÇOK AZ İNSAN ANLADI AMA OLSUN..

Big%20smile

Düzenleyen terapist - 07.Aralık.2009 Saat 15:10
Yukarı Dön
M.Yavrutürk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 34
  Alıntı M.Yavrutürk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Aralık.2009 Saat 00:24
 O akşam sahneden çok salonun görüntüsü mutluluk vericiydi;Lobiden getirilen sandalyelerde oturanlar,hatta lobide kalanlar.Bu "çoktan hakedilmiş" ilginin sürmesini diliyorum.Artık oyundan çok oyuncuları izliyorum.Sürekli üstüne koymaları,değişmeleri/gelişmeleri izlemek de ayrı bir mutluluk.
 Bekir'im benden "her zaman gölge gibi yanımızda" diye bahsederken,umarım iyi birşey söylüyorsundur.(Bakınız Demirbaş Şarl,kadrolu beleşçilik v.s).Yine de eline,gönlüne sağlık
Yukarı Dön
Fethiye Künkel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı Fethiye Künkel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Aralık.2009 Saat 11:12
Tesadüflerin elimden tutup beni yolculuğa çıkarması birazda arkadaşım Şeref'in Önerisiyle oyununuzla buluştum.Ne kadar da iyi etmişim.hepiniz sağolun varolun. harika bir akşam oldu yıllardır tiyatro izlememştim. Artık izlemeyi de düşünmüyordum. Son seyrettiği oyun şehir tiyatrolarındaydı ve bitsin diye yalvarıdım kendi kendime. İnanılmaz ağır ve anlatımı yetersiz görsellikten uzaktı ve hemen peşinden gittiğim bir alışveriş merkezindeki özel tiyatroda inanılmaz ağzı, ahlakı bozuk cümlelerle karşılaşmış ve tövbe etmiştim.
ve sonra beykoz vakfı tiyatrosuna geldim. gazetelerden de olumsuz pek şey duymuş, ama yinede ilgimi çekmişti. genellikle birilierinin sürekli eleştirdiği insanlara karşı bir sempati oluşur içimde herkesin aksine burası için de öyle oldu. Arkadaşım yönetmenin çok önemli ve değerli olduğunu belirtmesi üzerine, meşhurlar yerine değerli insanlara ilgim üzerine saat 19 50 de yerimi aldım(dık). Salon başalamaya sadece 10 dakika olmasına rağmen yarıyarıya boştu ama dışarısı oldukça kalabalıktı, saat tam 20 00 de tüm salon doldu ve sandalya takviyeleri başladı yine de dışarıda kalanlar vardı hatta bir gurup biz merdivenlerede otururuz demesine  maalesef oyunun bir kısmı buralarda geçecek cevabıyla interaktif bir durum sözkonusu demiştim. düşüncelerim değişti köyü bir şeye böylesi ilgi olamaz diye düşünüdm.Sadece beş dakika gecikmeyle oyun başladı , Güzel de başladı tiyatral bir şarkıyla açılan perde yine oyuncuların bir tiyatro şarkısıyla başladı.. Çok sanat  ağırlıklı diyemem ama son derece samimi özellikle son derece zekice oluşturulmuş müthiş keyfli iki perde izledim. Anladığım kadarıyla ara sıra doğaçlamalarda katıldı oyuna bunu diğer yorumlardan da anladım. Sonra o sinirli oyuncunun yönetmen olduğunu anladım.Sadece ben değil herkes çok keyifliydi oyundan çıkarken. Bir de söylemeden geçemiyeceğim oyun sonunda perdenin kapanmadan oyuncuların seyirci arasına karışıp samimi selamlaşamalar olması benim çok hoşuma gitti. Ve son oyun muşl ama yine son olamayacakmış öyle olmuş bundan hoşlandım bir iki yakınımla tekrar izlemek hoşuma gidecek.
Emeği geçenlerin eline sağlık
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Aralık.2009 Saat 20:29
Mehmet Abim. Şöyle açıklamaya çalışacağım gölge sözünü. Yolda yürürüz ve bizimle gelen biri vardır daima. Yeri gelir 1 olur, yeri gelir 2 veya daha fazla. Her zaman yanımızdadır ama. ne olursa olsun. İnsan gölgesinden ayrı kalamaz. Tabi ki iyi anlamda yazılı bir düşüncemdir. Saygı ve SevgilerimleTongue
Yukarı Dön
oğuzhan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 71
  Alıntı oğuzhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 14:11
09 ocak 2010 bomba gibi bir oyun daha bizi bekliyor .Herkes elini çabuk tutsun bu aralar kapalı gişe oynuyoruz :D
oğuzhan
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,102 Saniyede Yüklendi.