Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumToyat Sezon Kapanışı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Toyat Sezon Kapanışı
    Gönderim Zamanı: 15.Haziran.2009 Saat 09:15
             Mutlu ,başarılı ve keyifli bir sezonun ardından tatile girdik..

Sezon da güzeldi.. kapanış oyunu ve töreni de..(ikinci doğum günü kutlaması) emek    
  verenlere , paylaşanlara çok teşekkürler..

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Haziran.2009 Saat 13:07

Görüntüler harika.Finalde de görülüyorki toyat olarak çok güzel bir ekip olduk.Ceyda ablamın da hep söylediği gibi kıskançlık çekememezlik karıştırmadık işin içine.Hep birbirimize destek olduk.En önemlisi de birbirimizi gerçekten sevdik.gece yarılarına kadar çalıştığımızda evimize ceyda ablamız ve hocamız ulaştırdı.Ulaştıramadığı yerde de (ceyda abla) taksiciye gündüz tarifesi açtırdıı:) ve bugüne geldik.Sonunda da güzel bir oyun hazırlamayı başardık.Eeeee BİZDE BÖYLE :):):)

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Haziran.2009 Saat 08:21
Oyunumuz Sezon sonu finali yaptı. Evet çok güzel bir akşamdı. Akşamı hazırlamak inanın o kadar zordu ki... Sabah erkenden Ceyda ablalarda Hocamıza yapacağımız Süprizimiz için çalışmalara başladık. Çalışmalar sırasında neler oldu nelerLOL. Hocamız bizi erkenden beklerken nerdeyse oyuna gelemeyecektikLOL. Pişman değiliz yine olsun yine yaparızLOLBig%20smile. Bu oyunun yapılış aşamasında yaşadıklarımızı genelde yazmaya çalıştık ve paylaştık burada. Çünkü biz yapılan bir emeğin paylaşılması gerektiğine inanıyoruz. Yanan bir ışığın diğer ışıklarıda alevlendireceğini biliyoruz. O kadar güzel, sevgi dolu, hayat dolu insanlarla tanıştım ki, hepsiyle ayrı ayrı çalışmak anlatılmaz bir duygu. Herkesi ÇOK SEVİYORUM. Çalışmalarımız sürecek, ayrı kalmak yok bizde, perde kapatmak. Oyun öncesi o kadar heyecanlıydı ki... Allahtan bu sefer keki son anda aldık da, Meral Bizden habersiz götürmedi midesineLOLLOL. Son anda yardımımıza koşan Arzu ablamıza ayrıca teşekkür ediyorum. Eğer bu süprizi yapamasaydık çok üzülürdük. Sonunda Hocamızın doğum günü ve Evlere gitmemiz vardı. Eve dönmek tabi kolay değil o saatte ama Ceyda ablam sağolsun, hakkı ödenmez evime ulaştırdı beni birçok arkadaşımı ulaştırdığı gibi. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE. İYİ Kİ VARSINIZ.ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap  

Düzenleyen bekir - 17.Haziran.2009 Saat 08:24
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Haziran.2009 Saat 03:49

süper bir sezon geçirdik ...

kendi açımızdan bakarsak çok eğlendik çok öğrendik heyatımıza güzel olan çok şeyi katmayı başardık bunun içi önce hocama sonra bütün arkadaşlarıma (ablalarım . abilerim . kardeşlerim 'e) çok teşekkür ederm ...

oyunumuz süperdi kendimiz çok eğlendik sahneye çıkarken çok istekli idik herzaman çünkü çok güzel bir oyunun parçası olmak güzel bir takımın parçası olmak bizi mutlu ve itekli kılıyordu ...
seyircilerden hiç olumsuz eleştiri almadık... çok beğenildik sahneye her çıkışımızda bir kat daha arttı mutluluğumuz... ve güzel olan hiç kimse kendisi için sevinmiyor bizde böyle için seviniyordu biz bunu başardık .... kendi adıma her aldığım tebrik bizim içindi kendim için hiç almadım desem yalan olur annemin babamın tebriğini sadece biraz kendi adıma almak istedim çünkü çok beğenmişlerdi ve o gözlerindeki mutluluğu baylaşmak kolay olmuyor bunu konuda bencilliğimi mağzur görün lütfen .. :)

ama benim kendimde farketmem gereken bir çok şeyde bu güzel aile vesile oldu mesela isim vemek doğru olmaz sanırım bir kızımız var ailemizde iri gözlü bir kızımız benim boyumun biraz uzun olduğunu anlamama yardımcı oldu :p   anlatılmaz bağzı duygular sahip olduğum güzelliği tartışılmaz bir gurubun yeni üyesi minikcik kuşuyum çok mutluyum bu arada ne hakkında yazmam gerektiğini unuttum oyun hakkında idi galiba ben biraz geneli duygularımı anlattım galiba ... 
keşke sezon hiç bitmese kıssadan hissemisde bu  çok çok teşekkürler herkese ....... 

NOT: bizde böyle'nin taklitleri oldu taklit edilen herşey başarılıdır ;) 

Düzenleyen smt-gnr - 21.Haziran.2009 Saat 03:54
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Haziran.2009 Saat 00:03
Çok başarılı bir sezona yakışır bir final oldu hemde anlamlı bir finaldi hocamızın ikinci doğum gününüde kutlamış olduk iyiki varsınız hocacım sizi çoooo...okkk seviyoruz Smile Hem oyunumuzun beğenilmiş olması hem de hocamızın emeklerini boşa çıkarmamış olmak beni çok mutlu etti, çok güzel bir aile olduk, bu ailenin dağılmasını hiç istemem umarım önümüzdeki sezon sizlerin arasında olabilirim (lütfen biri annemle konuşsunOuch) hepinizi çookk seviyorum ve hepinizi alkışlıyorum ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap 
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Haziran.2009 Saat 19:33

BİZDE sevgi             BÖYLE

BİZDE yardımlaşma BÖYLE

BİZDE dostluk          BÖYLE

BİZDE kardeşlik       BÖYLE

BİZDE paylaşmak    BÖYLE

BİZ DE  BÖYLE başarıyoruz.
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ağustos.2009 Saat 08:24
Big%20smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,096 Saniyede Yüklendi.