Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >Basında Tiyatroterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumSezon kapanışı Beykoz Postası

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Sezon kapanışı Beykoz Postası
    Gönderim Zamanı: 04.Temmuz.2009 Saat 13:57

http://www.beykozpostasi.gen.tr/haber_detay450.html

Beykoz%20Vakfı%20Tiyatrosu%20Beykoz’un%20gururu%20
Beykoz Vakfı Tiyatrosu Beykoz’un gururu
26/06/2009 - 14:58
Beykoz Vakfı Sanat Merkezi Tiyatrosu bünyesinde kursiyerleri eğiten tiyatro hocası R. Sinan Akbaşak 2008-2009 dönemi perde kapanışında öğrencilerine ve Beykoz’da tiyatroyu destekleyen herkese teşekkür belgesi verdi.

Beykoz Vakfı Tiyatrosu Beykoz’un gururu

Beykoz Vakfı Sanat Merkezi Tiyatrosu bünyesinde kursiyerleri eğiten tiyatro hocası R. Sinan Akbaşak 2008-2009 dönemi perde kapanışında öğrencilerine ve Beykoz’da tiyatroyu destekleyen herkese teşekkür belgesi verdi.  

Beykoz’da yaptığı sanat çalışmalarıyla tanınan R. Sinan Akbaşak, tiyatro sezonunun kapanış töreninde sahnede yer alan oyuncularına teşekkür belgesi verdi. Programda ilk olarak eğitim alan tiyatrocu adayları sergiledikleri oyundan 5 dakikalık bir aktarımda bulundu. Ardından R.Sinan Akbaşak bir sürpriz yaparak tüm oyuncuların başka karakteri canlandırarak yeniden aynı gösteriyi sahnelemelerini söyledi. Bu isteği başarıyla yapan öğrenciler salondaki davetlilerden alkış aldı.

Günün en anlamlı olayı da R. Sinan Akbaşak’ın doğum gününün tiyatro perdesinin kapanış gününe denk gelmesi oldu. Öğrencileri tarafından Akbaşak’a hediye ve bir buket çiçek verildi. Duygusal anlar yaşayan Akbaşak; “iki kez doğan bir Sinan Akbaşak olarak karşınızda duruyorum, yani benim 2 doğum günüm mevcut. Birisi 12 Mart 1956 yılında doğan R.Sinan Akbaşak ve diğeri de 2001 yılında yaşadığım kalp rahatsızlığı nedeni ile 40 saniye makineye bağlı yaşayıp yeniden doğan R.Sinan Akbaşak. Normalde bu tür ameliyatı yaşayan kişi 5-6 ay dinlenmesi gerekirken ben 43 gün sonra burada çalışmalarıma başladım” dedi.

Akbaşak, daha sonra Beykoz Vakfı Sanat Merkezi Tiyatro Bölüm Başkanlığı olarak hazırlattıkları teşekkür belgelerini emeği geçen herkese verdi. Akbaşak, teşekkür belgelerini yerel basından; Beykoz Postası’ndan Eda Seskır, Doğuş Haber’den Ozan Derviş, Özgün Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat Dalar ve Beykoz Haber Gazetesi Genel Yayın Danışmanı Talip Ercan’a verdi. Teşekkür alanlar da kısa cümlelerle duygularını aktardı. Programda daha sonra tiyatro oyunlarının sahneye konmasında görünür görünmez, perde gerisinde kalmış tiyatro sevdalılarına belgeleri verildi.

Eda Seskır-Beykoz Postası

Teşekkürler Eda Seskır..

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.