Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >13- PAYLAŞMAK İSTERMİSİNİZ.. >Anılar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumT.Karacaoğlu-T.İncer-H.Körmükçü-M.Kutluğ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mgerdan Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 267
  Alıntı mgerdan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: T.Karacaoğlu-T.İncer-H.Körmükçü-M.Kutluğ
    Gönderim Zamanı: 05.Ekim.2008 Saat 10:08

Sene 1999.Tomris İncer ve Hkmet Körmükçü Beykoz Vakfı'nda oyunlarını oynadılar.Hem bu kadar yakın izleyebilmek,hem kuliste onlara yardım etmek...
Sene 2007.Göksel'in oyunun prömiyeri var.(Yaşar ne yaşar ne yaşamaz)Bir önceki gün facebooka eski fotoları yükleyebilmek için Yüksel ile beraberiz.Bu fotoğrafları görünce "a,ben yokum "diye çok üzülmüştü.Ertesi gece oyun arasında bir baktık Tomris hn.Hemen gittik yanına.Beykoz deyince o tarihteki oyunun adına varana kadar bize söyledi,çok hoştu.Arkadaşlar bu dönem gene oynuyor sanırım Tomris hn.ın "Divane Ağaç ve Ölümsüz Öykü" oyunları,kaçırmayın.Yepyeni oyunlarda gelecek ilerleyen aylarda program değişebilir tabi,takip edin lütfen.
Toron Karacaoğlu,"Kendi Gök Kubbemiz"ile Beykoz Vakfı'nda.Oyun sonrası tatlı bir sohbet eşliğinde yenen yemekle kendisini uğurlarken.O dönem oraganizasyon komisyonundayım her zamanki gibi.Tiyatro ile de haşır neşiriz ya oyunun adını bana sordular.Gazetede okudum ama tam emin değilim çünkü o dönem "Kuyruklu Yıldız Altında"da oynuyor.İnternet yok o gün hemen kontrol edelim ve afiş yazıldı.Toron bey kapıda yoldaki pankartı göstererek hemen isim yanlış olmuş diye uyardı"Kendi Gök Kubbemiz Altında":(
"Leyla ile Mecnun"oyunu çıkışında göremedik geçen sezon kendisini ama bu sene belki ..."Kendi Gök Kubbemiz"tekrar sahneleniyor ,bu ay gideceğim inşallah...

Münir Kutluğ birkaç kere gördüm.Beykoz deyince Sinan hocamı,ekibi her seferinde sorar."Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz"da ve "Lüküs Hayat"ta izlemek mümkün.

Tomris ve Hikmet hn.ların geldiği gece İ.B.ş.T. dan şimdiki belediye başkanımız Muharrem Ergül ve Münir Kutluğ eşlik etmişti bizlere....

Tekrar oyunların vakfımıza da gelmesini dört gözle bekliyoruz ve toplanıp otobüslerle oyunlara gittiğimiz geceleri....Bizler ancak işten sahneye yetişirken dönüşte otobüsle grupla hoş anlar yaşadığımız günlere yolculuk yapmak istiyoruzzz....Kasım biletleri Ekim 20-21 gibi çıkar.Online rezervasyon ve satış mümkün.Toplu alımlar için yeni İ.B.ş.T. Cumhuriyet Cad.No:87 Harbiye. Bir öğle tatilimde yemek yemem gider biletleri alırım,Hocam duyuyor musunuz???

Düzenleyen Terapist - 21.Aralık.2008 Saat 20:12
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,113 Saniyede Yüklendi.