Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >13- PAYLAŞMAK İSTERMİSİNİZ.. >Anılar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum'PERŞEMBE ANNELERİ''

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nurcan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7
  Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 'PERŞEMBE ANNELERİ''
    Gönderim Zamanı: 11.Ekim.2008 Saat 00:55
perşembe annesi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. ordaki dostluk anlatılamaz yaşanırdı ancak.......özlüyorum......
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Ekim.2008 Saat 12:47
Beykoz Vakfı Çocuk Tiyatrosu'nun çalışmaları sadece cumartesi günleri yetmeyince,perşembe günleri okul çıkışı çalışmak gerekti. Bu çalışmanın,çocukların  ancak anneler ya da bir büyük tarafından getirilip götürülürse olabileceğini anlattım.Herkes kabul etti ve başladık. Anneler biz çalışırken fuayede çocuklarını bekliyorlardı.İlk çalışmada anneleri birbirleriyle tanıştırdım.Bu daha sonraları büyük bir dostluğa dönüşecek bir adım oldu.Çok iyi dost oldular ve ben onlara ''Perşembe Anneleri'' adını koydum.Artık çocukların pek çok annesi vardı. Onları her koşulda kolladılar,doyurdular,olabilecek tüm isteklerinde koştukları gibi tiyatronun ve benim en büyük desteğim oldular.Bütün inanılmaz,unutulmaz güzellikleri birlikte yaptık,yaşadık.Dostluklar kardeşlik boyutlarına ulaştı ve biz yeniden başlarken en çok Perşembe Annleri'ne ve aralarına katacakları yeni dostlarına güveniyoruz.
Yaptığınız herşey için teşekkürler.

R.Sinan Akbaşak

bu fotoğraf herşeyi anlatıyor.

Düzenleyen Tuğhan Akbaşak - 05.Ekim.2008 Saat 23:18
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,075 Saniyede Yüklendi.