Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >13- PAYLAŞMAK İSTERMİSİNİZ.. >Anılar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumarayış

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hülya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 25
  Alıntı hülya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: arayış
    Gönderim Zamanı: 05.Ekim.2008 Saat 16:00
İsmini bile söylemeye çekinen ismi sorulunca arkalara kaçıp saklanmayı seçen bir kızım vardı; kendini ifade edebilmesi rahatça iletişim kurabilmesi için ona hitap edebilecek bir yer ararken '' İstanbul' a ve Beykoz'a yeni gelen biri olarak bir çok şeyden habersiz '' her gün otobüse binmek için beklediğim durağın yanında başımı çevirsem görebileceğim yeri okulda sohbet esnasında bir öğrenci velisinden duydum. Çıkışta kızımı aldığım gibi kayıt için nelerin gerektiğini öğrendim.İstenen şeyler çok değildi ama benim istediğim şeyi eşim isteyecek miydi acaba; ama karar vermiştim elimden geleni yapacaktım.Nitekim öyle de oldu, biraz zoraki birazda vazgeçerim ümidi ile gittik kayıt yaptırdık. Adını söylemeye çekinen o çocuğu sahnede sadece adını söylesin diye 1 saate yakın bir zaman sabırla bekleyen hocası ve arkadaşları olacağını düşünmemiştim anladım ki gerçekten doğru yerdeyim. Sorulduğunda adını söyleyemeyen o çocuğu  şimdi susturamıyoruz.. Big%20smile

Düzenleyen Tuğhan Akbaşak - 05.Ekim.2008 Saat 23:20
Yukarı Dön
deryadeniz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 50
  Alıntı deryadeniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Ekim.2008 Saat 16:59
gerçekten kızınız o konuda çok sanşlıymış sizin gibi bir anneye sahip olduğu için.kendini geliştirmek adına çok güzel bir adım atmış ne mutlu ona.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,073 Saniyede Yüklendi.