Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >10 - HABERLER >BÜLTENİMİZ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum11 Aralık 2009

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 11 Aralık 2009
    Gönderim Zamanı: 11.Aralık.2009 Saat 16:10

Yukarı Dön
mgerdan Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 267
  Alıntı mgerdan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Aralık.2009 Saat 16:47

artık bültenimizde var...

ışığınız bol olsun....

Yukarı Dön
Fethiye Künkel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı Fethiye Künkel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 09:29
Herkese Merhaba
Burada insanların yüzlerinden gözlerinden sevgi akıyor. herkesin gerçekten çok mutlu olduğu görünüyor keşke her çocuk bu kadar mutlu olabilse bugün binlerce çocuk dersane çilesi çekecek bütün bir hafta okul eğleneceği dinleneceği gün dersane.. yakında mutsuz insanların toplumu olup daha sorunlu günlere doğru gidiyoruz.
Ama en azından burada umut ışığı gördüm hepsini kucaklamak istedim
helal olsun size
Yukarı Dön
eser Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
  Alıntı eser Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 09:39
evet üsteki konuya katılıyorum bu sayfaya ikinci gelişim haziranda gelmişitim daha önce ama size haksızlık etmişim bu site çok eğlenceli ve faydalı aklınıza gelen her konuda bilgi var birde güzellikler var gerçekten
 ben de bir sınavzedeyim artık yiye yiye yokettiğim tırnaklarım yolduğum sivilcelerim var. saçlarımı yediğimiçin tedavi oldum bu utanılacak bir şey değil
beni bana bırakmayanlar utansın
oyununuzu seyrettim ben de açıköğretimi kazandım babam orası yakın daha uzağa git gözüm görmesin dedi  diye bu sene yeniden gireceğim
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 11:35
 Clap   ClapHug  Clap  HugClap  Clap  HugClap  Clap  Clap  HugClap  Clap  Clap  HugClap  Clap  Clap  HugClap  Clap  Clap  HugClap  Clap  HugClap
 Clap Hug
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 11:41

Hiç dağılmayalım,ışığımız hiç sönmesin. Bizi bir arada tutan hocam,lütfen bizden vazgeçmeyin.Zaman zaman bunun kaygısına düşüyorum,ya vazgeçerseniz ya biterse diye:(

Yukarı Dön
oğuzhan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 71
  Alıntı oğuzhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 14:22
OOffffffff şahane bültenimizde olmuş nefis :DClap Son oyunun kapalı gişe olmasındanmıdır nedir bir şımarıklık var üzerimde Tongue Sinan Hocam Meral'in yukarıda yazmış olduğu kaygıları bende yaşıyorum hatta en çok ben yaşıyorum.Aslında Meral'i kaygılandıranda benim galiba.Sizin gibi bir cevheri yakalamışken hiç bıraknak istemiyoruz.Sizden öğrenecek çok şey var (ben kendi adıma konuşayım).Size çok ihtiyacım var Hocam.
oğuzhan
Yukarı Dön
Ceyda Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 35
  Alıntı Ceyda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 14:32
Hocam ellerinize sağlık bültenimiz pek bi güzel bizler için sürekli bir emek ,emek ve üretim içersindesiniz sonsuz teşekkürlerimzi sunarım arkadaşlarım ve kendi adıma yaptıklarınız katıklarınız için bağlılığımız, sevgimiz,saygımızla emeğinize layık bireyler olmaya çalışarak hep beraber birlikteyiz teşekkürler,teşekkürler, TEŞEKKÜRLER ışığımız hep açık alkışımız bool olsun .

Düzenleyen Ceyda - 12.Aralık.2009 Saat 14:36
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Aralık.2009 Saat 19:19
Smile Söylenmesi gerekenleri arkadaşlarım söylemişler.ClapClapClap. Ben de buradayım. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,074 Saniyede Yüklendi.