Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >13- PAYLAŞMAK İSTERMİSİNİZ.. >Hangi Filmi İzledim..
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumYahşi Batı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yahşi Batı
    Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2010 Saat 10:24

Filmi çok beğendim.Cem yılmaz hem zekasını hem bilgisini kullanmış.ve ortaya mükemmel bir film çıkmış.Görsel olarak da çok güzeldi.Gerçekten emek verilmiş.Contry müzik kullanmalarını ayrıca çok beğendim.

Film evet küfürlüydü.Ama ben o küfürleri de çok zekice buldum.Örneğin Amerikan mandası esprisi:
Çocuk: Sizin için babam 20 sene sonra amerikan mandasına girecek diyor
Cmylz: Baban Amerikan Mandası diye anneni kastetmiştir :):):)::)))

Yakında vizyona girecek bir ivedik filmi var ki İzeyicisi yahşi batıyı belki ikiye üçe katlayacak.Hem de küfürden başka hiç birşey kullanmadan.İçinde hiçbir emek olmayan bir film ortalığı kasıp kavuracak.Eğitim oranı bu kadar düşük olan bir ülkede farklı bir sonuç beklemek de aptallık olurdu sanırım.Ama karamsar olmamak lazım yine de.Çünkü bunun yanında Cem Yılmaz gibi birine de sahibiz :) Cem Yılmaz'la aynı dönemde yaşadığım için de mutluyum:)
Yukarı Dön
oğuzhan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 71
  Alıntı oğuzhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Ocak.2010 Saat 19:22
Cem Yılmaz ne yaparsa yapsın ben çok beğeniyorum.Evet filmde küfür çok ama çok zekice yazılmış bir senaryo değil mi? :D
oğuzhan
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Ocak.2010 Saat 12:23
İzledim ve +15 yaş üzeri olması doğru bencede. ( Hocam izlemişti ve bana da böyle söylemişti. ) Filimi beğendim.LOLLOL. Çok da güldüm.
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Ocak.2010 Saat 01:52

Yahşi Batı vizyona girdiği gün seyredeceğim demiştim...Sözümü tuttum.
Filmi beğendim... Ağzı biraz bozuk. Alışık olmayanlara ters gelebilir diyeceğim... salonda kahkahadan kırılmayan yoktu... şen kahkahalar daha ziyade genç hanımların gülüşüne benziyordu sanki.
Neyse benim favori oyuncum Ozan Güven dir ve onu keyifle izledim. Çok ve yerinde emek verilmiş, mantık dizini ve kurgu gayet iyi... Hiçbir yerde haydi canım sende... daha neler aklınızdan geçmiyor...
Küçükleri götürmeyin büyüklere öneririm.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,102 Saniyede Yüklendi.