Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum14 Ocak 2010 Çalışmamız

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ocak.2010 Saat 10:35
Uzunca bir aradan sonra perşembe çalışmalarına yeniden başladık.Bu ara iyi mi oldu kötü mü bilemiyorum.Ama sanki tutkunu olduğumuz bir şeyi kaybetme korkusu bizi ona daha çok bağladı gibi geldi bana.Şimdi herkes çok daha fazla çaba sarfetmeye başladı.hocam bunları okurken bana kızacak biliyorum.Bir şeyin kıymertini anlamanız için illa kaybetmeniz mi gerekiyor.Elinizdeyken neden kıymetini bilmiyorsunuz deyişini duyar gibiyim:) Evet haklısınız hocam.Size katılıyorum.Ama bize iyi bir ders oldu:)

Dünkü çalışmamızda sesimizi kullanmayı öğrendik.Diyafram çalıştırmayı,sesi aşağı ve yukarı nasıl iteceğimizi,kalan son nefesimizle ses tonumuzu düşürmeden nasıl konuşacabileceğimizi uygulayarak öğrendik.Bugün bile konuşurken nefes alışlarım konuşmam bana farklı geliyor.Nefesimi doğru kullanmak için çaba sarf ediyorum.

Artık ekip olarak gerçekten birşeyler yapmaya başladık.Teşekkürler hocam bizden  vazgeçmediğiniz için.Bize bir şans daha verdiğiniz için.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,061 Saniyede Yüklendi.