Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >7 - DİĞER KÜLTÜR VE SANAT DALLARI > Sinema
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumDemet Evgar

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 01.Ocak.2007
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Demet Evgar
    Gönderim Zamanı: 17.Mayıs.2010 Saat 07:38

Demet Evgar

Demet%20Evgar:%20Sen%20ne%20taraftasın?

Ailesi oyuncu olmasına izin vermedi diye açlık grevi yapan Demet, “Beyza’nın Kadınları” sırasında, 2005 gibi yaptığı bir röportajda “Filmin gişesi düşük çünkü ben oynuyorum diye sinemaya gidecek bir hayran grubum henüz yok” demişti. Bahse gireriz durum şimdi faklıdır. Büyük miktarda “1 Kadın 1 Erkek” sayesinde.

Demet, 17 yaşından beri tiyatro yapıyor. İşler, konservatuara girmesiyle ciddiye binmiş. Bu sırada kendi tiyatro kumpanyası “Kılçık”ı kurmuş ve Kenter Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmış. Afife Jale ve Sadri Alışık ödülleri bile var. Yakın zamanda da “Cimri”de izledik kendisini. Meğer sesi de iddialıymış, onu da gördük. Zaten bir aralar albüm yapacağını da söylüyordu. “Rock Müzikaller”de rol aldığına, “rock’n roll bir hayatım var” dediğine göre, albüm de rock olur herhalde?

Demet%20Evgar:%20Sen%20ne%20taraftasın?Demet, “Aslı ile Kerem”, “Bütün Çocuklarım”, “Emret Komutanım” dizilerinde, “Banyo”, “Beyza’nın Kadınları” ve “Güneşi Gördüm”de, hatta hafızası kuvvetliler için Gökhan Kırdar’ın ‘Yerine Sevemem’ videosunda bile oynadı ama şeytanın bacağını kırmasını, bir Fransız sitkomundan uyarlama “1 Kadın 1 Erkek”e borçlu. Projeye Demet’i, daha önce birlikte çalıştığı Mustafa Altıoklar sokmuş. Demet’i en son “Yahşi Batı”da izledik.

Demet Evgar’ın oyunculuğunun esprisi, saniyeler içinde ruh halini değiştirebilmesi. Bu sayede bir sahnede çirkin bir kadınken diğer bir sahnede pırıl pırıl parlayabiliyor. Türk oyuncular içinde güzel mi çirkin mi olduğu bu kadar tartışılan başka bir oyuncu olmaması da bundan. O kısımda ne düşünürsün bilemeyiz ama “1 Kadın 1 Erkek”le İsmail Cem Televizyon Ödülleri’nde komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülü aldıktan sonra yeteneği tartışılmamalı...


iştegençe teşekkürler

Yukarı Dön
oğuzhan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 30.Ocak.2009
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 71
  Alıntı oğuzhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Haziran.2010 Saat 18:59
Ben kendisinin Aslı ile Kerem dizisinde Yeliz karakterini oynadığından beri hayranıyım.Aynı zamanda İlker Ayrık'a daTongueTongueTongueTongueTongue
oğuzhan
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,055 Saniyede Yüklendi.