Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >Basında Tiyatroterapi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÖnce Beykoz DOĞUŞ HABERDEN

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 01.Ocak.2007
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Önce Beykoz DOĞUŞ HABERDEN
    Gönderim Zamanı: 02.Şubat.2011 Saat 17:46

Haberler

BEYKOZ VAKFI’NDAN TÜRKİYE’YE YEREL DAYANIŞMA MODELİ


Tören, Beykoz Vakfı'nın Onursal Başkanı olan Çelikbilek'in Beykoz Vakfının eski atıl halinden fiziki olarak, değişmiş haline geçmesine yine bu dönemde destek verdiğini söyledi. Şaban Tören ayrıca, "Bütün bunlar karşısında gelinen tablo ortada, işte eğitim alan genç ordumuzun bir bölümü burada, fakat bu gençleri Sinan ve Bengü Hoca kendi araçlarıyla evlerine servis yapmaktalar ve bunun çok ciddi güçlüğünü yaşamaktayız. Belediyemizin olanakları müsaitse Vakfımıza bir minibüs tahsis edilmesini istiyoruz." dedi.Tören sözlerini özetleyerek şuana kadar ki, çalışmalarınızı önemli bulup destek veriyoruz. Tekrar aday olduğunuzda desteğimiz devam eder mi etmez mi o zaman ki çalışma neticesine göre değerlendiririz dedi.
Şaban Tören'in konuşmasının ardından Kristal-İş Sendikası Eski Genel Başkan Vekili Ahmet Okuyan söz almadan Şaban Tören'e, "Sen zaten bu gidişle yolunu belirlemişsin" esprisi gülüşmelere neden olurken, Çelikbilek'in yeniden söz almasına vesile oldu.


Çelikbilek, "Çok iyi arkadaş olmama karşın fikir karşıtı olduğum, Ahmet Okuyan'nın esprisi üzerine tekrar söz aldım. Bugün burada zıt görüşlere sahip olan çok değerli insanların Beykoz için ortak duygular içerisinde olduğunu ve yapılanlara destek verdiğini görmekten mutluluk duydum" dedi.Çelikbilek sorulara cevap vermesinin ardından Vakıf Sanat Yönetmeni Sinan Akbaşak'ın ricasıyla toplantı masasından, Vakıf kursiyeri öğrencilerin yanına davet edildi. Kursiyerler ile hoş dakikalar geçiren Çelikbilek'e 4 yıl önce küçükken Vakıf keman kursuna katılan Küçük Mahmut tarafından keman solo konseri verildi.Sosyal ve Siyasal kimlikleri net olarak belli olan Beykoz Belediyesi ve Beykoz Vakfı Yöneticilerinin, Beykoz çıkarları için ortak teneffüs etmeleri Beykoz'un yol almasındaki en büyük etken olarak gözlere çarparken gece bu duygularla mutlu bir şekilde sona erdi.

teşekkürler DOĞUŞ HABERDüzenleyen terapist - 02.Şubat.2011 Saat 17:48
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 10,199 Saniyede Yüklendi.