Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >Tiyatroterapi Duyuruları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumYeni eğitim dönemi başlıyor...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yeni eğitim dönemi başlıyor...
    Gönderim Zamanı: 26.Ağustos.2012 Saat 21:12
Tüm dostlarımdan bir isteğim var...
Yeni sezon başlamadan önce yeterli bir duyurunun yapılabilmesi için tiyatroterapi sayfasının etkin şekilde kullanımı, tanıtımı ve "beğenilmesi" gerekli... Bunun için size ulaştırdığım sayfayı daha önce beğenmedi iseniz beğenerek arkasından da dostlarınızla paylaşıp tanıtımımıza yardımcı olurmusunuz
Fotoğraf:%20Tüm%20dostlarımdan%20bir%20isteğim%20var...%20%20%20Yeni%20sezon%20başlamadan%20önce%20yeterli%20bir%20duyurunun%20yapılabilmesi%20için%20tiyatroterapi%20sayfasının%20etkin%20şekilde%20kullanımı,%20tanıtımı%20ve%20"beğenilmesi"%20gerekli...%20Bunun%20için%20size%20ulaştırdığım%20sayfayı%20daha%20önce%20beğenmedi%20iseniz%20beğenerek%20arkasından%20da%20dostlarınızla%20paylaşıp%20tanıtımımıza%20yardımcı%20olurmusunuz
  • Sen ve 17 kişi daha bunu beğendiniz.
  • Tiyatroterapi Merhabalar…

Sizlere “biz”den bahsetmek istiyorum.

Gittikçe sıradanlaşan yaşam tarzımız ve yasak savmaktan öte gitmeyen eğitim müfredatımızın oluşturduğu bilgisiz ve sorgulamayan
    toplum oluşturma sistemi özellikle günümüz genç insanını Yılgınlığa, mutsuzluğa dolayısıyla çaresizliğe itmektedir.

Biz önlerine daha farklı bir hedef koyarak, kendilerine zaman ayırmalarını sağlayıp, sanatla tanıştırıp

birlikte yaşamın güzelleşeceğini ve mutluluğun ancak değerli bir amaca bağlı kalınarak elde edilebileceğini anlatmaya çalışıyoruz.

İnsanın düşüncesine duyarlılığını, değer ölçülerini ve davranışlarını sokması zekasının sürekli gelişmesini sağlar ve yaratıcılığını oluşturur. Bu oluşum sanatın çeşitlilik ve sınırsızlığının nedenlerini de açıklar. Düşünce sizin benliğinizde, sizin duygularınızla mayalanmaz ise farklı; size özel olmaktan uzaklaşıp, sıradan bir onaylama ya da reddetme gibi basitleşir. Bu yüzden sanat öğrenimi yada öğrenimin sanatsal hale getirilmesi; duyarlılığın gelişmesi açısından her daldaki öğretimin tamamlayıcısıdır. Bu yolda öğrenimin kendisi de doğrudan bir sanat olarak görülebilir. Öğrenci kendine özgü değerlerini, deneyleri ve duyarlılığını sınadıkça; kendi öğrenimine kendisi yön veren, öğrenmeyi öğrenmiş ve sevmiş bir birey olur. Bu tip öğrencilerin hayatında "Bana nerede lazım olur? Ne işime yarar? Kim bana bunu sorabilir ki?" gibi öğrenememe mazeretleri yoktur. Ayrıca öğrenci çok yönlü ve zengin bir kültürel birikime doğru yol almaktadır.

Ben bir bahçıvanım. Çiçek yetiştiriyorum. Benim çiçeklerimin hasadını toplum yapıyor, yapacak
    R.Sinan Akbaşak

Alltaki fotoğraf linkleri
    www.tiyatroterapi.com sitesindeki çok kapsamlı forum sayfası ve ihtiva ettiği 125 000 cıvarı fotoğraf
    gazetetiyatroterapi.com

Sizlere bilgi verebilir.

Gerkli ve uygun olduğumuzu düşünüyorsanız... paylaşırmısınız?
    www.tiyatroterapi.com
    Tiyatroterapi online tiyatro sitesi.Çocuk tiyatrosu,tiyatro oyun atölyesi,diksiyon eğitimi,sinema tv oyunculuğu,tiyatropedi forumu.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,070 Saniyede Yüklendi.