Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >13- PAYLAŞMAK İSTERMİSİNİZ.. >Hangi Filmi İzledim..
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumDevrim Arabaları

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
EmirC Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 65
  Alıntı EmirC Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Devrim Arabaları
    Gönderim Zamanı: 09.Kasım.2008 Saat 13:41
Hıncal Uluç'un en iyi film diye tabir ettiği bu filme varmısınız beraber gidelim? Smile
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Kasım.2008 Saat 15:27
OLUR ..BİLETLERİ AL HABER VER..
Yukarı Dön
mgerdan Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 267
  Alıntı mgerdan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Kasım.2008 Saat 16:39
HANGİ SİNEMA,HANGİ SEANS??
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Aralık.2008 Saat 15:22
Beykoz Karya'ya bile geldi ve ben gidemedim bu yüzden de kahroldumCry artık DVD'sini bekliycem ben de..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Şubat.2009 Saat 09:32
Ben filmi Boğaziçi sinemalarında seyrettim. Filmi çok beğendim. Cumhurbaşkanlığı konutunda 16 Haziran 1961 tarihinde verilen davette ülke kalkınmasını tartışılmaktadır. Bir ara Cumhurbaşkanı sinirlenip bu ülkenin otomobil bile üretebileceğini söyler. Bu iddia ciddi ciddi meydan okumaya dönüşür. Paşa emrini verir; yaklaşmakta olan Cumhuriyet Bayramı’na ilk yerli otomobil yetiştirilecektir. “Benzini bitip yolda kalan araba” olarak eksik bildiğimiz dramatik bir hikâye. Müthiş bir dostluk, hiç bir çıkar gözetmeden vatanı için çalışan inanmış bir grup ,ama aynı zamanda çalışmanın, bilimin ve inancın her devirde olduğu gibi nasıl önünün kesildiği de çok güzel vurgulanmış.
Yukarı Dön
mgerdan Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 267
  Alıntı mgerdan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Şubat.2009 Saat 12:38
1 MAYISTA TEKRAR VİZYONDA OLACAK...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,108 Saniyede Yüklendi.