Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)
    Gönderim Zamanı: 10.Kasım.2008 Saat 09:02
Çocuklar..Lütfen çalışmalarda gördüklerinizi,yaşadıklarınızı detaylı olarak bu bölüme aktarınız..
Söylediklerimi ilk kim yapacak merak ediyorum..
Sinan Akbaşak
Big%20smile      Tongue

Düzenleyen Terapist - 22.Kasım.2008 Saat 10:11
Yukarı Dön
eceb Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı eceb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Kasım.2008 Saat 11:31

Cumartesi tiyatroya  gideceğim gün gelmişdi , annemle beraber gittik.Eda ablam beni görünce ''Ececim sen ne tatsısın ya prenses gibisin'' dedi ,annemin  elinden aldı ,yanaklarımı sevdi , elimi tuttu  ,salona götürdü beni.İçeriye girdiğimiz  zaman Eda ablamla biraz sohbet ettik.Sadece ben biraz utanıyordum .Sonra öğretmenimiz Sinan Bey içeriye geldi ''çoçuklar'' diye seslendi .Bana '' oturduğumuz  yerde  gezmeye gidebilirmisiniz? ''dedi .Sonra bi ablayı kaldırdı ona sordu önce biraz çekindi abla  ve bişey söyleyemedi daha sonra öğretmenimiz ''evet oturduğumuz yerde bi yerlere gidebiliriz ''dedi. Sonra ''gözlerinizi kapatın hiç açmayın ''dedi  kapattık gözlerimizi ,herkes bişey yapmış gibi  davrandı .Öğretmenimiz Mustafa' ya sanki biyere gitmiş gibi davrandı ''Mustafa şoförün kulaklarına fıstık  sokma'' dedi herkes gülmekden  ölüyordu ,çok komikdi . 2. ve 3.dersde de oyun oynadık herkes aynı anda  bi hareket yaptı hoca el şaklatınca herkes duruyordu ,sonra ağır ağır yapmaya başladık bu hareketi , el şaklatınca durduk. Dilara ' nın yaptığı hareket çok güzeldi .Dilara başını eğdi ,üzgün bir insanı anlatıyordu çok beğendim .Sonra mola oldu hiç kimse yoktu Dilara bakkala gitmişdi kimse olmadığı için  bende bi köşede  durdum.Mola saati bitince herkes geldi, içeriye girdik.Önce büyük ablalar , abiler çıktı sahneye çıktılar öğretmenimiz onlara ''gözlerini kapatın ''dedi .Öğretmenimiz  tahtanın oraya vuruyordu eliyle1 , 2 , 3 , 4 , 5 ,...kişi sayısı kadar vurdu  sonra abiler ve ablalar yere yattılar , tekrar gözlerini kapattılar .Önce 1. elini kaldıyor 2.farkedince o da elini kaldırıyordu sırayla devam ediyordu.Ablalar başaramadı bu hareketi .Aynı hareketleri bize yaptırdı ,biz başardık alkışladılar bizi .

Ayrıca yer çok soğukdu ama çok güzeldi ,beğendim.Herkesi sahneye çıkarttı önce  birisi bi hareket yaptı ,arkasından bütün sınıf sırayla ona uygun başka hareket yaptı büyük ablalar bi hareket gösterdiler , biz o hareketi  devam ettirdik mesela; ayağıma bişey yapışmış bende onu yere atmışım ,başka yollarla diğer kişilerde o yapışkanı yere atmışlar . Bu hareketi herkes yapamamışdı çünkü vakit yetmemişti ve gitme vakti gelmişti  .Öğretmenimiz hepimize ''iyi akşamlar'' dedi herkes evlerine gitmek üzere dağıldı .Çok güzel bir gündü en çok 1.dersi sevdim .Çünkü çok komikdi ,çok eğlendim ve aklıma geldikce hala gülüyorum .
ECE BIÇAK
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Kasım.2008 Saat 11:55
Ececim Merhaba..
İlk Cevap veren sen olduğun için minik birde armağanım olacak cumartesi günü..ayrıca senden yerlerin soğuk olduğunu öğrendim.Gerçi ben kendim yatıp kontrol etmiştim ama tahta oluncada zarar vermez diye düşündüm..Oraya hemen bir çöüm bulacağım..Anlattıkların çok hoşuma gitti..Eğlenmene ve faydalanmana çok memnun oldumCumartesi görüşmek üzere çok öpüyorumBig%20smileSmileBig%20smile
Yukarı Dön
aleyna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
  Alıntı aleyna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Kasım.2008 Saat 15:24

cumartesi günlerim çok zewkli oluyor bir sürü zewkli oyun oynuyoruz örneğin perdeleme yapıyoruz konu hayal ediyoruz v.b ve bunun gibi çok şey cumartesi gününü iple çekiyorum

Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Kasım.2008 Saat 15:50
Aleyna şekerim Cumartesi günü sana da minicik bir armağanım olacak..seni çok öpüyorum..Sinan hocan
Yukarı Dön
eceb Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı eceb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Kasım.2008 Saat 10:35
Teşekkür ederim.Hediyenizi çok merak ediyorum
ECE BIÇAK
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Kasım.2008 Saat 14:04
Merhaba Umut..Teşekkür ederim...Fazladan yol gitmene üzüldüm..desem yalan olur.O fazladan yol hayatına kocaman bir çizik atarak bu günkü yaşadıklarını unutulmaz kılacak..ortalama bir seyirciymişim  ayırdına vardığın anda ortalama seyircilikten çıkmış olursun..Dikkatli bilgili yorumlayan seyirciler yolunda ilk ve hızlı adımlarına başlamış olursun..sorduğum soru..pardon yaşınla hiç bir ilgisi yok yani asla fazla göstermiyorsun ama bazen baltayı taşa vurmamak için bilgi istemek daha iyi oluyor..Yani sana bekarsın değil mi diye lafa başladığımda ..yooo ben evliyim cevabı alısam  güç durumda kalıyorum..mesel o dur..Sağlıklı ve mutlu yaşa ..Kendine bir şey katabilmek için yine kendine bu denli saygılı davranman hayatında yaptığın önemli işlerin başında gelir..kutluyorum..sevgilerimle..
Yukarı Dön
Yeda Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 55
  Alıntı Yeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Kasım.2008 Saat 14:25
13 Kasım Perşembe.Dün yine hocamızın anlattığı belki birçoğumuzun yeni duyduğu kavramları bilgi haline dönüştürüp beynimizdeki çekmecelere kalıcı olarak yerleştirdik.Tiyatro seyircisini kategorilendirip,oyunucunun rolüne kendinden birşeyler katıp katmaması üstüne fikir alışverişinde bulunduk.Dersin ikinci kısmında bunu hareketli hale getirdik.Her perşembe olduğu gibi yine beyin fırtınası oluşturduk hocam ve arkadaşlarla:)Cumartesi'yi sabırsızlıkla bekliyorum görüşmek üzere:)
Yukarı Dön
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29
  Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Kasım.2008 Saat 17:37

tiyatroda ve Sinan hocayla beraber olmak inanılmaz güzel bi duygu keşke hergün olsada gitsem diyorum ...

çok güzel vakit geçiriyoruz,eğleniyoruz,gülüyoruz :D LOL hemde çok gülüyoruz LOLLOLLOLLOL

zamanın nasıl geçtiği hakkında Smile cumartesi günleri 1 den 5 e kadar ama sanki 1 dakikaymış gibi gelip geçercesine yaşıyorum ....

SİNAN HOCAM size her daim teşekkür borçluyum çünkü sizin yerinizde şuan bir başkası olsaydı ben tiyatroya gelemiycektm Cry iyiki varsınızz
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Kasım.2008 Saat 17:39
Big%20smile
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,090 Saniyede Yüklendi.