Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aleyna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 18
  Alıntı aleyna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Kasım.2008 Saat 21:03
hıı tiyatrodakiler için msn adresim fanatik_aleyna_gs@hotmail.com
Yukarı Dön
zeynep Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı zeynep Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Kasım.2008 Saat 21:51
VAKIFTA   ÇOK  E?LENİYORUMLOL, AMA  YİNE DE  ÜŞÜYORUMConfused ARTIK  FORUMA  GİRDİM   SAHNE  BİZE  KALDILOLLOLLOLTİYATRO  SAYFASI  ÇOK ZOR  BULUNUYORAngry    BAŞIM DÖNDÜDeadTİYATRO  TERAPİ  GERÇEKTEN   TERAPİLENDİMDeadAMA ŞİMDİ  ÇOK MUTLUYUM  EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed  OuchOuchAngryAngry 19.11.2008 ÇARŞAMBA  SAAT  21.48 İYİ  AKŞAMLARRRRRClapClapClap

Düzenleyen Terapist - 23.Kasım.2008 Saat 14:26
Yukarı Dön
sena Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
  Alıntı sena Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Kasım.2008 Saat 16:52
Cumartesi günlerini sabırsızlıkla bekliyorum.Küçük arkadaşlarımız da başta olmak üzere hepimiz çok eğleniyoruz.Keşke perşembe günlerinde de gelebilsem ama malesef oturduğum yer nedeniyle bu pek mümkün değil Unhappy Hocacım bize kattığınız ve katmakta olduğunuz herşey için çok teşekkürler..iyi ki varsınız ... Smile
Yukarı Dön
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29
  Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Kasım.2008 Saat 22:56
Heartbu akşam çok eylenceli geçti :D ilk başta azda olsa sıkıldım :D hocam beni çok korkuttunuz ama yaaa :D hocam çok l Love youuuu Heart
Yukarı Dön
ugur_coskun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı ugur_coskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasım.2008 Saat 12:28

benim nerdeyse tiyatroya hayatım 1.5 yıl oldu. Ama ben o 1.5 yılda hiç birşey öğrenmedim. Sinan hoca geldikten sana ben cumartesileri sabırsızlıkla bekliyorum. şu nada yavaş vayaç azda olsa bir şeyler öğrenmeye başladım bendeki değişiklikleri ben farkında olmasamda hocam bunun farkında.Açıkcası yalan söylemek olmasın ben 15 kasıl günü gerçekten sıkıldım. Ama bir kerelik sılkılmadır belki ileride hiç sıkılmam belki ve son olarakta ev sevdiğim çalışma fatoğraf  çalışmasıdır.ilk başladığım bize dedilerki buranın bi tozu vardır o tozu aldıkdasn sonra bir daha burayı bırakamassınız işte banada öyle oldu.Hepinizi çok seviyorum... Big%20smile

Düzenleyen Terapist - 22.Kasım.2008 Saat 12:45
Yukarı Dön
gözde96 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
  Alıntı gözde96 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasım.2008 Saat 12:41
sahneye iyice alışmış durumdayım . hocamızın dediği gibi gerçekten sahneden vazgeçemiyorum.Smile çok eğleniyorum. fazla üşümüyorum çünkü ortam o kadar sıcakki üşüdüğümü unutuyorum    

BYYY...Big%20smileLOL
Yukarı Dön
ebru rukiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasım.2008 Saat 18:27

gerçekten çok güzel sahneye alışmaya başlamış durumdayım. ortam çok sıcak çok eğlenceli hergün yeni yeni oyunlar yeni yeni şeyler öğreniyoruz muhteşem biyer bence

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasım.2008 Saat 18:39
hocam sayenizde cumartesi günlerim çoook zevkli geçiyor. oyunları çok seviyorum. bize çok güzel şeyler öğretiyorsunuz.Smile  yorum yazma yerinide buldumEmbarrassedLOL
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasım.2008 Saat 18:49
hepiniz için msn adresim ebru-akkaya@hotmail.com
Yukarı Dön
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29
  Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Kasım.2008 Saat 18:54
bugün herzmankinden farklı bigündü çünkü öğretmenler gününü kutladık (L) Hocamızın bize vermiş olduğu emekleriden dolayı ne kadar teşekkür etsek az olur ama herkez biyerde huzur bulurken ben huzuru SİNAN HOCAMIN yanında buluyorum ...

iyiki varsınız hocam sonsuz saygılar ... Hug
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.