Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >6 - TİYATRO >KONSERVATUAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumDESTEK İÇİN İNCELEYİNİZ..

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DESTEK İÇİN İNCELEYİNİZ..
    Gönderim Zamanı: 23.Kasım.2008 Saat 23:26

Hedefimiz; çocuklara      

Atatürkçü ve Çağdaş dünya görüşünün güzelliklerini sanat ve tiyatronun desteği ile  anlatmak,eğitim ve sosyal gelişimine  destek olmaktır.

Olanakları kısıtlı öğrencilerimize tiyatroyu izleme, tanıma ve içinde yer alabilme fırsatı vermektir.

Gösterileri yardım edenlerin adına ithaf ederek ücretsiz yapıyoruz

Sezon içerisinde  20-30 arası gösteri yapıyorum.Oyunları seyircilerle akran öğrencilerimle ve güncel ,gerçek hayattan yapıyorum

Gösteriden önce salon adabı ve seyir adabı konusunda ince ve incitmeden sohbet ediyorum..

Oyun sonunda perdeyi kapatmayıp seyircileri sahneye alıyorum ,oyuncularla birlikte eğlenmesini sağlıyorum.

Misafirlerimizi okullarından alıp tekrar okullarına götürebilecek servisi sağlamaya çalışıyoruz

İlk tanıştıkları oyunun ömür boyu nefrete yol açmamaması için iyi şeyler izlemesini sağlıyorum

oyunları interaktif yaparak seyircinin sahneye çıkmasına olanak veriyorum

sağlıklı mesajları bıktırmadan vererek Tiyatronun eğitim görevini ihmal etmiyorum

sezon boyunca (8ay)  ayda 1000-1500 ytl gibi ihtiyacım var..elektrik su ve doğalgaz harcaması yapmalıyım

Yardımın şekli ne olabilir.?

Çocukları seven ve ülkenin geleceğinin şekillenmesine katkıda bulunmak isteyen kişi veya kurumlar..bir seferde veya aydan aya  maddi destek verebilir

istediği(gaz su elektrik faturasını görüp ödeyebilir.

Hiç bir sınır koymaksızın istediği miktarı banka hesabımıza gönderebilir.

( DOSTLARIMIZ ÇOGUNLUKLA AYLIK 50-100 YTL TALİMATLA DESTEK OLMUŞLARDIR)

Karşılık olarak ne yapabiliriz..?

Nakden veya hesaba gönderilecek her miktara vakıf bağış makbuzu gönderebiliriz..

Web sitemizde ve insert veya afişlerimizde teşekkür notumuza ilaveten istediği reklam,logoyu yayınlayabiliriz.

Adınıza her türlü özel gösteri yapabiliriz

(23 Nisan Çocuk Balosu-kıyafet balosu-İşitme engellilere işaret diliyle oyun-engellilere az seyircili özel oyun)

www.tiyatroterapi.com

sinan@tiyatroterapi.com

www.beykozvakfi.org

R.Sinan Akbaşak  (http://www.tiyatroterapi.com/rsa.html )

0532 435 97 73

0216 323 35 96

0216 424 22 19

Banka hesap numaramız.. Recep Sinan Akbaşak Beykoz Akbank 0039880

Biz çiçek tohumları ekiyoruz..Hasadı toplum yapacak..

Yüreklerdeki ve salonumuzdaki ışığı yanık tutmak için destek verenlere teşekkürlerimizle....

ClapClapClapClapClap

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,086 Saniyede Yüklendi.