Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum18 Aralık Perşembe

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 18 Aralık Perşembe
    Gönderim Zamanı: 20.Aralık.2008 Saat 22:44

Yine gün boyu çalışmaktan yorulmuş ölü bir vaziyette çalışmaya gittim. Tabi ki bu yorgunluk tiyatronun kapısından içeri  gidiğim andan itibaren yok oldu. Hatta aradan 2 iş gün geçmesine rağmen hala daha yorgun değilim.işte tiyaro terapi böyle birşey.

Bu hafta çok daha başka güzeldi benim için. Sahnede Ceyda Abla, ben, Hazal doğaçlama yaptık. Sinan Hoca'nın bize verdiği konu şuydu: Ceyda Abla turist ve bize adres soruyor. Ben ve Hazal yerliler olarak yardım edeceğiz ve de ben daha iyi yardım edebilirim diye hazalla aramızda bir tartışma yaşanacak. Ama doğaçlamaya başlayınca durum pek böyle olmadı, olamadı. Ceyda Abla rus gibi konuşmaya başlayınca ben dayanamayıp gülmeye başladım. Ama öyle gizlenebilecek ya da yutulabilecek  cinsten birşey değil. Kahkahalara boğuldum. O noktada ya sahneden inecektim ya da kahkahayı oyuna dahil edicektim. Ben de bana biçilen rolü değiştirmeyi denedim ve turistlerle dalga geçen pislik bir yerliyi oynamaya başladım. Oyun hem çok keyifli bir hale geldi hem de ben çılgınlar gibi gülmeye devam ettim :) ve hala daha da (Ceyda Abla) aklıma geldikçe gülüyorum...teşkkürler Ceyda Abla:)

Düzenleyen Tuğhan Akbaşak - 20.Aralık.2008 Saat 23:10
Yukarı Dön
mutuu3194 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 33
  Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralık.2008 Saat 16:51
ve ben bütün eğlenceyi kaçırdım desene.Kim bilir daha ne güzel şeyler yapmışsınızdırUnhappyAma  bu yazıyı okuduktan sonra şöyle bir hayal ettim nasıl olmuştır diye.Evet  böyleyken bile yüzümde bir gülümseme olduSmileArtık haftaya birşey çıkmaz inşallahda bende yorgunluğumu şöyle güzelce atarımThumbs%20Up
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralık.2008 Saat 19:45
Evet keşke sen de olsaydın.Bir de sahne de bir rüyamı canlandırdım.o da çok keyifliydi.Bir keresinde rüyamda rüyada olduğumun farkına varmıştım.ve aklımdan ne geçiyorsa,ne istiyorsam o oluyordu.Onu oynadım sahnede.mesela;imge yeda cihaner ve emirin şu anda burda olmasını istiyorum dedim,hepsi birlikte sahneye geldiler :) çok eğlenceliydi...önümüzdeki hafta mutlaka gelmelisin...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 11:02
Evet evet kesinlikle gelmem lazım.Orada olamamk o havayı solumamak üzücü bir şey.Perşembeyi sabırsızlıkla bekliyorum:)
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 12:46
Umut Merhaba Çarşambayı unutmadın değil mi?
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 22:22
merhabaa hocam unutur muyum hiçç !!!Ben konu  perşembe günkü çalışmadan açılınca onun  için demiştim yoksa çarşamba günüde aynı benim için.Bundan öncekine gelemeyince bide resimleri,yorumları gordükten sonra bunu da kaçıramam  ama beni düşündüğünüz için çok teşekkür ederim hocam...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 23:49
hocam çarşamba bizzat ben getiricem onu.işten geç çıktığım için beykoza dönemeyeceğim.mecidiyeköyde umutla buluşup beraber gelicez.o saatte tek başıma gelmeyeyim diye yanıma ordudan birini alayım dedim:):)
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Aralık.2008 Saat 00:36

Evet katılıyorum sana iyi bir seçimdi ordu ne güne duruyor:)Şaka bi yana bende sayende yalnız gelmemiş olucam.

Yukarı Dön
ilturukku Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 16
  Alıntı ilturukku Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Aralık.2008 Saat 10:43
Smile yaklaşık bir aydır devam ettiğim tiyatroterapi den çok memnunum.her çalışma sadece tiyatro faaliyeti değil;aynı zamanda  değişik bakış açıları ve tartışma ortamı ile bizlerin ufkunu açan güzel bir dostluk ortamı....sanıyorum yarın ve daha sonra gidilecek gezi ve tiyatro izletileri bu dostluğun ve kaynaşmanın daha da ilerlemesine ve bu işi yapan ustalardan birşeyler daha kendimize katmamıza yarayacaktır.Smile keşke..hafta da iki güne çıkarsak çalışma günlerini çünkü arada  kopma oluyor bir hafta uzun zaman...birde hocam şu fontu ne zaman değiştireceksiniz?Winksevgi ve selamlarla saygılarımı sunuyorum...Wink
HAYATI ERTELEMEYİN....TEKRARI YOK...
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Aralık.2008 Saat 12:59
Merhaba düşünceleriniz beni sevindirdi..birlikte geçirdiğimiz zamanlar benim için önemli..Paylaşmazsam rahatsız oluyorum..Hep söylediğim bir şey var..Bilginin de zekatı olmalı..bildiğinin tamamını paylaşmalısın..diye
 fonta gelince bu programda varmı bilemiyorum ama böyle renklendirince güzel oluyor..Paylaşımlar çok güzel..forumların gerçek amacı bu..
Tekrar teşekkürlerimle sevgilerimi yolluyorum.
(Çarşamba 18 30 vakıf  hareket)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,191 Saniyede Yüklendi.