Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum18 Aralık Perşembe

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mutuu3194 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 33
  Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralık.2008 Saat 16:51
ve ben bütün eğlenceyi kaçırdım desene.Kim bilir daha ne güzel şeyler yapmışsınızdırUnhappyAma  bu yazıyı okuduktan sonra şöyle bir hayal ettim nasıl olmuştır diye.Evet  böyleyken bile yüzümde bir gülümseme olduSmileArtık haftaya birşey çıkmaz inşallahda bende yorgunluğumu şöyle güzelce atarımThumbs%20Up
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Aralık.2008 Saat 22:44

Yine gün boyu çalışmaktan yorulmuş ölü bir vaziyette çalışmaya gittim. Tabi ki bu yorgunluk tiyatronun kapısından içeri  gidiğim andan itibaren yok oldu. Hatta aradan 2 iş gün geçmesine rağmen hala daha yorgun değilim.işte tiyaro terapi böyle birşey.

Bu hafta çok daha başka güzeldi benim için. Sahnede Ceyda Abla, ben, Hazal doğaçlama yaptık. Sinan Hoca'nın bize verdiği konu şuydu: Ceyda Abla turist ve bize adres soruyor. Ben ve Hazal yerliler olarak yardım edeceğiz ve de ben daha iyi yardım edebilirim diye hazalla aramızda bir tartışma yaşanacak. Ama doğaçlamaya başlayınca durum pek böyle olmadı, olamadı. Ceyda Abla rus gibi konuşmaya başlayınca ben dayanamayıp gülmeye başladım. Ama öyle gizlenebilecek ya da yutulabilecek  cinsten birşey değil. Kahkahalara boğuldum. O noktada ya sahneden inecektim ya da kahkahayı oyuna dahil edicektim. Ben de bana biçilen rolü değiştirmeyi denedim ve turistlerle dalga geçen pislik bir yerliyi oynamaya başladım. Oyun hem çok keyifli bir hale geldi hem de ben çılgınlar gibi gülmeye devam ettim :) ve hala daha da (Ceyda Abla) aklıma geldikçe gülüyorum...teşkkürler Ceyda Abla:)

Düzenleyen Tuğhan Akbaşak - 20.Aralık.2008 Saat 23:10
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,086 Saniyede Yüklendi.