Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumBURADA HEPİMİZ KARDEŞİZ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: BURADA HEPİMİZ KARDEŞİZ
    Gönderim Zamanı: 20.Şubat.2009 Saat 20:11
Buraya bu sene katıldım.İlkten gelmek istememiştim,çünkü dışlanmaktan korkuyordum.Sanki kimse benimle ilgilenmicekmiş gibi geliyordu.Hatta ilk geldiğim gün molada oturup test çözmeye kalkmıştım.Ama şimdi bu yaptıklarımın hepsi bana çok çocukça geliyoTongueİlerleyen zamanlarda kendimi alıştırmaya çalıştım ve zamanla bu korkumu yendim.Çünkü burası benim 2. ailem.Burada herkes birbirine çok iyi davranıyo.Çünkü hepimiz birbirimizin kardeşi,ablası,abisiyiz.Her çalışmamız birbirinden güzel geçiyo.Artık piyano derside almaya başladık.Dilay ablanın ve hocamızın sayesinde bir müzik aleti çalabilicez.Belkide ileride aramızdan biri piyanist çıkıcak.Yaptığımız çalışmalardan da  bahsetmeden geçemicem .Hepsi birbirinden güzel,hepsi birbirinden eğlenceli.Her cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum.HOCAM VE ARKADAŞLARIM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM ...EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed 

Düzenleyen EmirC - 22.Şubat.2009 Saat 07:29
Yukarı Dön
Yeda Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 55
  Alıntı Yeda Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Şubat.2009 Saat 21:13
Sılacım ne kadar güzel şeyler yazmışsın...Tiyatroya geldiğin ilk gün annen zorla sokmuştu kapıdan seni oysa şimdi aramızdaki birçok arkadaşın gibi seninde böyle düşünmen bizler için gurur verici...Bizde ablalarınız ve abileriniz olarak sizlerle zaman geçirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.Bizlerde sizleri çokkk seviyoruz=)))
Yukarı Dön
ezgi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 37
  Alıntı ezgi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Şubat.2009 Saat 20:32

Evet burda bende sılaya katılıyorum ..SmileEniştem bana sende artık vakıfta aramızda olcaksın dediğinde ayy ben orda napıcam çok sıkılırım diye düşünmüştüm ..hatta vakıfa benni ilk teyzem getirmişti ve ben o sırada teyzeme orda napıcam ben teyze dedım ve o da bana orda çeşitli oyunlar oynıcaksınız aktivitelerde bulunucaksınız sende çıkıcaksın oynıcaksın falan demişti bende ben utanırım kalkmam gibi düşünceleri aklımdan geçirdim ama bu düşüncenin ne kadar yanlış olduğunu şimdi çok iyi anlıyorum...İlk geldiğimde bende dışlanmaktan korktum fakat gün geçtikçe herkesle iyi anlaşmaya ve arkadaş olmaya başladık ...Şuanda da a ranızda oLmaktan çok mutluyum ...Wink

Düzenleyen terapist - 28.Şubat.2009 Saat 22:09
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Şubat.2009 Saat 22:24
ben ilk geldiğimde dışlanmak gibi şeyler aklıma gelmemişti aslında.çünkü buranın öyle bir yer olmadığını biliyordum.hatta ben ablamın vakıfa başladığından beri hep gelmek istemiştim.ama o zaman bu kadar küçükleri almıyorlardı.ben sanırım 1. yada 2. sınıfa gidiyordum.sinan hocam buraya gelebilmem için 3. sınıfa gitmem gerektiğini söylemişti.ben tam 3. sınıfa geçtim diye sevinirken ablam vakıftan çıktı ailemde tek gelmemi istemedi.bende şimdi geliyorum vakıfa.hiç pişman değilim hatta iyiki gelmişim.LOL

SmileBig%20smileLOLSmileBig%20smileLOLSmileBig%20smileLOL
Yukarı Dön
ebru rukiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Mart.2009 Saat 19:39
ben cumartesi günlerimi hep boş geçiriyordum buraya gelince cumartesi günlerim dolu hem eğlenceli hemde heyecanlı geçiyor cumartesi günlerim. zaten 27 martta tiyatromuz var şimdiden çk heyecanlıyım. ben burda dostluğu ve kardeşliği öğrendim bir sürü arkadaşlarım abilerim ablalarım var buraya gelince onları tanıma şansına sahip oldum.Smile
Yukarı Dön
ELİF Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 19
  Alıntı ELİF Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Aralık.2009 Saat 20:46
bende sıla ablaya katılıyorum.bende buraya zeynep sayesinde gelmiştim ilk geldiğimde ne diyeceğimi bilemez oşlmuştum fakat abilerim ablalarım kardeşlerim bana o kadar sevecen ve cana yakın davrandılarki artık karar vermiştim:benden ufaklara bir abla benden büyüklere bir kardeş olacaktım işte bu nedenle burada kardeşliği ve dostluğu öğreniyoruz.hem bu tür aktivitelere katılarak sade karddeşlik veya dostluk elde etmeyiz. artı olarak da hem arkadaş sevgtisini hem de arkadaşlarımız çoğalır.Smile
Yukarı Dön
mali_mali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı mali_mali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Ocak.2010 Saat 19:56
hocam saygılar ellerinizden öperim 9 undaki oyunda bende orda olucam sizi cok seviyorum hala ögrettikleriniz ve bana kattıklarınızla hayatımı yaşıyorum vede cok teşekkür ederim sahneye paspas atmak bile burnumda tütüyo tiyatro bi yaşam biçimi...:::)))
   benim ilk halii bi sinan hocama sorun bide sonraki halimi sihir yok derler ama ben inanmıyoru orda sevgi denen büyük bi sihir var zaten oraya katıldıgında anlıyousun agladıgım günleri hala unutmadım sevinçten ilk defa hüngür hüngür agladım.hocam allah sana saglık sihhat versin senin yetiştirdigin cok insan şimdi senin sayende bi yerlerde sihrin elinden hiç eksik olmasın seni cok seviyorum ellerinden öperim hocam::::))))
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,113 Saniyede Yüklendi.