Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >13- PAYLAŞMAK İSTERMİSİNİZ.. >Hangi Filmi İzledim..
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumAŞK TESADÜFLERİ SEVER

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: AŞK TESADÜFLERİ SEVER
    Gönderim Zamanı: 06.Şubat.2011 Saat 21:08
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Oyuncular: Mehmet Günsür, Belçim Bilgin, Altan Erkekli, Ayda Aksel, Şebnem Sönmez, Hüseyin Avni Danyal, Berna Konur, Ümit Bülent Dinçer, Zafer Demircan, Hakan Çimenser,  Batuhan Karacakaya, Pınar Çağlayan, Reyhan Asena Keskinci, Berkant Keskin, Yiğit Özşener, Yılmaz Gruda, Cezmi Baskın, Cansel Elçin 
Senaryo:
Nuran Evren Şit Erdik, İpek Sorak (Öykü)
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu
Kurgu: Çağrı Türkkan
Müzik: Ozan Çolakoğlu
Yapımcı: Oğuz Peri
Türü: Komedi, Romantik
Süre: 87 Dakika
Gösterim Tarihi: 04 Şubat 2011 Türkiye
Web Sitesi:
www.asktesaduflerisever.com
Dağıtımcı: UIP Filmcilik
Imdb Puanı:
-/10

Filimin Konusu: “Aşk Tesadüfleri Sever”, doğumlarından itibaren çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca yolları Ankara’da kesişen, 2010 yılında İstanbul’da tanışan Özgür ve Deniz’in birbirlerine doğru ve engellerle dolu aşk macerasını anlatırken, bir yandan da geri dönüşlerle onların bugünlerini yaratan dönemlere uzanıyor.

Filim, Türkiye’nin 70’li, 80’li, 90’lı ve 2000’li yıllarını ziyaret ederek, o yılların artık unutulmaya yüz tutmuş popüler kültür öğelerinden, müziklerinden, yaşam biçimlerinden ve alışkanlıklarından besleniyor. “Aşk Tesadüfleri Sever” pek çok gerçek hikayeden yola çıkılarak derlenmiş olaylar bütünüyle; İstanbul’dan Ankara’ya yaptığı nostaljik yolculuğun içinde izleyiciye doyurucu, duygusal, yıllarca akıllardan çıkmayacak bir aşk filimi vaad ediyor. Ayrıca filimin müzikleride çok güzel ve filimle uyumlu. oyuncuların performansları çok iyi. Ben filimi çok beğendim. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,105 Saniyede Yüklendi.