Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >13- PAYLAŞMAK İSTERMİSİNİZ.. >Hangi oyunu izledim..
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumTEHLİKELİ OYUNLAR ( Oğuz ATAY )

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: TEHLİKELİ OYUNLAR ( Oğuz ATAY )
    Gönderim Zamanı: 08.Ocak.2012 Saat 23:13

Tehlikeli Oyunlar ”, Hikmet Benol karakterinin varoluş mücadelesi üzerinde şekillenen ve diyalogtan monoloğa, ben-anlatıcıdan tanrısal-anlatıcıya, mektuplardan günlüklere ve şiirlere, didaskalilerden kaleydoskopik görüntüler oluşturan bilinç-akışlarına kadar birçok yazın tekniği ve türüyle anlatım olanaklarının sınırlarının zorlandığı uzun soluklu bir romandır.

Konsept ve Yönetim: Celal Mordeniz
Metni Düzenleyen ve Reji Danışmanı: Oğuz Arıcı
Metni Düzenleyen ve Oynayan: Erdem Şenocak

Oyunu bugün 17:00' da Maçka İTÜ İşletme Bölümü Tiyatro Sahnesi'nde izledim. Tek kişilik ve iki perde süren 130 dakikalık bir oyun. Salondaki koltukların dizilişi "U" şeklinde. Rahat bir izleme olanağı var fakat havalandırma sorunu söz konusu. ( İlk perde sonunda oyuncunun sahnenin yan duvarında bulunan camları açmasından anlayacaksınız.) Oyuncunun performansı görülmeye değer. Metnin güzelliği ve oyuncunun performansı ile çok güzel 130 dakika geçiriyorsunuz. Tavsiyemdir. iyi seyirler.

Öğrenci 15 TL - Tam 25 TL.    

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,113 Saniyede Yüklendi.