Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

23 Nisan Balosu

Nereden Yazdırıldığı: Tiyatro yaşamın aynasıdır...
Kategori: 2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN
Forum Adı: Tiyatroterapi Duyuruları
Forum Tanımlaması: İLETİŞİM VE PAYLAŞIM NOKTAMIZ
URL: http://forum.tiyatroterapi.com/forum_posts.asp?TID=1036
Tarih: 24.Nisan.2024 Saat 19:40
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 23 Nisan Balosu
Mesajı Yazan: terapist
Konu: 23 Nisan Balosu
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 00:08
 Yıllardır hevesle ve  özenerek yaptığımız 23 Nisan  kıayafet balosu bu yıl da pek güzel ve keyifliydi. kıyafetlerin satın alınmaması..,terziye diktirilmemesi gerekliydi.Bir ikisi dışında söylenilenlere uyulmuş..yaratıcılık ve beceri gösterilerek güzel şeyler ortaya çıkarılmıştı..
izlemek isterseniz..

http://picasaweb.google.com.tr/wonpictureworld/23NisanBalosu2009?authkey=Gv1sRgCLygrryngJKctAE - http://picasaweb.google.com.tr/wonpictureworld/23NisanBalosu2009?authkey=Gv1sRgCLygrryngJKctAE

Eveeet şimdi gelelim yarışma ile ilgili değerlendirmelere..

Eğlencenin ilerleyen saatlerinde ve karnımızı bir güzel doyurduktan sonra en iyi kıyafet yarışmamıza başladık.tabii ki herkesin tekrar podyum gösterisi yapması gerekti ve birkaç kelime de söylemeliydi.Daha sonra  dağıtılan kağıtlara beğendiği kıyafetlerini ve sahiplerini(pardon kreatörlerini) yazdılar..

Değerlendirmeleri özenle seçilmiş BÜYÜK JÜRİ (ben)    yaptı…

Şimdi sözcü(ben) vasıtasıyla açıklanan kararı aktarıyorum. 

Bu arada    Büyük jüriye      desteklerinden dolayı teşekkürü borç haneme yazıyor v ve  bir ara ödemeyi taahhüt ediyorum.

Oyların pek çoğu birbirine yakın olduğundan ve ben sayıyı habire    karıştırdığımdan şöyle açıklıyorum..

En ilgi çekici kostüm Samet ‘in kostümü bulundu .. En yaratıcı ve  

cesur olarak Emir’in kostümü seçildi.. Evde kalmış kız gelinliği olarak değerlendirip acıdıkları için ve oylamaya katılanların ezici çoğunluğu kız olduğu için Yeda’nın kostümü çok beğenildi. İmge zerafetini ve becerisini ön plana çıkaran ve ülkeler arası dostluğa katkısından dolayı derece aldı.Gizem harika pocahontas kıyafetiyle unicef kaybolmuş ırklar ödülünü aldı.Ayşenur ve Meral en iyi ölü ödülünü aldılar..ancak ödülü öteki dünyada verileceğinden emanete teslim edildi.Sıla çiçekçiler derneği özel ödülü.,Gözde falbakanlar kulübü özel ödülünü,Güzem milli giysilerimize sahip çıkalım ve koruyalım vakfından sevgi ödülünü aldı. Eda İlhan Koman özel ödülü ile birlikte çarşaf sanayicileri derneği ödülünü de aldı.Sena ve iki misafirimiz ise   şeytan çıkartama ayini sırasında telef olduklarından ödüllerini ben aldım anacak satamadım para etmedi

Kıroyum ama para bende özel ödülü Uğur’ gitti.,ancak ödülü

satmış. En iyi öğrenci ödülünü Hazal aldı ancak disiplin kuruluna verildi..,son iki yazılısı da iptal edilmiş.

Ülkeler arası ödüllerde sahibini buldu..Japonya dostluk ödülünü bir

daha yapmaması şartıyla Aleyna'ya kargo ile göndermiş ancak kargo bedeli çok tuttuğundan alamadık. ispanyadan Öykü’ye, Romanya’dan Nur Nur’a ödül gelmiş ..,öyle diyorlar ben görmedim..
   Hayvanları koruma derneği ise birincilik ödülünü Ezgi’ye göndermiş ancak Milan bu ödüle ben daha çok layığım diyerek elinden kapmış,B.Sude koşarak yardıma gidiyordu.,yanında K.Sude vardı ve en üstlerine de Elif konmuştu.Elif benim için önemli onu yarışmadan sonra güllerimin üstüne koymak istiyorum.Gül bitine karşı en etkin çözüm uğur böceğiymiş.

Denizcilik ödülü ve genç subaylar derneği özel ödülü Bengü’nün oldu.

Ancak bu ödül de denize düştüğünden kurtarma sualtı gurubundan yardım istendi çıkartılır ise verilecek.

Tam istenileni yapan Efe’ye verilecek gerçek yaratıcılık ödülü

iptal edildi. Çünkü Efe kaşla göz arasında Dimaze,Onur ve Dilarayı yemiş..Derin'i elinden zorla aldık bu bize iki parmağa maloldu..üzüldük yardıma giden Ebru ise üşüyüp geri döndü hepsinin ödülünü ona vermeyi düşünüyoruz.Büyük Ebru ise ilköğretim müdürlüğünden uyarı cezası aldı artık siyah önlük yok sen ne demek istiyorsun diye bir de azar işitti..Bizi de bu kıza ödül verirseniz hayatta oyununuza seyirci göndermem diye tehdit ettiler..kusura bakma Ebru  ödülünü yoldan geçen bir kıza verdik sevindi garip…

Ülgen ve Alize çok şıklar ödülünü alacaklardı ama kalmamış bir

daha ki sefere verebiliriz diye düşünüyorum..Beyzanur küçük prenses ödülünü pembe değil diye beğenmedi. Bekir’e en kötü dj ödülünü verecektik kıyamadık hiç vermedik..Huysuz ihtiyar ödülü biraz değiştirilerek huysuz ve şişman ihtiyar olarak olarak birine verilecekmiş ama kime verileceğini ben bana bile söylemedim..

Bir dahakinde görüşmek üzere..

Cevaplar:
Mesajı Yazan: smt-gnr
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 01:47
Hocam süper bir eğlence diyorum! ama eğlenceden, süperden de öte bir güzellik olduğunun altını çizmekyi unutmuyorum ...
Resimlrde görünen eğlencenin ötesine birbirimizin gözüne bakarkenki mutluluk bizi bir kıyafet balosundan öte bir beraberliğin oluşturmuş olduğu birütopya götürdü...
Ve yaratıcılığımızı taşıyan kendimizin dizayn ettiği kostümler içerisinde çook eğlenceli saatler geçirdik hep beraber.
Ve herkese çook çok teşekkür ediyorum başta hocam olmak üzere ...

Herkes herşey çok güzeldi... Beykozun değer vermesi gereken bir beykoz vakfı sanat merkezi var olduğunu ayrıca söylemek istiyorum eğlenirken yine öğrendik ...

....  Çok güzel unutulmaz bir 23 nisan ....

-------------
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+

Mesajı Yazan: sıla
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 09:39

Gerçekten çok eğlendik. defilemiz, yarışma ,yemekler ve dans... harika bir gündü...geçirdiğim en güzel günlerden biriydi...herkese çok teşekkürler...Tongue

-------------
ss

Mesajı Yazan: yaren
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 09:59
çok güzel ve herkesin hiç unutmayacağı  bir gündü bunun için herkese çook teşekkürlerClap

Mesajı Yazan: Melek
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 10:59

evet gerçekten çok güzel bir gün geçirdik.Yeda abla o güzel sesiyle şarkılar söyledi.Güzemde gaza geldiSmile oda şarkı patlatı...bizim için unutulmaz bir 23 nisan hediyesiydi.Sinan hocama çok teşekkür ederim bize bu güzelliği yaşattığı için...

Mesajı Yazan: Misafir
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 12:37
Big%20smileçok güzeldi.hayatımda hiç bu kadar çok dans etmemiştim.

-------------

Mesajı Yazan: ezgi
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 13:49
İlk kez hayatımda 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını bu kadar eğlenceli bir şekilde kutladım ve ilk defa arkadaşlarımla birlikte bu kadar çok oynadım...Anlatamayacağım kadar eğlenceli ve güzel bir gündü...Herkese teşekkür ederim SmileTongue

Mesajı Yazan: yaren
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 14:22

milli giysilerimize sahip çıkalım ve koruyalım vakfından sevgi ödülünü bana layık gördüğünüz için teşekkürler bu ödüle layık olmaya çalışıcam

Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 15:40

ödül için gerçekten çok teşekkür ederim.......ama ismimi renkli yazmayı unutmuşsunuzCryCry

-------------
ss

Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 16:40
Sılacım..şekerim düzelttim..Çiçekleri eve gönder..

Mesajı Yazan: hazal_c
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 19:55
Bu kadar çalışmaya kafayı yiyip T-Shirtlerime yazı yazdığıma göre En iyi öğrenci ödülünü  haketmişim- sonuçları ne olursa olsun -TongueBig%20smile Beni sizler yarattınız!!Tongue SmileBig%20smile
Dün akşam gerçekten çok eğlendik(her 23 nisanda olduğu gibi).. Biraz çocuklaşıp dans etmek, şarkıları söylemek çok iyi geldi.. Herşey için öncelikle Sinan Hocamıza, sonra Nurten Teyze,İlhan Abi ve annelere çok çok çok teşekkürlerClapClap Nice 23 nisanlara Smile

Mesajı Yazan: piyanist
Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 20:41

Resimlere baktığımda orada bulunan herkese çoookk imrendim.Ancak, grip olduğum için 23 Nisan'ı yatarak geçirdim:( Yine de resimlere bakınca gerçekten çok mutlu oldum.Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun...SmileSmileClapClapSmileSmile

Mesaj Tarihi: 24.Nisan.2009 Saat 23:25

benim kostümüm battaniyedendi sıcaktan patlamıştım ve suda yoktuLOL

nurten teyzenin elinde su gördüğümde serap görüyorum zannettimBig%20smileBig%20smileBig%20smile

bir sonraki kıyafet balosunda bu kadar kalın giysiler dikmicemSmile

ama herşey çok güzeldi özelliklede gizem ezgi ve benim danslarımWink

-------------

Mesajı Yazan: qssem
Mesaj Tarihi: 25.Nisan.2009 Saat 19:05
evet danslarımıza resimlerde gülüyorum ama hersey gerçekten çok güzeldi ..:D

Mesaj Tarihi: 25.Nisan.2009 Saat 19:17
Herseyy süperdiii ödüL içinde teşekkür ederim ..  Milanla ben ne kadar enerjili görünsekte eve gelince kalkamadım... Big%20smileBig%20smileBig%20smile herkesle ayrı ayrı eğlendim arkadaşlar hepinizin yeri bende ap ayrıı..   yaşasın beykoz vakfıı :D :D

Mesajı Yazan: ebru rukiye
Mesaj Tarihi: 25.Nisan.2009 Saat 19:21
gerçekten çok güzel bir gündü. hocam ve arkadaşlarımla yaptığım 23 nisan balosunu hiç unutmayacağım yani hafızama kaydettimLOLyeniden herkezin 23 nisan günü kutlu olsun diyorumStarStarStar

Mesaj Tarihi: 25.Nisan.2009 Saat 19:33
Yaşasın beykoz vakfıı.. fakaaaaaaaattt öncelikle sinan hocamız yaşasınn çünküü beykoz vakfı çocuk tiyatrosu onun sayesinde buralara kadar geldi onun emeğiyle biz buralardayız oooooooo     yüzdennnnnn  canımız kanımız sinan hocamız HOCAM SİİZİİ ÇOOKK SEVİYORUMM İYİKİİ HAYATIMDASINIZ ... İYİKİ BİZLERLESİNİZZ TongueClapClapClapTongue   

NURTEN TEYZECİM SİZİN EMEKLERİNİZİDE UNUTMADIM VE TÜM ANNELERİN
                              HEPİNİZİ ÇOOKK SEVİYORUM Clap
NOT :Yağ çektiğimi zannetmeyin Tongue 

Mesajı Yazan: Yeda
Mesaj Tarihi: 26.Nisan.2009 Saat 00:15
Düşlerimizin sınırının olmadığını bir 23 Nisan'da daha gösterdik.Herkes çok yaratıcıydı.Fuaye hayal gücü kahramanlarının olduğu bir alana dönüştü Emeği geçen herkese(başta sinan hocam,nurten teyze,hülya ve suna abla önderliğindeki tüm annelere)teşekkürlerimi sunuyorum...Böyle güzellikleri birlikte yaşamak ve yaşatmak çok güzel... Ödüller de çok hoş sağolun hocam...Evde kalacağım için şimdiden bir hazırlık yapayım dedim

Mesaj Tarihi: 26.Nisan.2009 Saat 16:26
teşekkürler hocam.sizi çok seviyorum...EmbarrassedEmbarrassed

-------------
ss

Mesaj Tarihi: 26.Nisan.2009 Saat 16:27
teşekkürler hocamEmbarrassedEmbarrassed

-------------
ss

Mesaj Tarihi: 26.Nisan.2009 Saat 16:42
ClapClapClapClapClapClap. Herşey çok güzeldi. herkesin ellerine sağlık. Özen gösterip getirilen yemekler, kıyafetler... Teşekkürler , Hocam, İlhan abi, Arkadaşlarım, Veliler...

-------------

Mesajı Yazan: Melek
Mesaj Tarihi: 26.Nisan.2009 Saat 18:34
Aaaa Ben o Ödülü istiyodum yaa Hangi müdür getirin onu bana Smile

Mesaj Tarihi: 26.Nisan.2009 Saat 21:46
LOLsizi sevdiğim için bedavadan verebilirim...her baktığınızda aklınıza ben gelirim hem böylece...çiçekler bedavaaaaaaaaaaaaaaa.....TongueTongue

-------------
ss

Mesajı Yazan: nurcan
Mesaj Tarihi: 27.Nisan.2009 Saat 00:31
şeker gibi yazmışsın abicim:-)  Clap "orda olmak vardı"  demiycem artık.çünkü bunu hep istiyorum. o günler tarif edilemez yaşanırdı..................fotoğraflara bakmadım henüz. sanki içim elvermiyor. yazını okuyunca koptum zatenCry................................................................

Mesaj Tarihi: 27.Nisan.2009 Saat 08:59
 Merhaba Nurcancım   (cığım sevmiyorum)
Sesini duymak sevindiriyor..Şimdi şöyle yaparız Sen sizin belediye başkanına gider  ben buraya bu oyunu getireceğim dersin sadece götürüp getirmek mesele.. sonra lahana köyüne gider evleri ayarlarsın..zaten içime fenalık geldi duyan duymayana anlattı efsane oldu..bizde efsanemi gerçek mi anlatırız..istersen sadece sizin köyde oynarız..yani hepsi olur...okullar kapanır kapanmaz olabilir..işte sana plan ...harika değil mi..Big%20smile
Sana ve Mustafa kardeşime selam..nazlı Nazlışımı çook öpüyorum..

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2007 Web Wiz - http://www.webwizguide.com