Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Çocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Nereden Yazdırıldığı: Tiyatro yaşamın aynasıdır...
Kategori: 2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN
Forum Adı: ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
Forum Tanımlaması: Katılımcı yorumları
URL: http://forum.tiyatroterapi.com/forum_posts.asp?TID=327
Tarih: 16.Nisan.2024 Saat 20:12
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Çocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)
Mesajı Yazan: terapist
Konu: Çocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)
Mesaj Tarihi: 10.Kasım.2008 Saat 09:02
Çocuklar..Lütfen çalışmalarda gördüklerinizi,yaşadıklarınızı detaylı olarak bu bölüme aktarınız..
Söylediklerimi ilk kim yapacak merak ediyorum..
Sinan Akbaşak
Big%20smile      Tongue

Cevaplar:
Mesajı Yazan: eceb
Mesaj Tarihi: 11.Kasım.2008 Saat 11:31

Cumartesi tiyatroya  gideceğim gün gelmişdi , annemle beraber gittik.Eda ablam beni görünce ''Ececim sen ne tatsısın ya prenses gibisin'' dedi ,annemin  elinden aldı ,yanaklarımı sevdi , elimi tuttu  ,salona götürdü beni.İçeriye girdiğimiz  zaman Eda ablamla biraz sohbet ettik.Sadece ben biraz utanıyordum .Sonra öğretmenimiz Sinan Bey içeriye geldi ''çoçuklar'' diye seslendi .Bana '' oturduğumuz  yerde  gezmeye gidebilirmisiniz? ''dedi .Sonra bi ablayı kaldırdı ona sordu önce biraz çekindi abla  ve bişey söyleyemedi daha sonra öğretmenimiz ''evet oturduğumuz yerde bi yerlere gidebiliriz ''dedi. Sonra ''gözlerinizi kapatın hiç açmayın ''dedi  kapattık gözlerimizi ,herkes bişey yapmış gibi  davrandı .Öğretmenimiz Mustafa' ya sanki biyere gitmiş gibi davrandı ''Mustafa şoförün kulaklarına fıstık  sokma'' dedi herkes gülmekden  ölüyordu ,çok komikdi . 2. ve 3.dersde de oyun oynadık herkes aynı anda  bi hareket yaptı hoca el şaklatınca herkes duruyordu ,sonra ağır ağır yapmaya başladık bu hareketi , el şaklatınca durduk. Dilara ' nın yaptığı hareket çok güzeldi .Dilara başını eğdi ,üzgün bir insanı anlatıyordu çok beğendim .Sonra mola oldu hiç kimse yoktu Dilara bakkala gitmişdi kimse olmadığı için  bende bi köşede  durdum.Mola saati bitince herkes geldi, içeriye girdik.Önce büyük ablalar , abiler çıktı sahneye çıktılar öğretmenimiz onlara ''gözlerini kapatın ''dedi .Öğretmenimiz  tahtanın oraya vuruyordu eliyle1 , 2 , 3 , 4 , 5 ,...kişi sayısı kadar vurdu  sonra abiler ve ablalar yere yattılar , tekrar gözlerini kapattılar .Önce 1. elini kaldıyor 2.farkedince o da elini kaldırıyordu sırayla devam ediyordu.Ablalar başaramadı bu hareketi .Aynı hareketleri bize yaptırdı ,biz başardık alkışladılar bizi .

Ayrıca yer çok soğukdu ama çok güzeldi ,beğendim.Herkesi sahneye çıkarttı önce  birisi bi hareket yaptı ,arkasından bütün sınıf sırayla ona uygun başka hareket yaptı büyük ablalar bi hareket gösterdiler , biz o hareketi  devam ettirdik mesela; ayağıma bişey yapışmış bende onu yere atmışım ,başka yollarla diğer kişilerde o yapışkanı yere atmışlar . Bu hareketi herkes yapamamışdı çünkü vakit yetmemişti ve gitme vakti gelmişti  .Öğretmenimiz hepimize ''iyi akşamlar'' dedi herkes evlerine gitmek üzere dağıldı .Çok güzel bir gündü en çok 1.dersi sevdim .Çünkü çok komikdi ,çok eğlendim ve aklıma geldikce hala gülüyorum .

-------------
ECE BIÇAK

Mesaj Tarihi: 11.Kasım.2008 Saat 11:55
Ececim Merhaba..
İlk Cevap veren sen olduğun için minik birde armağanım olacak cumartesi günü..ayrıca senden yerlerin soğuk olduğunu öğrendim.Gerçi ben kendim yatıp kontrol etmiştim ama tahta oluncada zarar vermez diye düşündüm..Oraya hemen bir çöüm bulacağım..Anlattıkların çok hoşuma gitti..Eğlenmene ve faydalanmana çok memnun oldumCumartesi görüşmek üzere çok öpüyorumBig%20smileSmileBig%20smile

Mesajı Yazan: aleyna
Mesaj Tarihi: 13.Kasım.2008 Saat 15:24

cumartesi günlerim çok zewkli oluyor bir sürü zewkli oyun oynuyoruz örneğin perdeleme yapıyoruz konu hayal ediyoruz v.b ve bunun gibi çok şey cumartesi gününü iple çekiyorum

Mesaj Tarihi: 13.Kasım.2008 Saat 15:50
Aleyna şekerim Cumartesi günü sana da minicik bir armağanım olacak..seni çok öpüyorum..Sinan hocan

Mesaj Tarihi: 14.Kasım.2008 Saat 10:35
Teşekkür ederim.Hediyenizi çok merak ediyorum

-------------
ECE BIÇAK

Mesaj Tarihi: 14.Kasım.2008 Saat 14:04
Merhaba Umut..Teşekkür ederim...Fazladan yol gitmene üzüldüm..desem yalan olur.O fazladan yol hayatına kocaman bir çizik atarak bu günkü yaşadıklarını unutulmaz kılacak..ortalama bir seyirciymişim  ayırdına vardığın anda ortalama seyircilikten çıkmış olursun..Dikkatli bilgili yorumlayan seyirciler yolunda ilk ve hızlı adımlarına başlamış olursun..sorduğum soru..pardon yaşınla hiç bir ilgisi yok yani asla fazla göstermiyorsun ama bazen baltayı taşa vurmamak için bilgi istemek daha iyi oluyor..Yani sana bekarsın değil mi diye lafa başladığımda ..yooo ben evliyim cevabı alısam  güç durumda kalıyorum..mesel o dur..Sağlıklı ve mutlu yaşa ..Kendine bir şey katabilmek için yine kendine bu denli saygılı davranman hayatında yaptığın önemli işlerin başında gelir..kutluyorum..sevgilerimle..

Mesajı Yazan: Yeda
Mesaj Tarihi: 14.Kasım.2008 Saat 14:25
13 Kasım Perşembe.Dün yine hocamızın anlattığı belki birçoğumuzun yeni duyduğu kavramları bilgi haline dönüştürüp beynimizdeki çekmecelere kalıcı olarak yerleştirdik.Tiyatro seyircisini kategorilendirip,oyunucunun rolüne kendinden birşeyler katıp katmaması üstüne fikir alışverişinde bulunduk.Dersin ikinci kısmında bunu hareketli hale getirdik.Her perşembe olduğu gibi yine beyin fırtınası oluşturduk hocam ve arkadaşlarla:)Cumartesi'yi sabırsızlıkla bekliyorum görüşmek üzere:)

Mesajı Yazan: gamze
Mesaj Tarihi: 14.Kasım.2008 Saat 17:37

tiyatroda ve Sinan hocayla beraber olmak inanılmaz güzel bi duygu keşke hergün olsada gitsem diyorum ...

çok güzel vakit geçiriyoruz,eğleniyoruz,gülüyoruz :D LOL hemde çok gülüyoruz LOLLOLLOLLOL

zamanın nasıl geçtiği hakkında Smile cumartesi günleri 1 den 5 e kadar ama sanki 1 dakikaymış gibi gelip geçercesine yaşıyorum ....

SİNAN HOCAM size her daim teşekkür borçluyum çünkü sizin yerinizde şuan bir başkası olsaydı ben tiyatroya gelemiycektm Cry iyiki varsınızz

Mesaj Tarihi: 14.Kasım.2008 Saat 17:39
Big%20smile

Mesaj Tarihi: 14.Kasım.2008 Saat 17:48
sahnemiz çok güzel dekoruyla ve görüşün itibariyle ... benim hoşuma giden en güzel oyun gülmeyi yutmaak LOL herelde en çok gülen benim :) minik arkadaşlarımız dahil gülmüyor ama ben kendimi tutamadığım için güülüyorum ama kendime hakim olmayı öğrenmeliyim LOL 

ve bide şırıngalı sapık olayı var :D onda gerçekten çok korkmuştum içim hop etti LOL

ve heykellll işte en çok sevdiğimde bu herkes farklı bir hareket yaparken bir anda şak sesiyle durup arkadaşlarımızın bizim ne yaptığımızı sölemesi Smile  hmm bide eğlenmekk dans etmekk işte bu mükemmelll
LOL

Mesaj Tarihi: 15.Kasım.2008 Saat 18:05
Hocam önce size teşekkür ederim. Bu cumarteside çok eğlendim.  Birinci ders hareketsiz çalışmalar yaptık yani biz hareketsiz bir şekilde hareketlerden anlam kurmaya çalıştık bazılarımız yorum yaptı bazılarımız hareketlei canlandırdı. Tenefüse çıktık 2. Derste hareketli ama sessiz çalışmalar yaptık. dersin yarısında onu bitirip sesli sözlü aklımızdan konu oluşturup onu canlandırdık. 3. Ders en son ders sinan hoca bize kağıtlar verdi kağıtların üzerinde 4 tane şarkı vardı 2 tanesini toplu bir şekilde okuduk, söyledik bitti. Sonra normal  şarkı açıp eğlendik fotoğraf çektik sonra malesef  saat 5 olmuştu. Hiç farkına bile varmadık ama gitme zamanı gelmişti haftaya cumartesi görüşürüz.ClapSmile

Mesajı Yazan: YcE_BoY
Mesaj Tarihi: 15.Kasım.2008 Saat 21:34
bugün güzel geçti ama neden se bana  zaman kısageliyor ama olsun bugün artık oyunlarra
başladık oyüzden bugün birazda güzeldi

-------------
ne?ter

Mesajı Yazan: cemil kupeli
Mesaj Tarihi: 15.Kasım.2008 Saat 22:17
bugun ve ondan oncekı gunun guzel oldugunu dusunmekte okudugum yorumlara gore tek degılım arkadaslarım ve kardeslerım gıbı bende cumartesı gunlerını ıple cekıorum dıe bılırım bugunun gusellıgı serbest ve kendıne ozgu hareketlerde buluna bılmekti. ve sarkı zamanın daki o sessızlık we sarkıları elımızdekı sozlerle okumakla ugrasıldıg uzere sessızlıgın olusması sahnede cok dıkkatımı cektı. bugun hareketlı we gusel gectı tek dıyeceklerım bunlar ayrıca fotograflar super cıkmıs. o fotografları sankı bı oyun oynuyomusuzda rollerı yaparken gızlı cekılmıs gıbı kafamda kurgulayıp fotografları gozden gecırdımwe sankı oyunu bıtırmıs aksam bılgısayara tekrar kendıme bakmak ıcın gırmısım gıbı cok gururlandım we mutlu oldum. tesekkur ederım sınan hocam...

-------------
IcE_M@N

Mesaj Tarihi: 16.Kasım.2008 Saat 00:33
Big%20smile

Mesaj Tarihi: 16.Kasım.2008 Saat 14:57
hocam resimler çok üzel çıkmış bu arda siteside pek uzunmuş Big%20smile

Mesaj Tarihi: 16.Kasım.2008 Saat 18:09
bu hafta küçük kardeşlerimiz üşüdüğü için hocamızz sahnemize halı serdi üşümememiz için elinden geleni yaptı bunun için nekadar teşekkür etsek azdır çalışmalarımız çok eğlenceli geçti ...
şarkı söyledik dans ettik eğlendik ...

Sinan hocam sonsuz saygılar ... !!

Mesajı Yazan: damla
Mesaj Tarihi: 16.Kasım.2008 Saat 18:48
bizler günümüzün en şanslı gençleriyiz kimi genç hayatlarını dört duvar köşesinde geçirirken bizler sinan hocamızın sayesinde doyasıya egleniyor ve  bilgileniyoruz.içine kapanık olan kardeşlerimizi ve arkadaşlarımızı o küçük dünyadan çıkartıp onları eglendiriyosunuz.hocam sizi çok seviyorum ve bugüne kadar bni eglendirip bilgilendirdiğiiz için size çok teşekkür ederim.persembe ve cumartesi günlerini sabırsızlıkla bekliyorum...tiyatro kursunda oldugum için kendimi çok şanslı hissediyorum pazar günleride kurs olsun hocam lütfennnBig%20smile

Mesaj Tarihi: 16.Kasım.2008 Saat 20:18
Damla Şekerim..Sizlerin öncelikle şansı böylesi faaliyetlerle destekleyen ailenizdir.Sonra kendinize saygı gösterip buraya zaman ayırmanızdır..Eh sonrada benim işimi çok bilerek,çok severek ve çok doğru yapıyor olmamdır..Ben de sizinle olmaktan çok keyifliyim..evet sanırım birlikte olduğumuz günlerin sayısını arttırmalıyız..LOL

Mesaj Tarihi: 16.Kasım.2008 Saat 20:39
evt hocam bu konuda çok ısrarlıyız Unhappy

Mesajı Yazan: Misafir
Mesaj Tarihi: 17.Kasım.2008 Saat 21:37
bnce gunleri pzartesi salı çarbm persembe cuma yapalım Hocam bu sefer söz uyuya kalmak yokk....

Mesaj Tarihi: 17.Kasım.2008 Saat 22:40
what  Dead

Mesaj Tarihi: 18.Kasım.2008 Saat 15:56
hocam eda çalışmalarr hergün olsun taraftarlarımız arasında LOL

Mesaj Tarihi: 18.Kasım.2008 Saat 20:10
Dead

Mesaj Tarihi: 18.Kasım.2008 Saat 23:49
hocam damlada demişya gunlaeri artılarım die bnde diom ki haftanın yedi gunu orda olalım ne guzel olur am hocam sabah 6 da olsa asla uyuya kalmam hep brlikte olalım hiç ayrılmayım....

Mesaj Tarihi: 19.Kasım.2008 Saat 11:29
Eda şekerim..Şimdi mesajını  lütfen Tükçe dil kurallarına uygun olarak yeniden yaz .
Çocuklar bu forum sayfalarında msn yazışma tarzını kullanmayın.Bu beni çok incitiyor.Confused

Mesaj Tarihi: 19.Kasım.2008 Saat 16:59
hocam ben tercüme ediyim edacımın ne anlatmak istediğini damla eda ben de dahil olmak üzare tiyatro çalışmalarının hergün olması taraftarıyız :D

Mesaj Tarihi: 19.Kasım.2008 Saat 20:15
Hocam bize her c.tesi hayatımızın en güzel saatlerini yaşatıyosunuz.Sadece tiyatro değil hayata dair herşeyle ilgili eğitiyosunuz bizleri hepimiz çok şanslı gençleriz teşekürler hocammSmile

Mesaj Tarihi: 19.Kasım.2008 Saat 20:34

Ben sıradışı bir çiçek bahçesinin bahçevanıyım.işim çiçek yetiştirmek.Güzellikleri sizler oluşturacaksınız.Nadide,güzel,güçlü,mis kokulu...

HugHeart

Mesaj Tarihi: 19.Kasım.2008 Saat 20:59
diyorum işte her gün olsun tiyatro 1 den 5 e kadar ben gelirim :D 12,30 da çıkıorum okuldan :D:D:D

Mesaj Tarihi: 19.Kasım.2008 Saat 21:03
hıı tiyatrodakiler için msn adresim mailto:fanatik_aleyna_gs@hotmail.com - fanatik_aleyna_gs@hotmail.com

Mesajı Yazan: zeynep
Mesaj Tarihi: 19.Kasım.2008 Saat 21:51
VAKIFTA   ÇOK  E?LENİYORUMLOL, AMA  YİNE DE  ÜŞÜYORUMConfused ARTIK  FORUMA  GİRDİM   SAHNE  BİZE  KALDILOLLOLLOLTİYATRO  SAYFASI  ÇOK ZOR  BULUNUYORAngry    BAŞIM DÖNDÜDeadTİYATRO  TERAPİ  GERÇEKTEN   TERAPİLENDİMDeadAMA ŞİMDİ  ÇOK MUTLUYUM  EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed  OuchOuchAngryAngry 19.11.2008 ÇARŞAMBA  SAAT  21.48 İYİ  AKŞAMLARRRRRClapClapClap

Mesajı Yazan: sena
Mesaj Tarihi: 20.Kasım.2008 Saat 16:52
Cumartesi günlerini sabırsızlıkla bekliyorum.Küçük arkadaşlarımız da başta olmak üzere hepimiz çok eğleniyoruz.Keşke perşembe günlerinde de gelebilsem ama malesef oturduğum yer nedeniyle bu pek mümkün değil Unhappy Hocacım bize kattığınız ve katmakta olduğunuz herşey için çok teşekkürler..iyi ki varsınız ... Smile

Mesaj Tarihi: 20.Kasım.2008 Saat 22:56
Heartbu akşam çok eylenceli geçti :D ilk başta azda olsa sıkıldım :D hocam beni çok korkuttunuz ama yaaa :D hocam çok l Love youuuu Heart

Mesajı Yazan: ugur_coskun
Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 12:28

benim nerdeyse tiyatroya hayatım 1.5 yıl oldu. Ama ben o 1.5 yılda hiç birşey öğrenmedim. Sinan hoca geldikten sana ben cumartesileri sabırsızlıkla bekliyorum. şu nada yavaş vayaç azda olsa bir şeyler öğrenmeye başladım bendeki değişiklikleri ben farkında olmasamda hocam bunun farkında.Açıkcası yalan söylemek olmasın ben 15 kasıl günü gerçekten sıkıldım. Ama bir kerelik sılkılmadır belki ileride hiç sıkılmam belki ve son olarakta ev sevdiğim çalışma fatoğraf  çalışmasıdır.ilk başladığım bize dedilerki buranın bi tozu vardır o tozu aldıkdasn sonra bir daha burayı bırakamassınız işte banada öyle oldu.Hepinizi çok seviyorum... Big%20smile

Mesajı Yazan: gözde96
Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 12:41
sahneye iyice alışmış durumdayım . hocamızın dediği gibi gerçekten sahneden vazgeçemiyorum.Smile çok eğleniyorum. fazla üşümüyorum çünkü ortam o kadar sıcakki üşüdüğümü unutuyorum    

BYYY...Big%20smileLOL

Mesajı Yazan: ebru rukiye
Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 18:27

gerçekten çok güzel sahneye alışmaya başlamış durumdayım. ortam çok sıcak çok eğlenceli hergün yeni yeni oyunlar yeni yeni şeyler öğreniyoruz muhteşem biyer bence

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 18:39
hocam sayenizde cumartesi günlerim çoook zevkli geçiyor. oyunları çok seviyorum. bize çok güzel şeyler öğretiyorsunuz.Smile  yorum yazma yerinide buldumEmbarrassedLOL

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 18:49
hepiniz için msn adresim ebru-akkaya@hotmail.com

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 18:54
bugün herzmankinden farklı bigündü çünkü öğretmenler gününü kutladık (L) Hocamızın bize vermiş olduğu emekleriden dolayı ne kadar teşekkür etsek az olur ama herkez biyerde huzur bulurken ben huzuru SİNAN HOCAMIN yanında buluyorum ...

iyiki varsınız hocam sonsuz saygılar ... Hug

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 19:26
öpüldünüz şekerim teşekkürler..Big%20smile

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 21:34
   Tongue    Ben küçük ama sevgi dolu tiyatromuzu arkadaşlarımı ve öğretmenimi çok seviyorum.tiyatro ie hiç sorunum yok ben zaten geçen sene Ülkü hocamlaydım sizleri çok seviyorum...

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 23:21

hocam ve arkadaşlarım ile bir çok şeyler yaptık mesela oyun oynadıkBig%20smileBig%20smile hoşçakalın...

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 23:22
merhaba hocam öğretmenler gününüz tekrardan kutlu olsunThumbs%20Up

Mesaj Tarihi: 22.Kasım.2008 Saat 23:23
hocam ne zmn resimlerimizi yayınlıycaksınız sabırsızlıkla bekliyorum

Mesaj Tarihi: 23.Kasım.2008 Saat 12:16
Yine her zaman ki gibi mükümmel di çalışmalarımız yine çok eğlendim.Cumartesi günüleri insanın morali yoksa bile orada morali düzeliyor..Big%20smile

Mesaj Tarihi: 23.Kasım.2008 Saat 12:31
slm arkadaşlar ve hocam cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliorum.

Mesaj Tarihi: 23.Kasım.2008 Saat 19:25
Dün harika bir gün yaşadık her zamanki gibi ama bi özelliği vardı dününBig%20smilehocamızın öğretmenler gününü  kutladık  çok güzel zaman geçirdim hocamızla bi öğretmenler gününü daha birlikte geçirmenin keyfini yaşadım

Mesaj Tarihi: 23.Kasım.2008 Saat 23:32

Ayşenur..Bir öğretmenler günü daha birlikte kutlasak..ama bu sefer öğretmen sen olsan yanında öğrencilerin..Bende Dedehoca olarak bir kenardan izlesem..LOL

Mesajı Yazan: EmirC
Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 00:23
hocaaaam!! Öğretmenler gününüz kutlu olsunn. Bugün pazartesi ve günün ilk saatlerinde ilk kutlayan olmak istedim :)Clap nice kutlamalara daha şahit olmak dileğiyle;

selamlar herkese.. :)

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 08:43
teşekkürler..Emirciğim..Çok incesin..Hug

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 17:46

Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

-------------
ECE BIÇAK

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 18:16
Teşekkür ederim Ececim..Nasılsın iyi oldun mu..Tongue

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 18:31
merhaba hocam merhaba ece nasılsın cnm

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 19:43

Bu cumartesinin diğer cumartesilerden ayrı bir önemi vardı.çünkü sinan hocamızın öğretmenler gününü kutladık.sinan hoca çiçeği alırken mutluluğu görülmeye değerdiSmile ...    Daha çok seneler öğretmenler gününü hep birlikte kutlamak ümidiyle... Smile

Mesajı Yazan: hülya
Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 20:30
Buraya yazanlar öğrencileriniz fakat ufacık bir yeride ben işgal edeyim dedim. Bilginiz ve tecrübelerinizle sadece çocuklara değil perşembe annelerine de çok şey öğrettiniz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 20:59
İnş. hocam o günlerde gelirSmile

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 21:21
 meraba hocam  bence en güzel bu cumartesi oldu çünkü sizin öğretmenler gününüzü kutlafık gerçekten çok güzeldi. siz hediyeyi aldıktan sonra iraz şakayı kaçırdık ama çok  güzeldi tekrar öğretmenler gününüz kutlu olsunLOLClap

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 22:29
Teşekkür ederim şekerim..Big%20smile öpüyorum..

Mesaj Tarihi: 24.Kasım.2008 Saat 22:36
hocam neolursunuz haftada 3-4 kez tiyatro olsun yaa CryCry

Mesaj Tarihi: 25.Kasım.2008 Saat 09:53

bugunun gusellıgı gene her zaman ki gibiydi.

bugunun ayrı güzelligi.
hocamızın elini öpmekti.
hocamizi kutlamaktı.
hocamızın gözlerindeki mutluluk parıltısıydı
 ve bizi bugun mutlu eden asıl seyde buydu zaten hocam sızı sewıyoruz
ıyı kı warsınız ıyı kı yanımızdasınız.

-------------
IcE_M@N

Mesaj Tarihi: 25.Kasım.2008 Saat 11:00
öğretmenler gününü büyük bir zevkle ve büyük bir neşeyle kutladık. iyiki varsınız hocamHug

Mesaj Tarihi: 25.Kasım.2008 Saat 22:40
AKŞAM AKŞAM BENİ AĞLATMAYAMI ÇALIŞIYORSUNUZ...
TEŞEKKÜRLER..
SEVGİLER..
HEPİNİZE..Embarrassed

Mesaj Tarihi: 26.Kasım.2008 Saat 18:44
ya herkez sinan hocanın öğretmenler gününü kutluyo bnde geç olsa kutlim barı ama gerçi cumartesi günü kutlamıştım yine kutlim Big%20smile

-------------
u?urco?kun

Mesaj Tarihi: 28.Kasım.2008 Saat 21:10

kendimi çok şanslı hissediyorum ! helede Sinan hoca gibi bi inasını tanımak onunla vakit geçirmek Smile inanılmaz mükemmel birşey ... keşke herkes bukadar şanslı olabilse :) ortamımız çok sıcak çok güzel LOLLOL uzun zamandır sahnemiz ilk defa perşembe günü ısındı Smile şahsen sıcaktan yandım :):):) herkesi bu güzel bu sıcak ortamımıza bekliyoruz !!     EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedHeart                                        

Mesajı Yazan: dilara
Mesaj Tarihi: 29.Kasım.2008 Saat 17:56
Big%20smileçok güzel

Mesaj Tarihi: 29.Kasım.2008 Saat 17:59
Smile(çok güzel vakit geçiriyoruz büyüklerin yapamadığı şeyleri yapıyoruz)

Mesaj Tarihi: 29.Kasım.2008 Saat 18:08
SmileBüyüklerin yapamadğı şeyleri yaptık.Her zamanki gibi çok eğelendik.Bir çok şeyi biz başardık.Smileçok eğelendiğimizi ve hocamızı sevdiğimizi bilin.Exclamation

EDİTÖR TARAFINDAN DÜZELTİLEN SADECE OKUNAMAZ KISIMLARDIR..ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİNDE ASLA İÇERİK ANLATIM VE DİL KURALLARI DÜZELTİMİ YAPILMAMAKTADIR.

Mesaj Tarihi: 29.Kasım.2008 Saat 19:09
bugün aşırı eğlendik :) sandalyeleri sahnemize dağınık bir şekilde sıraladık ve arasından zarif bir şekilde ayak sesi çıkartmadan hareketli resim yaptık :)
sondan konuştuk
ve kullanmamamız gereken kelimeleri söyledik kelimelerimizin başına yaaa ve zaten sözcüklerini getirmememiz gerektiğini söyledi SİNAN hocamız
ve bahanelere sığınmamamızı söyledik :) 

ve sonradan sandalye kapma yarışması yaptık ve süper oldu ne kadar sena burnuma çarpmış olsada :D

sandalye yarışmamızda bittikten sonra dans ettin ve terimiz gidene kadar içerde bekledik yani bugün her hafta olduğu gibi çok çok çok çok güzeldi !!!Hug

Mesaj Tarihi: 29.Kasım.2008 Saat 21:53
her cumartesinin güzel olduğu gibi bugünde ayrı ayrı güzelliği vardı ilk derste biz hocayla muhabbet ettik sonra hoca bize sandalyelerin arasından normal geçip selam verdik sonra sinan hoca bize tenefüste istediğiniz sesli-sessiz bir istediğiniz bir rol yapın dedi isteyenler yaptı tabi bende bu çok zewkliydi en son dersdede müzik açıp eğlendik yine çok zewkliydi tiyatrodaki ve tanıdığım aradalarım ve sinan hocamı tanıdığım için çok mutluyum tiyatroyu çok seviyorummmm...

Mesaj Tarihi: 29.Kasım.2008 Saat 21:56
bu arada yanlış yazmışım aradalarım=arkadaşlarım

Mesaj Tarihi: 30.Kasım.2008 Saat 13:35
yine her zamnki gibi cumartesi günü mükemmeldiBig%20smile 

-------------
u?urco?kun

Mesaj Tarihi: 30.Kasım.2008 Saat 17:17
merhaba hocam cumartesi gününü sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorum.

Mesajı Yazan: hunder
Mesaj Tarihi: 02.Aralık.2008 Saat 12:36

Bu tarz bir ilişki bana çok yabancı geldi..benim bildiğim öğretmen sıkıcı ve baskıcı olur..siz şanslılar gurubunuzun ve hocanızın kıymetini bilin..Bildiğiniz de gözüküyor zaten..Ben eğer İstanbulda olsaydım aranızda olurdum..Herkese iyi günler..

Mesaj Tarihi: 04.Aralık.2008 Saat 22:47
sanada hunder ama çok eğleniyoruz evet dediğin gibi istanbulda olsaydın aramızda olurdun

Mesaj Tarihi: 05.Aralık.2008 Saat 00:42
mutuu..   Mesajını Toyat bölümüne aktardım...

Mesaj Tarihi: 05.Aralık.2008 Saat 15:43
gerek perşembe günleri gerekse cumartesi günüleri çok egleniyorum eglenirken de sevgili sinan hocam sayesinde öğreniyorum kendimi bu çalışmalara katıldıgım için çok şanslı hissediyorum.
diğer yaşıtlarımın ve arkadaşlarımında böyle güzel anlarda olmasını çok isterdim.hocam size çok sey borçluyum bize daima doğru yolu gösterdiğiniz,bizi eglendirdiğiniz ve bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum...siz bu kalplerin bitanesisinizzBig%20smileHeart

Mesaj Tarihi: 05.Aralık.2008 Saat 22:22
sandalye asıl amacı sahnede bıselere carpmadan yurumeyı ogrenmek olan oyunda en cok eglenen ve en cok gulen sanırım 2 kısı wardı bırı ben dıerınıde arkadaslar bılıo... sazanlarda kendını bılıo Big%20smile cumartesı gunlerım gusel gecıo ama persembe dıe tutturuyo arkadaslar bı gelemedım persembe gunu nese elbet bıgun gelıcem sonucta bulundugumuz ortam ufodan veya yenı kalorıferlerden dolayı deıl duygularımız ve sınan hocamızın bızı ewladı gıbı gordugu için ama kalorıferlerın bu senaryoda oynadıgı rol cok Big%20smileBig%20smileHug

-------------
IcE_M@N

Mesaj Tarihi: 06.Aralık.2008 Saat 18:29

Zamanla büyüyen tiyotromuzu çok saeverek geçmiş ve gelecek bayramınızı  kutlarımTongue

Mesajı Yazan: EmirC
Mesaj Tarihi: 06.Aralık.2008 Saat 19:05
Fotoğrafları büyüüüüük sabırsızlıkla bekliyoruum =)
------------------------
Tüm destekçilerimize sonsuz teşekürler;
M.Osman Akbaşak
Cemal Artüz
Kemal Artüz
A.Müge Gerdan
Rana (Koçyiğit) Bostan
Ünver Oral
Davut Yurttaş
Mehmet Talat Erkip
Fatih İmer
Süphan Akbaşak

Onlar olmadan böyle yanamazdı bu ışıklar. Herkese iyi bayramlar.. İki hafta sonra görüşmek üzere.
-------------------------
Emir Caynak

Mesaj Tarihi: 06.Aralık.2008 Saat 19:18
tüm arkadaşlarımın,sinan hocamın ve bizim şuanda sahnelerde olmamıza destekçi olanların ellerinden öper bayramını kutlarım...

Bayramınızı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle...Smile

Mesaj Tarihi: 06.Aralık.2008 Saat 19:22

BAŞTA SİNAN HOCAM VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM OLMAK ÜZERE  BİZİ DESTEKLEYEN TÜM HERKESİN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM VE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ...

Mesaj Tarihi: 06.Aralık.2008 Saat 20:07

EmbarrassedTiytromuzun daha iyi ve daha güzel olması için siteye her hafta sonu mesaj atacağım...

Mesaj Tarihi: 06.Aralık.2008 Saat 23:09

Sinan hocamın bayramımı kutlamıyı unuttum kendimi çok kotü hissediyorum o zaman burdan herkesin bayramını kutluyorum...

-------------
u?urco?kun

Mesaj Tarihi: 07.Aralık.2008 Saat 01:41
iyi bayramlar bayramınız mübarek olsun hocam bu cumartesiyi niye iple cekmiyorum bilmiyirum acaba bayram dolayısıyla bu cumartesi tiyatro olmadıgı için mi????:D:D:D:D:D:D

-------------
IcE_M@N

Mesaj Tarihi: 07.Aralık.2008 Saat 10:05
Cemil teklifimi ailene ilet..
13 aralık Cumartesi oyuna gelmeni muhakkak istiyorum..saat 18 gibi vakfa gelirsen,kesinlikle görmen gereken yahya Kemal'in hayatını anlatan oyunu birlikte izleriz..Dönüşte misafirim olursun..pazar sabahı ise evine dönebilirsin..Bu teklifi ciddi değerlendir..Karar verdiğinde lütfen ailen beni telefonla arasın..
Al sana Cumartesiyi iple çekmen için sebep..
Celilin yaş gurubuna uygun olmadığından yalnız gelmeyi düşünmelisin
Bunu bir ödev gibi düşün akran arkadaşlarının tamamı geliyor..Big%20smile

Mesajı Yazan: hazal_c
Mesaj Tarihi: 08.Aralık.2008 Saat 18:10
hepinizin bayramı kutlu olsun arkadaşlar Smile 

Mesaj Tarihi: 09.Aralık.2008 Saat 20:12

hocam iyi bayramlar ellerinizden öpüyorum

Mesaj Tarihi: 09.Aralık.2008 Saat 20:32

herkezin bayramı kutlu olsun ..  inş. daha nice bayramları birlikte geçirmek dileğiyle ..Smile

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 00:41
bugun cok guzel bi gundü aramıza yeni arkgeldi ama ablasını cok sewen bi kardeşimiz vardı ben ona bittim...:D...hocam bu arada şifremi hatırlayana kadar öldum:D..bugun anlattınız karga hikayesiçok guzeldi ama bigun biz buyudumuzde inş bizi iyi ve guzel yerlerde görursunuz..ki görucenizede eminim bgun arkadaslarımızın yaptı skeçler çok gsl di...hocam ben bi yazı buldum daha doğrusu aklıma geldi sol yanım die bi metin sol yanım cok acıyor anne diye ne dersiniz öle bişe ola bilirmi ona hazırlana biliyimim hocam...bugun bu arada sizden cok özur diliyorum yorduk sizi bugun...yazılarımı olduğunca duzeltmeye calıştım inş olmuştur....:D:D

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 00:43
ClapBig%20smileEda

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 00:50

karga hikayesi ya süper bi hikayeydi 2. kez dinledim ve her zamanda dinlemek isteyebileceğim bi hikayeydi :)) bugün üstümde bi ağırlık vardı hasta gibiydim :( o yüzden eğlenmeye çalıştım :)) ama her zamanki gibi çok güzel bi hafta sonu geçirdik

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 12:43
her c.tesi olduğu gibi bu haftada çok güzeldi:) özellikle yeni gelen arkadaşlarımızdan küçük alpe bayıldımmLOL

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 12:48

Dün yine çok eğlenceli bir gün geçirdik.Aramıza yeni kardeşlerimiz katıldı hepside birbirinden tatlıydılar..Smile 

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 13:43
Ne kadarda çok şey yazmışsınız zahmetler oldu ..derslerinizden geri kalmadınız umarım..öyleyse özür diliyorum..Confused

Mesajı Yazan: ezgi?
Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 13:52
Merhaba arkadaşlar..önümüzdeki Cumartesiden itibaren bende (EZGİ) aranızdayım..Görüşmek üzere..Tongue

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 13:53
hocam aşkkk olsunn (sena ve ayşenurr)UnhappyDisapprove

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 14:02

hocam derslerımızden geri kalmadıkk sadece cümleleri toplarlayamadık onun içiz kısa oldu özür dilerizzEmbarrassedEmbarrassed

Sena- Ayşenur

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 14:07

HeartHeart

Mesaj Tarihi: 21.Aralık.2008 Saat 17:43
hocam yasdınız cevapı pek anlayamdım ......

Hocam..Yazdığınız cevabı pek anlayamadım...  Edacım doğrusu bu..

.Senin düzgün yazdım demene rağmen onca hata yapmana , Arkadaşlarının iki kelimeyle geçiştirmelerine ironi yaptım.. öpüldün..

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2007 Web Wiz - http://www.webwizguide.com