Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >19 - ZİHİN FUKARA OLURSA FİKİR UKALA OLUR >Öylesine söylemek istedim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumöylesine söylemekten ötesi değil....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: öylesine söylemekten ötesi değil....
    Gönderim Zamanı: 22.Haziran.2009 Saat 23:38

Dünyada sıkışıp kalmaktan korkmadı tek yer insanın evidir ...

çoçukça davranmaktan  çekinmediği....

Davranışlarında hiç bir yapaylık olmadığı sadece kendi olduğu yer evidir ....

Dünya bizim neyimiz....?

Bağzen bu soruyu kendime soruyorum ... dünya bizim ne yi miz ?
kendiniz kendinize sorduğunuz soruları yanıtlayamadığınız anlar olmuştur belki ama bir tane fazla olsa bir şey olmaz sanırım bu soruyu kendinize sorunuz lütfen insanlar sadece evlerinde kendileri ise dünya insanın nesi evi değil mi ?   EVET dünya insanın avi dediğinizi duyyar gibiyim ama o zaman neden bu yapaaylık neden bu kendin olmamazlık neden bu gariplikler insanların birbirine yabancılığı ön yargıları , duyarsızlığı . tepkisizliği.....

Bazen eski türk filimlerinde şu çümleyi duyarız bağzen demek yanlış oldu genelde duyduğumuz cümle "insanlık namına yaptım" dır insanlık demekki yardımcı olmayı gözetmeyi saygı sınırlarında durulması gerektiğini bilmeyi gerektirirken biz tam tersi gereklilikleri kabullenmemiz neyin nesi ?

Yoksa biz insan mı değiliz ?

Yada bir maskemiz varda evdeyken çıkartıp kendimiz olduğumuz dışarı çıkarken taktığımız kendimiz olmaktan indan olmaktan vaz geçtiğimiz bir maskemiz mi var ...???

yoksa bu sorulara cevap vermekten cevap bulmaktan mı korkuyoruzda gözlerimizde gerçekleri göremeyecek kadar buyuk bir perdemi vaar ..... dünya bizim neyimiz biz neyiz...?

küçücük bir cümle çoğu zaman izlerken duyduğumuzda güldüğümüz bir cümle ...

"insanlık namına yaptım "   
 PEKİ İNSAN ??

SİZCE DÜNYA EVİMİZ Mİ ? PEKİ YA  İNSANLIK
   ???????????????????????      
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
oğuzhan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 71
  Alıntı oğuzhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Haziran.2009 Saat 19:23
kelebeğin ömrü 24 saat kelebekleri nolur bizler öldürmeyelim Cry..............TongueTongue
oğuzhan
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Temmuz.2009 Saat 16:52
21 Haziran'dan itibaren günler kısalmaya başlıyor ya,ben bu duruma çok üzülüyorum.Ne güzel uzamıştın işte,neden bir daha kısalıyorsun ki ...
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Temmuz.2009 Saat 17:38
dünya çok hızlı dönüyor ve biz bunu fark etmiyoruz diyenler var çok gülüyorum  onlara ... farkında değiller ki dünya ne kadar hızlı dönüyorsa bizde en az o kadar hızlıyız ,,,,  çünkü bizde dünya ile hareket etmior muyuz  ;)
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
deryadeniz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 50
  Alıntı deryadeniz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Temmuz.2009 Saat 15:53
geçen her saniye hayattan çalıyoruz
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Temmuz.2009 Saat 08:26
GEÇEN ZAMAN ÖNEMLİ DEĞİL..NASIL GEÇTİĞİ ÖNEMLİ.
YAŞADIN MI..? YAŞLANDIN MI..?

DESTEK Mİ OLDUN..?
DESTEK OLSUNLAR DİYE BEKLEDİN Mİ ..?

YAŞAMDAN BİR GÜN DAHA MI KAYBETTİN..?
YAŞANMIŞ GÜNLERE BİR GÜN DAHA MI EKLEDİN..?
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Temmuz.2009 Saat 19:28
insan dinlenmeli diyorlar dinlenmek ne demek bilkiyorlar mı 1 gün evde oturdum ve ne kardar yorulduğumu anlatamam öylesine söyledim ama artık dinlenmek diye bir kelime yok benim heybemde ... . .. .....
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Temmuz.2009 Saat 23:17
Samet bizimle paylaşman gereken bir şey yokmuydu... hani sınav mıydı neydi   öööğğsese olabilir mi..?
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Temmuz.2009 Saat 00:01
ÖYLESİNE SÖYLEMEK İSTİYORUM PAYLAŞACAĞIM ŞEYLERİN GÜZEL OLMASINI İSTEDİĞİM İÇİN  BİRAZ GEÇ KALDIM BU KONUDA  çünkü sanırım sınav kaygısı ile optik formda hata yaptım ve kötü bir sınav sonucu aldım .. ama güzel şeyler paylaşmak istiyorum diyorum  spor akademisi sınavları avustos sonunda öss puanım sınavlara girmek için yeterli şimdi spor akademisi sınavları için çalışıyorum kazacağım inşl ve o zaman buraya okulumun adını yazacağım ...

hep kötü haberlerim yok tabi istanbul kicik boks şampiyonasında maçımı ilk rauntta kazanarak izmirdeki türkiye şampiyonasına katılma hakkımı kazandım ... ve daha güzel haber olarak türkiye şampiyonu olup onuda sizlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum ..

NOT:::::  öylesine söylemek istemedim...   
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Temmuz.2009 Saat 00:02
...YAŞANMIZ GÜNLERİMZİN DEVAM ETMESİ DİLEĞİYLE ....
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,093 Saniyede Yüklendi.