Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 19>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
rebelboyss Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı rebelboyss Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Kasım.2011 Saat 18:06

Tiyatro Terapi ♦   Tiyatroda  Eğleniyoruz . Gülüyoruz ve cumartesi günlerimizi iyi ve Neşeli geçiriyoruz. Bu Durumdan ► Sinan Hocamıza Teşekkür ediyoruz ....... OnuR ◄

Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Kasım.2011 Saat 11:25
Bakın ne kadar kolay düşüncelerimi yazdım Ben Sinan Akbaşak
Yukarı Dön
blackswan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
  Alıntı blackswan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Ekim.2011 Saat 15:06

En son 2009'da yazılmış, bende yazayım bari.
Yeniden orada olmak, o sahneye çıkmak, o ortamda olmak harika bir duygu.
Yukarı Dön
ELİF Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 19
  Alıntı ELİF Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Aralık.2009 Saat 20:33

bir an önce cumartesi günü gelsin istiyorum çünkü oraya gittiğimde üzerimden tüm yükleri atıyorum ve işte orada özgürlüğün ne demek olduğunu anlıyorum ve ayrıca eğlenmenindeEmbarrassed

Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Ekim.2009 Saat 08:26
Big%20smile
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Mayıs.2009 Saat 17:30
oyunumuz olduğu için artık cumartesi neler yaptığımızı yazamadık. bende yazim dedim ; harika oyunlar çıkardık, oyun sonralarında eğlenceler yaptık. herşey çok güzel gidiyorLOLLOLLOLLOLLOL
ss
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Nisan.2009 Saat 23:55
ezgi ninde anlattığı gibi harika birgündü.. bize yazıcak bişey bırakmamış zaten..yine herzamanki gibi çoooooooooooooook eğlendik....bu arada dilay ablaya  geçmiş olsun ... umarrım haftaya aramızda olursun...LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
ss
Yukarı Dön
ezgi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 37
  Alıntı ezgi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Nisan.2009 Saat 21:28
Bugün her zamanki gibi çok güzel bir gündü..ilk iki ders hayal gücümüzü geliştirdik..arada ise anneLerimizin yaptıkları lezzetli şeylerden yemeyi unutmadık..(ellerinize sağlık hepsi çok güzeldi ) Daha sonra dikkat çalışmasına geçtik..bunuda bitirip ufak bir ara verdikten sonra müzik dersine girdik fakat diLay ablamız hasta olduğu için bizde oynamayı eğlenmeyi tercih ettik ve hep birlikte sahneye çıkıp oynamaya başladık saat altı buçuk gibi herkes evine dağıldı böylece güzel bir günü daha bitirmiş bulunduk ...Haftaya görüşmek üzeree..hoşçakalınn  Smile

Düzenleyen terapist - 25.Nisan.2009 Saat 23:07
Yukarı Dön
Melek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 14
  Alıntı Melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2009 Saat 17:19
evet sılacığımm dün harika bir gündü. oyunumuz çok güzeldi Confused  süper bir oyundu herkesin ellerine emeklerine sağlık yeda ablanın imge ablanın bekir ve emir ağbinin en çokta sinan hocaya teşekkürler ClapSmile

Düzenleyen terapist - 25.Nisan.2009 Saat 23:57
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2009 Saat 13:30
Harika bir gün  geçirdik. oyunumuzda bence çok güzel oldu. hele gala muhteşemdi. oyundan sonra gittiğimiz hayvanat bahçesindede çok eğlendik. iyişallah her oynumuz bçyle güzel geçer.sinan hocama imge ablaya  ve yeda ablaya bize bu fırsatı verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Big%20smileTongueSmileLOLEmbarrassed
ss
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,080 Saniyede Yüklendi.