Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 19>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2009 Saat 12:30

GALAMIZ SÜPER OLDU Big%20smileSEYİRCİLER BENİM YERİME ABLAMI TEBRİK ETMİŞ OLSADA OYUNUMUZ ÇOK BEĞENİLDİ.

BÜTÜN ARKADAŞLARIMI VE HOCALARIMI KUTLARIMWink
Yukarı Dön
uqr_cskn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7
  Alıntı uqr_cskn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Nisan.2009 Saat 23:27
doğum günüme daha çooookkk var ama hocam bana hediyesini biraz erken verdi o hediye de bana oyunda rol vermesi benim hayatım da aldığım en güzel hediyeydi bu... Sinan hocama yeda ve imge ablaya teşekkür ediyorum...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Nisan.2009 Saat 19:47

yarn ki oyunda olan bütün arkadaşlarıma bol şanslr dılıyorum harika bi oyun olcağından eminim...Tongue

Yukarı Dön
uqr_cskn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı uqr_cskn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Nisan.2009 Saat 00:29
inşallah gala güzel geçer bütün arkadaşlara bol şanslar diliyorum...
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Nisan.2009 Saat 12:06
Ailemize hoşgeldiniz..ve teşekkürler..
Yukarı Dön
pino79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 4
  Alıntı pino79 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Nisan.2009 Saat 10:48
Merhaba;

Ben Tiyatronuza yeni kayıt olan (11.04.2009) Onur Yıldız'ın annesiyim. Mutluluğumu dile getirmek istiyorum. Hepinizin huzurunda Sayın Sinan Akbaşak'a teşekkürlerimi iletiyorum.
Oğlum cumartesi günü basketten geldiğinde "Anne çok yorgunum, herhalde tiyatroya gidemeyeceğim dedi, ben de oğlum saat daha erken 2 saat var dinlen bir gider bakarsın demiştim." gidiş o gidiş saat 18.00 de tiyatrodan çıktığında inanılmaz mutluydu, yol boyunca devamlı anlattı anlattı. Çok mutlu oldum bende...
Dünden beri Formunuzu okuyorum ve siz kocaman çok güzel bir ailesiniz. Bizleri de bu ailenin içesine kabul ettiğiniz için teşekkürü borç biliriz.
Pazar günü "DOĞA" oyununun galasında tüm ekibe BAŞARILAR dilerim...

Sevgiler....
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Nisan.2009 Saat 11:57
Yine harika bir gün geçirdik. İlk 2 ders dramaydı.3. ders dilay abla bize şarkılar çaldı daha sonrada oyunun provasını yaptık . belki provalarda yoruluyoruz ama gösterimiz harika olucak buna tüm kalbimle inanırıyorum.LOLLOLLOLLOL
ss
Yukarı Dön
Melek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 14
  Alıntı Melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Nisan.2009 Saat 18:53
Evet 27 martın yorgunluğunu atmıştık o gün.Ama biz her cumartesi eğlenceyle birlikte bilgi öğreniyoruz.Hem eğlence hemde bilgi...Önemli olan hep birlikte olmak ki biz zaten hep beraberiz...
                                         Hocama ve arkadaşlarıma içten sevgilerimi sunarım.....
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 100
  Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Mart.2009 Saat 18:59
bugün dünün yorgunluğunu atmak için daha farklı şeyler yaptık oyunlar oynadık en güzelide 27 martın resimlerini seyretmekti çok eğlendik cumartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum.EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedTongue
ss
Yukarı Dön
zeynep Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
  Alıntı zeynep Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2009 Saat 22:00
meraba tiyatroyu çok seviyorum Smile öğretmenimi çok seviyorum
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,070 Saniyede Yüklendi.