Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 910111213 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralık.2008 Saat 22:07
Şimdi anladım hocam...Birdahaki sefere daha özlenli olurum hocam...
Yukarı Dön
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 29
  Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 21:07

şimdi ben toparlayarak yazıyorum ... :D

cumartesi günü aramıza minik bir arkadaşımız katıldı .. kendisi çok tatlı ve çok akıLLı . dışarsı çok soğuk olduğundan salonda biraz üşüsekte samimiyetimiz ve birbirimize olan sevgimiz salonunda ısınmasını saladı . hareketli resim çalışması yaptık,oklavalarla birbirimizin kolundan bacağından belinden vs. birbirimize geçirdik ve arkadaşlarımızın bizi birbirimizden kopmadan ayırmasını istedik yapamayan yandı ve baştan başlamak zorunda kaldı :D
sonra hocamız bize baba ve oğlu arasında geçen bi hikaye anlattı çok duyguluydu ve çok hoşumuza gitti ...
ve yine eğlencee vakti :) müzik+dans :):)

ve artık 2 saatimizi müzik eğitimine ayıracağımız için çok mutluyum bunun için çok teşekkürler ... Heart
Yukarı Dön
ugur_coskun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı ugur_coskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 21:25
cumartesi güne her zaman ki gibi mükemmeldi ama hocan toplantısından dolayı biz ve hocamız biraz mutusuz oldu ama yinede güzel gün geçirdik ve gelmeyen arkadaşlarımızın yokluğu fark edilmedi değil  gamzenin dediğine göre müzik eylence 2 saat olcakmıl ben buna hem üzüldüm hemde sevindimCryBig%20smile...ayrıcada şiiri hala bulmadımCry 
u?urco?kun
Yukarı Dön
aleyna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
  Alıntı aleyna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Aralık.2008 Saat 21:08

en sevdiğim gün olan cumartesi günü tiyatro kursuna gelmek çok güzel bir duygu her cumartesi çok çok eğlendim diyorum ama yalanda değil. yine çok güzel geçti günüm en son saat müzik açıp eğlendik çok güzeldi. Bu arada yorumumu en son gününe bıraktığım için özür filerim ben aleyna

Yukarı Dön
ebru rukiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Aralık.2008 Saat 21:27

merhaba arkdaşlar cumartesi günlerimi hocam ve sizlerle çok eğlenceli geçiriyorum. cumartesi günlerini sabırsızlıkla bekliyorum

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Aralık.2008 Saat 18:09
MSN sude_akgumus@hotmail.com        
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Aralık.2008 Saat 19:04

bu haftada kendimizi geliştirmek amaçlı çalışmalar yaptık birçok kelimeyi ezberlemek için eğlenceli bir yöntem öğrendik daha sonra heykel çalışmalarımız ve sonunda yine her zamanki gibi eğlence satimiz oldu:))

Yukarı Dön
ezgi? Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
  Alıntı ezgi? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Aralık.2008 Saat 20:52

ßu Hafta yeni başLamama Rağmen Çok güzeL Vakit GeçirDim...UmduğumDan Daha güzeL bir günDü DiyeBiLiRim...Vaktin NasıL qeçtiğini ßiLe anLamadım...KelimeLeri ezBerLemek iÇin güzel bir yol öğrendik..maiLLérimize DüzenLi oLarak BakmakTan bahsettik..ve saat 4'te vakıfta veLi TopLantıSı oLduğu iÇin HocamıZ TopLantıya qitti Ve BizLerLe Yeda abLamız - emiR abimiZ iLqiLendi...Müzik aÇtık ve oynaDık..Fakat ben utandıqım iÇin oynamaDımEmbarrassedBu qüZEL güNün Sonuna qeLdiqimizDe iSé Hep BirLikte FotoğRaf ÇekilDik Değişik PozLaR v.S ..:) Haftaya qörüŞmk üZéRé Clown HoşÇakaLın !

Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Aralık.2008 Saat 21:02

Ezgiş Şekerim..Lütfen yazarken Türk dil kurallarına uymaya çalış..Bizler msn dilinin yaygınlaşıp dilimizi bozmaması için çaba sarfediyoruz..Bir dahaki yazının senin kadar tatlı birinin eline yakışan kurallarla yazılması bizi çok sevindirir.Çünkü yazının içeriği çok güzel ve beni çok mutlu etti ..teşekkür ederim.Clap

Yukarı Dön
ebru rukiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Aralık.2008 Saat 22:22
mrb msnem ebru-akkaya@hotmail.com eklemek isterseniz bu
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 910111213 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,070 Saniyede Yüklendi.