Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1112131415 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ocak.2009 Saat 14:07
17/01/2009 Tarihindeki çalışmaya bende katıldım ve bundan katılmaya devam edeceğim. Burada olmanın nasıl bir duygu olduğunu anlatamam. Çok mutluyum. Onlardan öğreneceğim çok şey olduğunu biliyorum, onlarından benden. Hepside ayrı güzeller. Bu hafta yaptıklarımıza gelince, sahnede sandalyelerden engeller oluşturup, bir arkadaşımızın bize verdiği komutlarla aralarından gözlerimizi atkı ile kapatarak geçip ve pet şişeyi almaya çalıştık. Sonra yazılı bir oyunu küçük kardeşlerimle seslendirdik. Bir arkadaşımız nefesini tutabildiği süre boyunca sandalyeleri üst üste koyma uygulaması yaptık. Sonra Sandalyelerle köşe kapmaca oynadık. Çok eğlendik. Müzik dersinde notaları öğrendik. 1 ve 2 veBig%20smile. Haftaya olmayacağım için çok üzgünüm. Sınav tarihim o güne geliyorCry.
Yukarı Dön
gözde96 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 16
  Alıntı gözde96 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ocak.2009 Saat 12:19
yine çok çok güzeldi müzik ile ilgili bi seyler örenmek çok güzel piyano çalmayi çok istiyorumTongueTongue 
Yukarı Dön
gözde96 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı gözde96 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ocak.2009 Saat 12:20
TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueWinkWinkWinkWinkWinkLOLLOLLOL
Yukarı Dön
gözde96 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı gözde96 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ocak.2009 Saat 12:21
çok güzeldi hocama çok tskkrler
Yukarı Dön
aleyna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
  Alıntı aleyna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Ocak.2009 Saat 15:03

Bütün cumartesi günlerim o kadar güzel ki insan her gün tiyatroya gitmek istiyor. Bu cumartesiye gelirsek önce Sinan hocamız ile 1 ders konuştuk ve diğer arkadaşlarımızın gelmesini bekledik. 1. dersin tenefüsünde  hocamızın getirdiği  tiyatro  yazan kağıdı arkadaşlarla okuduk gerçekten çok güzeldi. Biz okurken zaman geçti.  2. derste önce bize tiyatroda ki rolleri söyledi sonra o rollere en çok kim yakışır diye değelendirdik. Tabi küçükler ben olayım diye ısrar etti ama  hoca çocuklara ayrı bir bölümüm var dedi. Değerlendirdikten  sonra  kişileri sahneye kalktı arkadaşlarımız canlandırdılar gerçekten de çok güzel oldu. Biz hiç farketmeden 2. derste bitti. 3. derste ise ise devam ettik. 3. dersin tenefüsünde annelerin hazırladığı masada yemek yedik. 4. ders azcık konuştuk sonra sahnede çalışmalar yaptık. Tabi bu 5. derstede sürdü. Tenefüste herkes nota defterini unutmuş başta bende. Kırtasiyeden herkese nota defteri alıp piyano dersine yetiştik. Sonra Dilay abla bize hangi notanın kaç vuruşluk olduğunu anlattı bizde yazdık ve bize  parça çaldı. Saat 18.00 (akşam 6) oldu vedalaşma zamanı gelmişti. Arkadaşlarım ve Sinan hocamla vedalaşıp bu güzel günde bitmişti. Sinan hocama bana bu güzel günü yaşattığı için teşekkür ederim.HugClap

Düzenleyen aleyna - 20.Ocak.2009 Saat 15:19
Yukarı Dön
sena Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
  Alıntı sena Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Ocak.2009 Saat 21:15
  Her cumartesi gibi bu haftada biraz konuştuk biraz eğlendik...1.derste biraz konuştuktan sonra hocanın hazırladığı oyunu seslendirdik daha sonra da eğlence zamanı geldiğinde köşe kapmaca oynadık sonra bir arkadaşımız nefesini tuttu diğerleride  sandalyeleri dizdi.. ve son olarak müzik dersindede nota ile ilgili bilgiler öğrendik ve nota  defterlerimize öğrendiğimiz bilgileri not ettik. yine herşey çok güzeldi..Smile
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Ocak.2009 Saat 21:34
bu hafta yine günüzüme neden buradayız? sorusuyla başladık ve cevabını aldıktan sonra birz konuştukSmile çıkarıcağımız oyun için arkadaşlarımız denemeler yaptı sora eğlenceli oyunlarlar  devam ettik ve piyano dersine geçtik bu hafta notalar hakkında baya bir ilerleme sarfettimi düşnüyorum...LOLDilay ablaya ve hocamıza tşklr
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Ocak.2009 Saat 01:15

bu hafta karne haftası olduğu için öncelikle karne notlarımızı birbirimizle paylaştık ve sözler verdikkSmiledaha sonra yine oyun için denemeler ve dikkat çalışmaları yaptıkk...Müzik dersindede geçen hafta öğrendiklerimzi tekrar ettik.

Yukarı Dön
ezgi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 37
  Alıntı ezgi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Ocak.2009 Saat 22:29

ßu haftada yine çok güzeldi...oLdukça keyifli geçti...Fakat bu hafta karne aldığımız için hepimiz teker teker sahneye çıkıp notlarımızı söyledik..ve önümüzdeki dönem düzelteceğimize dair söz verdik...[umarım sözümüzü tutabiliriz] annelerin getirmiş olduğu güzel yemeklerden yedik... daha sonra oyunumuz için deneme ve dikkat çalışması yaptık bu çalışmadan sonra ise çok eğlenceli geçirdiğimiz müzik dersimiz vardı ve böylelikle güzel bir günü daha bitirmiş bulunduk....! SmileCry

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Ocak.2009 Saat 17:31
bu hafta sahneye çıkarak karne notlarımızı okuduk.kötü notlarımızı düzelteceğimize söz verdik.daha sonra oyun denemeleri yaptık.

sonra müzik dersine geçtik.müzik dersinde geçen hafta öğrendiklerimizi tekrar ettik.ders bittip herkes çıktıktan sonra Yeda abla Dilay abla ben ve birkaç arkadaşlarımız daha piyano çaldık.dilan abla bize jingle bells i çaldırdı.ben godfather'ı çaldım(evde çok çalışmıştım).sonra bizlerde çıktık.her hafta olduğu gibi bu haftada çok güzeldi.Big%20smile

Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

Düzenleyen milan - 01.Şubat.2009 Saat 13:12
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1112131415 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,074 Saniyede Yüklendi.