Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 29
  Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Kasım.2008 Saat 17:48
sahnemiz çok güzel dekoruyla ve görüşün itibariyle ... benim hoşuma giden en güzel oyun gülmeyi yutmaak LOL herelde en çok gülen benim :) minik arkadaşlarımız dahil gülmüyor ama ben kendimi tutamadığım için güülüyorum ama kendime hakim olmayı öğrenmeliyim LOL 

ve bide şırıngalı sapık olayı var :D onda gerçekten çok korkmuştum içim hop etti LOL

ve heykellll işte en çok sevdiğimde bu herkes farklı bir hareket yaparken bir anda şak sesiyle durup arkadaşlarımızın bizim ne yaptığımızı sölemesi Smile  hmm bide eğlenmekk dans etmekk işte bu mükemmelll
LOL

Yukarı Dön
aleyna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
  Alıntı aleyna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Kasım.2008 Saat 18:05
Hocam önce size teşekkür ederim. Bu cumarteside çok eğlendim.  Birinci ders hareketsiz çalışmalar yaptık yani biz hareketsiz bir şekilde hareketlerden anlam kurmaya çalıştık bazılarımız yorum yaptı bazılarımız hareketlei canlandırdı. Tenefüse çıktık 2. Derste hareketli ama sessiz çalışmalar yaptık. dersin yarısında onu bitirip sesli sözlü aklımızdan konu oluşturup onu canlandırdık. 3. Ders en son ders sinan hoca bize kağıtlar verdi kağıtların üzerinde 4 tane şarkı vardı 2 tanesini toplu bir şekilde okuduk, söyledik bitti. Sonra normal  şarkı açıp eğlendik fotoğraf çektik sonra malesef  saat 5 olmuştu. Hiç farkına bile varmadık ama gitme zamanı gelmişti haftaya cumartesi görüşürüz.ClapSmile
Yukarı Dön
YcE_BoY Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
  Alıntı YcE_BoY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Kasım.2008 Saat 21:34
bugün güzel geçti ama neden se bana  zaman kısageliyor ama olsun bugün artık oyunlarra
başladık oyüzden bugün birazda güzeldi
ne?ter
Yukarı Dön
cemil kupeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
  Alıntı cemil kupeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Kasım.2008 Saat 22:17
bugun ve ondan oncekı gunun guzel oldugunu dusunmekte okudugum yorumlara gore tek degılım arkadaslarım ve kardeslerım gıbı bende cumartesı gunlerını ıple cekıorum dıe bılırım bugunun gusellıgı serbest ve kendıne ozgu hareketlerde buluna bılmekti. ve sarkı zamanın daki o sessızlık we sarkıları elımızdekı sozlerle okumakla ugrasıldıg uzere sessızlıgın olusması sahnede cok dıkkatımı cektı. bugun hareketlı we gusel gectı tek dıyeceklerım bunlar ayrıca fotograflar super cıkmıs. o fotografları sankı bı oyun oynuyomusuzda rollerı yaparken gızlı cekılmıs gıbı kafamda kurgulayıp fotografları gozden gecırdımwe sankı oyunu bıtırmıs aksam bılgısayara tekrar kendıme bakmak ıcın gırmısım gıbı cok gururlandım we mutlu oldum. tesekkur ederım sınan hocam...
IcE_M@N
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Kasım.2008 Saat 00:33
Big%20smile
Yukarı Dön
aleyna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
  Alıntı aleyna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Kasım.2008 Saat 14:57
hocam resimler çok üzel çıkmış bu arda siteside pek uzunmuş Big%20smile
Yukarı Dön
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Kasım.2008 Saat 18:09
bu hafta küçük kardeşlerimiz üşüdüğü için hocamızz sahnemize halı serdi üşümememiz için elinden geleni yaptı bunun için nekadar teşekkür etsek azdır çalışmalarımız çok eğlenceli geçti ...
şarkı söyledik dans ettik eğlendik ...

Sinan hocam sonsuz saygılar ... !!
Yukarı Dön
damla Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı damla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Kasım.2008 Saat 18:48
bizler günümüzün en şanslı gençleriyiz kimi genç hayatlarını dört duvar köşesinde geçirirken bizler sinan hocamızın sayesinde doyasıya egleniyor ve  bilgileniyoruz.içine kapanık olan kardeşlerimizi ve arkadaşlarımızı o küçük dünyadan çıkartıp onları eglendiriyosunuz.hocam sizi çok seviyorum ve bugüne kadar bni eglendirip bilgilendirdiğiiz için size çok teşekkür ederim.persembe ve cumartesi günlerini sabırsızlıkla bekliyorum...tiyatro kursunda oldugum için kendimi çok şanslı hissediyorum pazar günleride kurs olsun hocam lütfennnBig%20smile
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Kasım.2008 Saat 20:18
Damla Şekerim..Sizlerin öncelikle şansı böylesi faaliyetlerle destekleyen ailenizdir.Sonra kendinize saygı gösterip buraya zaman ayırmanızdır..Eh sonrada benim işimi çok bilerek,çok severek ve çok doğru yapıyor olmamdır..Ben de sizinle olmaktan çok keyifliyim..evet sanırım birlikte olduğumuz günlerin sayısını arttırmalıyız..LOL
Yukarı Dön
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Kasım.2008 Saat 20:39
evt hocam bu konuda çok ısrarlıyız Unhappy
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,083 Saniyede Yüklendi.