Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aleyna Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 18
  Alıntı aleyna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Kasım.2008 Saat 21:56
bu arada yanlış yazmışım aradalarım=arkadaşlarım

Yukarı Dön
ugur_coskun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı ugur_coskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Kasım.2008 Saat 13:35
yine her zamnki gibi cumartesi günü mükemmeldiBig%20smile 
u?urco?kun
Yukarı Dön
ebru rukiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Kasım.2008 Saat 17:17
merhaba hocam cumartesi gününü sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorum.
Yukarı Dön
hunder Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
  Alıntı hunder Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Aralık.2008 Saat 12:36

Bu tarz bir ilişki bana çok yabancı geldi..benim bildiğim öğretmen sıkıcı ve baskıcı olur..siz şanslılar gurubunuzun ve hocanızın kıymetini bilin..Bildiğiniz de gözüküyor zaten..Ben eğer İstanbulda olsaydım aranızda olurdum..Herkese iyi günler..

Yukarı Dön
ebru rukiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Aralık.2008 Saat 22:47
sanada hunder ama çok eğleniyoruz evet dediğin gibi istanbulda olsaydın aramızda olurdun
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Aralık.2008 Saat 00:42
mutuu..   Mesajını Toyat bölümüne aktardım...
Yukarı Dön
damla Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
  Alıntı damla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Aralık.2008 Saat 15:43
gerek perşembe günleri gerekse cumartesi günüleri çok egleniyorum eglenirken de sevgili sinan hocam sayesinde öğreniyorum kendimi bu çalışmalara katıldıgım için çok şanslı hissediyorum.
diğer yaşıtlarımın ve arkadaşlarımında böyle güzel anlarda olmasını çok isterdim.hocam size çok sey borçluyum bize daima doğru yolu gösterdiğiniz,bizi eglendirdiğiniz ve bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum...siz bu kalplerin bitanesisinizzBig%20smileHeart

Yukarı Dön
cemil kupeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
  Alıntı cemil kupeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Aralık.2008 Saat 22:22
sandalye asıl amacı sahnede bıselere carpmadan yurumeyı ogrenmek olan oyunda en cok eglenen ve en cok gulen sanırım 2 kısı wardı bırı ben dıerınıde arkadaslar bılıo... sazanlarda kendını bılıo Big%20smile cumartesı gunlerım gusel gecıo ama persembe dıe tutturuyo arkadaslar bı gelemedım persembe gunu nese elbet bıgun gelıcem sonucta bulundugumuz ortam ufodan veya yenı kalorıferlerden dolayı deıl duygularımız ve sınan hocamızın bızı ewladı gıbı gordugu için ama kalorıferlerın bu senaryoda oynadıgı rol cok Big%20smileBig%20smileHug
IcE_M@N
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Aralık.2008 Saat 18:29

Zamanla büyüyen tiyotromuzu çok saeverek geçmiş ve gelecek bayramınızı  kutlarımTongue

Yukarı Dön
EmirC Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 65
  Alıntı EmirC Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Aralık.2008 Saat 19:05
Fotoğrafları büyüüüüük sabırsızlıkla bekliyoruum =)
------------------------
Tüm destekçilerimize sonsuz teşekürler;
M.Osman Akbaşak
Cemal Artüz
Kemal Artüz
A.Müge Gerdan
Rana (Koçyiğit) Bostan
Ünver Oral
Davut Yurttaş
Mehmet Talat Erkip
Fatih İmer
Süphan Akbaşak

Onlar olmadan böyle yanamazdı bu ışıklar. Herkese iyi bayramlar.. İki hafta sonra görüşmek üzere.
-------------------------
Emir Caynak

Düzenleyen EmirC - 06.Aralık.2008 Saat 19:06
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,070 Saniyede Yüklendi.