Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >ÇOGET Çocuk ve Genç Tiyatrosu Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÇocuk Genç Oyuncu Adayları DÜŞÜNCELERİ (burası)

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 7891011 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
damla Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı damla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Aralık.2008 Saat 19:18
tüm arkadaşlarımın,sinan hocamın ve bizim şuanda sahnelerde olmamıza destekçi olanların ellerinden öper bayramını kutlarım...

Bayramınızı en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle...Smile
Yukarı Dön
gamze Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29
  Alıntı gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Aralık.2008 Saat 19:22

BAŞTA SİNAN HOCAM VE SEVGİLİ ARKADAŞLARIM OLMAK ÜZERE  BİZİ DESTEKLEYEN TÜM HERKESİN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM VE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ...

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Aralık.2008 Saat 20:07

EmbarrassedTiytromuzun daha iyi ve daha güzel olması için siteye her hafta sonu mesaj atacağım...

Yukarı Dön
ugur_coskun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7
  Alıntı ugur_coskun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Aralık.2008 Saat 23:09

Sinan hocamın bayramımı kutlamıyı unuttum kendimi çok kotü hissediyorum o zaman burdan herkesin bayramını kutluyorum...

u?urco?kun
Yukarı Dön
cemil kupeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
  Alıntı cemil kupeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2008 Saat 01:41
iyi bayramlar bayramınız mübarek olsun hocam bu cumartesiyi niye iple cekmiyorum bilmiyirum acaba bayram dolayısıyla bu cumartesi tiyatro olmadıgı için mi????:D:D:D:D:D:D
IcE_M@N
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2008 Saat 10:05
Cemil teklifimi ailene ilet..
13 aralık Cumartesi oyuna gelmeni muhakkak istiyorum..saat 18 gibi vakfa gelirsen,kesinlikle görmen gereken yahya Kemal'in hayatını anlatan oyunu birlikte izleriz..Dönüşte misafirim olursun..pazar sabahı ise evine dönebilirsin..Bu teklifi ciddi değerlendir..Karar verdiğinde lütfen ailen beni telefonla arasın..
Al sana Cumartesiyi iple çekmen için sebep..
Celilin yaş gurubuna uygun olmadığından yalnız gelmeyi düşünmelisin
Bunu bir ödev gibi düşün akran arkadaşlarının tamamı geliyor..Big%20smile
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Aralık.2008 Saat 18:10
hepinizin bayramı kutlu olsun arkadaşlar Smile 
Yukarı Dön
ebru rukiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı ebru rukiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Aralık.2008 Saat 20:12

hocam iyi bayramlar ellerinizden öpüyorum

Yukarı Dön
sena Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 12
  Alıntı sena Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Aralık.2008 Saat 20:32

herkezin bayramı kutlu olsun ..  inş. daha nice bayramları birlikte geçirmek dileğiyle ..Smile

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Aralık.2008 Saat 00:41
bugun cok guzel bi gundü aramıza yeni arkgeldi ama ablasını cok sewen bi kardeşimiz vardı ben ona bittim...:D...hocam bu arada şifremi hatırlayana kadar öldum:D..bugun anlattınız karga hikayesiçok guzeldi ama bigun biz buyudumuzde inş bizi iyi ve guzel yerlerde görursunuz..ki görucenizede eminim bgun arkadaslarımızın yaptı skeçler çok gsl di...hocam ben bi yazı buldum daha doğrusu aklıma geldi sol yanım die bi metin sol yanım cok acıyor anne diye ne dersiniz öle bişe ola bilirmi ona hazırlana biliyimim hocam...bugun bu arada sizden cok özur diliyorum yorduk sizi bugun...yazılarımı olduğunca duzeltmeye calıştım inş olmuştur....:D:D
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 7891011 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,086 Saniyede Yüklendi.