Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumTiyatroya dair"BİR DERS"

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mutuu3194 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 33
  Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Şubat.2009 Saat 23:29
evet bugünün ilk yorumunu ben yapayim istedim herşey daha taptazeyken.ilk önce sinan hocama çok çok geçmiş olsun hepimiz sizi çok aradık hocam en kısa zmanda ayağa kalkmanızı diliyoruzThumbs%20Upbugün çok çok eglenceli geçti.Çünkü belkide ilk defa herkes elinde bişeylerle geldi.Bireysel perfonmaslar, kısa ve eglenceli skeçler(Meralin kendi yazdığı 10 numaraydı),Sametin şiiri ve tabiki tiyatronun vazgeçilmezi doğaçlamalar.normalde kim kalkcak die birbirine bakan bizler bu hafta nasıl olduysa kalkmak için can atıyoduk hatta bir ara koltuklarda kimse kalmadı:)Bu arada pazar gününü de heyecanla bekliyorum kolbastıyı yani:))
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Şubat.2009 Saat 08:50
12 Şubat 2009 çalışmamız. Bugün çallışmamız öncesi Hocamızın hasta olduğunu öğrenince çok üzüldük.Cry. Hemen aramak ve yanına gitmek istedik, Ceyda abla "ilk defa biraz uyudu, dinlenmesi lazım" deyince bize de yüreklerimizden dua etmek ve dersimize çalışmak kaldı. Ceyda ablanın elinde bazı tiradlar vardı hocamızın gönderdiği. Anlayacağınız gibi Hasta olduğu halde bile bizi düşünen nadir insanlardan biridir HOCAMIZ. Sonra tiradları okumak isteyen arkadaşlarımız okudu, şiir okuyan, skeç yazıp oynayan, doğaçlama yapan, Sıdıka ki bizim en çok güldüğümüz skeçler arasında. Bunlar yapılırken bizde elimizde bir boş kağıt arkadaşlarımıza puan verdik. Bu puanlar hocamız tarafından değerlendirilecekti. Evet herkeste bugün sahneye çıkma telaşı vardı doğru. Sebebini ben şöyle açıklayabilirim. Biz orada olduğumuz sürece R.Sinan AKBAŞAK hocamızda bizimle beraber orada olacak. Bu bilinç çıkardı bence bizi sahneye, koşa koşa çıkmaya, istekli görünmemiz Hocamıza ulaşan bir dua olacağına inandık bence. Bir kaç arkadaşımız eksikti ama çalışmamız iyi geçti. Tabi Hocamızın olmaması dışında. Aradan sonra Ceyda abla bir müzik dinletti bize. KOLBASTI. Bunu bir iki arkadaşımız biliyordu ve bizde öğrenmek için bilen arkadaşlarımızla sözleştik beraber çalışmak ve öğrenmek için bu dansı. Sonra doğaçlama yaptık son yarım saat. Çocuk olduk, psikolojik yardıma ihtiyaç duyduk, plajda olduk, otobüse bindik. Dersimizin sonunda vedalaşarak evlere dağıldık. 
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Şubat.2009 Saat 22:01

evett bekir ve umut abilerimin de dedikleri gibi hocamız hasta olduğu için hepimiz üzgündük bu hafta Cry ancak şu ana kadar en çok hocamızın istediği gibi olan çalışmamızdı ki bu konuda hepimiz hem fikiriz. bu hafta sahneye çıkmayan kimse kalmadı eksik arkadaşlarımız vardı ancak haftaya da bu tempomuz devam edecek ve tam kadro tam gaz 27 mart için yine çokkkkk güzel bir program oluşturacağız hep birlikte. Bu hafta bence çok eğlenceli geçti. keşke hocamız da olsaydı. Hocam, çok çok çok geçmiş olsun dört gözle sizin iyileşmenizi bekliyoruz...

Yukarı Dön
ilturukku Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 16
  Alıntı ilturukku Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Şubat.2009 Saat 19:23
hocam....geçmiş olsun...acil şifalar diliyorum.en kısa zamanda beraber olmak ümidiyle....
perşembe günü hemen telefonlara sarıldık rahatsızlığınızı öğrenince ama ceyda hanım ilkez dinlenma fırsatı bulduğunuzu söyleyince..arayamadık.tiyatro çalışmalarını merak etmeyin herkes sanki siz aramızdaymışsınız gibi ciddiyetle çalışıyor....tekrar geçmiş olsun...en kısa zamanda birlikte olmak umuduyla....
HAYATI ERTELEMEYİN....TEKRARI YOK...
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Şubat.2009 Saat 09:58
Geldim...İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.. umarım perşembe birlikte olabiliriz..
 ve yokluğumda  aynı ilgi ve ciddiyeti gösterdiğiniz için ayrıca teşekkürler..
hepinize sevgiler Smile
Yukarı Dön
appa98 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 17
  Alıntı appa98 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Şubat.2009 Saat 10:36
Hocam tekrar geçmiş olsun. Hastaneden çıktığınıza sevindim umarım tamamen iyileşmişsinizdir. Perşembe günü görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın. 
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Şubat.2009 Saat 17:42
19 Şubat 2009 çalışamız. Bugün Tiyatroya geldiğimde oldukça yorgundum. Tabi bu tiyatroya gelene kadardı. Hocamız bu hafta da aramızda değildi. Bizde bize düşeni yapıp, çalışmamıza başladık. Önce Trafik Terörü adlı oyunu bir gözden geçirdik. Sonra bir tirad, bir oyun daha ve bir tirad daha. Aramızı geç verdik çünkü kolbastıyı öğretecek hocamız gelmişti ve biraz da kolbastı çalıştık. Ara sonrası biraz doğaçlama yaptık. Bir tirad daha okundu. Zaman çok çabuk geçti. Hatta gitmek istemiyordu kimse ama evlerimize ulaşım zor olduğundan vedalaşıp, görüşmek üzere ayrıldık. Bu arada bugün hocamızın hastaneden çıkışını forum sayfamızda görmem ayrıca mutlu etti beni. Tekrar geçmiş olsun Hocam. Allah bir daha göstermesin.Clap  
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Şubat.2009 Saat 01:28
Hocam çok çok çokkkk geçmiş olsun, sizi çok seviyoruz ve perşembeyi iple çekiyoruz SmileSmileSmile

bu hafta derse geç kaldık, gecikmeli katıldığım için bizden önce ne yapıldığını bilmiyorum ama geldiğimizde grubumuzun en sessizleri caner ve milan doğaçlama yapıyorlardı onları seslerini duymak ilginç bir değişiklik oldu artık onlarda hep çıkmak isteyeceklerdir herhalde Wink daha sonra kolbastı hocamız bizi çalıştırdı kan ter içinde kaldık ama şaka maka 3 figür öğreniverdik ona da burdan tekrar teşekkür ediyoruz karşılıksız iyiliği için...Clap  dersimizin sonunda istemeyerek ayrıldık (yalnız öyle yorulmuşum ki deliksiz uyudum Big%20smile )
Yukarı Dön
GÖKHAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 56
  Alıntı GÖKHAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Şubat.2009 Saat 22:25

hocam çok geçmiş olsun sağlıklı nice günler diliyorum izin dolayısıyla yeni duydum affınıza sığınıyorum size moral veren seslerin içinde olmak isterdim.geçen hafta kolbastıya katılamadığım için umut 4 hareketi gösterdi bana 3 saat kadar evde çalıştık ter içinde kaldık amaçok güzel bi oyun hem oynaması hemde seyretmesi çok güzel perşembe günü görüşmek üzre hocam

Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Şubat.2009 Saat 22:34
teşekkürler Gökhan..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,148 Saniyede Yüklendi.