Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumTiyatroya dair"BİR DERS"

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 56789 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
GÖKHAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 56
  Alıntı GÖKHAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Nisan.2009 Saat 17:38

7 NİSAN 2009 - EVET BENİ GÖRMELİYDİNİZ   LOL BEKİR'İN DEDİĞİ GİBİ. GÜZEL AKŞAMLARIMIZDAN BİRİYDİ.YENİ SKEÇLER GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL.ÇOK GÜLDÜK ÇOK GÜLDÜM  Big%20smile  HERKESİN DİLİNE SAĞLIK.

Düzenleyen GÖKHAN - 08.Nisan.2009 Saat 17:39
Yukarı Dön
mutuu3194 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33
  Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Nisan.2009 Saat 14:55
VE 9 NİSAN...BUGÜNE KADAR ÇALIŞMALARIMIZIN HEPSİ ÇOK EĞLENCELİ GEÇMİŞTİ AMA DÜN ÇOK DAHA FARKLIYDI.HOCAMIZ DAHİL HEPİMİZ GÜLMEKTEN KIRILDIK RESMENLOLHATTA SONUNDA SAMET BAYA BAYA KIRILDI GİTTİ ARTIK SEMİH NE DEDİYSEBig%20smileDÜN AKŞAM YENİ YENİ ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞIMIZ VE ÖNCEDEN SERGİLEDİĞİMİZ SKEÇLERİ OYNADIK.OYNARKENDE HEPİMİZ ÇOK EĞLENDİK.AKŞAMA İLK ÖNCE AYHAN ABİNİN RUHİSİYLE BAŞLADIK.SONRASINDA SAMETİN Bİ ŞİİRİ TİYATROLAŞTIRARAK OYNAMASINI KEYİFLE SEYRETTİK.SIRA ATALAY ABİ,ADEM ABİ VE CANERİN OYNADIĞI SKECE GELDİ.İZLERKEN ÇOK GÜLDÜK VE EĞLENDİK.ARDINDAN GÖKHAN VE HAZALIN OYNADIĞI BAŞTAN SONA İNSANLARI KIRAN BİR OYUN.DUN AKŞAM BU OYUNDA YENİ BİR HUŞU OLAYIYLA KARŞILAŞTIK ADEM ABİNİN KULAKLARI ÇINLASINBig%20smileVE SAHNEYE CEYDA ABLAYLA BEN ÇIKTIM.OYUNU OYNARKEN İNANILMAZ ZEVK ALDIM.HELE OYUNU OYNARKEN GICIK BİR KİŞLİĞE BÜRÜNDÜĞÜMÜ DUYUNCA AYRI Bİ ZEVK ALDIMBig%20smileYENİ OYUNLARIN BİTMESİYLE BERABER ESKİ OYUNLARA GEÇİŞ YAPTIK HEMEN.O KADAR GARİP BİŞEYKİ ONLARCA KEZ İZLEMEMİZE,DEFALARCA AYNI ESPRİLERİ DUYMAMIZA RAĞMEN HALEN ÇOK GÜZEL GELİYOR OYUNALRI İZLEMEK.HER İZLEDİĞİMİZDE SANKİ DAHA ÇOK EĞLENİYORUZ DAHA ÇOK GÜLÜYORUZ.HELE EV HALİ YOK MU!!OKADAR GÜZEL ANLAŞAMIYORLAR KİBig%20smileHANİ YEDANIN BEKİRE SESİNİ İNCELTEREK BİRAZDA KIRGIN Bİ ŞEKİLDE SİTEMLERİ VE BEKİRİN ONA TEPKİLERİ...İŞTE KOPTUĞUM AN O ZAMANDIRBig%20smileBig%20smileClapClapESKİ SKEÇLERİMİZİN HEPSİ TEKER TEKER SAHNEYE ÇIKIP OYNADIK VE HEPSİDE ÇOK HOŞTU.OYUNLARIN BİTİMİYLE BERABER YEDA,SEMİH VE TABİKİDE SAMETBig%20smile KULAKLARIMIZ PASINI ALDILAR.EN SONUNDA AYRILMA VAKTİ GELDİ YİNE.BENİM EN ÇOK SEVDİĞİM ŞEYLERDEN BİRİ DE BU TİYATRO ÖNCESİ VE SONRASINDAKİ O KISA VE GÜZEL MUHABBETLERLOLHERKES BİRBİRİYLE VEDALAŞTI VE SONRASINDA SAĞOLSUN CEYDA ABLA,SAYESİNDE EVİMİZE 1.30 SAAT ONCEDEN VARDIKBig%20smile

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Nisan.2009 Saat 17:38
Umut herşeyi anlatmışClap. Bu arada 27 Mart Gösterilerimizn cd'lerini görünce,Confused gerçekten o kadar güzel hazırlanmış ki, Hocamızın ellerine sağlık. Böyle bir hatıra kolay kolay her insana nasip olmaz. ClapClapClapClapClap
Yukarı Dön
GÖKHAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 56
  Alıntı GÖKHAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Nisan.2009 Saat 19:41
hocam ellerinize,emeğinize sağlık. SİZLERLE ZAMAN GEÇİRMEK,YAŞAMAK ÇOK GÜZEL.
Yukarı Dön
mutuu3194 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33
  Alıntı mutuu3194 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Nisan.2009 Saat 23:47
EVET EVET AKŞAM EVE GİDİNCE GÖKHANLA 2 CD YEDE BAKTIK.RESİMLERİN SADECE TİYATROLAR GÜNÜNDEKİ ÇEKİLENLERLE KALMAMASI,BUGÜNE KADARKİ BÜTÜN RESİMLERİN ATILMASI ACAYİPP SEVİNDİRDİ BENİ...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Nisan.2009 Saat 16:52
14 Nisan 2009 çalışmamız. Bugün çalışmamıza DOĞA adlı Çocuk Oyununun provasının hemen bitiminde başladık. Öncelikle Adem abi, Atalay abi ve Caner ile bir skeç izledik. Sonra Eda ve Samet'in skeçlerini izledikten sonra hocamız bize bir kaç soru sordu. Oyunun nasıl olması gerektiği, neler yapmamız gerektiği, oyunun kaç boyutunun olduğu, bizim kaç boyutu görebildiğimizi ve sergilediğimiz hakkında bilgiler verdi. Zaman çok çabuk geçmişti. Arkadaşlarımızla vedalaşıp, evlerimize gittik.  
Yukarı Dön
hazal_c Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 127
  Alıntı hazal_c Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 14:24
21 Nisan 2009 Çalışmamız.. dün akşam sayıca azdık. önce caner,atalay abi ve adem abinin skeçlerini izledik, sonra samet bize bir şiir okudu, ardından da ayhan abi monoloğuyla sahneye çıktı. hocamız bu monologdan yola çıkarak bizlerden kendimizi aşmamızı istedi. Sıradan konulara sıradışılık katarak doğaçlama çalışmalar yaptık. Tabii pek çok komik durum da çıktı ortaya.Big%20smile Bol bol güldük, eğlendik ve de öğrendik. Perşembe akşamı çalışmamız olmayacak ama içindeki çocuğu büyütmemiş olan herkesi geleneksel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kıyafet Balomuzda görmek istiyoruz Smile
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 23:07
ben buradan hocama çoook teşekkür etmek istiyorum birkez daha tiyatro dersinden öte dersler ver hayatı anlamamıza yardımce oluyor hocamız bize ve o anlatmıyor sadedece düşündürüyor ki bu çok zor birşey hocamız zor olanı çok kolaylıkla profesyonelliği ile yapıor ... doğaçlama çalışmalarımızda her birimize atrı konular verdi hocamız ayrı düşünceler ... ki bana verdiği konu için çook çoook teşekkürler ediyorum çünü hocamız bizi tanıyor ve öyle bir konu verdi ki ben bir ay sonra yaşayacağım şeyi yşamama ve bir aysonra yapacağım hatayı düzeltmeme yardımce oldu hocam iti varsınız ... bu ailede olmaktan çook mutluyum .... hocam tekrar teşekkürler
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
terapist Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1803
  Alıntı terapist Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Nisan.2009 Saat 23:30
Samet aslanım  iyi dileklerin için teşekkürler ..Lütfen mesajındaki imla hatalarını da düzelt.. Yoksa ne biçim hocaları var doğru dürüst yazı bile yazamıyorlar dedirteceksin..
                                           Big%20smile
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Nisan.2009 Saat 14:38
16/04/2009 çalışmamız. Bu gün çalışmamız oldukça yoğundu diyebilirim kendi adıma. 19 Nisan 2009 tarihli DOĞA oyunu ile çalışmalar ardından bizim çalışmamıza geçmiştik. Oldukça yorulduğumuzu gören Hocamız bugünü bize bıraktı diyebilirim. Bol bol güldük, eğlendik. Stres attık. Özellikle Caner'in " ha ha ha " aklıma geldikçe hala gülüyorum. Samet'in yokluğu aşırı derecede hissedildi tabi.LOLLOLBig%20smile... Eee Eren abi yi de aramadık değil.LOLLOLLOL.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 56789 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,072 Saniyede Yüklendi.