Tiyatro yaşamın aynasıdır... Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >2 - ÇALIŞMALARIMIZDAN >TOYAT Tiyatro Oyun Atölyesi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumTiyatroya dair"BİR DERS"

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Nisan.2009 Saat 14:45
21.04.2009 Çalışmamız. Bugün ilk gelen bendim. Arkadaşlarımız beklerken birden Hocam geldi. Her zaman ki gibi... Biraz sohbet ettik. Doğa oyunu hakkında görüşlerimizi bildirdik. Birer birer arkadaşlarımız gelmeye başladı. Sonra Hocamız bana " KUŞLAR " Adlı bir belgesel cd' si getirmiş. Çok sevindim. Çalışmamız her zaman ki gibi başladı fakat bugün farklıydı. Karakterin her halini göz önünde bulundurmalı ve onun gibi düşünüp, hareket edip, duygularını hissetmemiz gerektiğini, bunları uygulamaya gelince ne kadar basit görünen bunların, aslında ne kadar zor olduğunu gördük. Not tutmanın ne kadar işe yararlılığı konusunda bilgiler de vardı.Clap
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Nisan.2009 Saat 13:52
28 Nisan 2009 çalışmamız. Bugün yine ilk gelen bendim. Sonra Hocamla beraber kapıları açtık. Bir de aramıza katılmak isteyen bir abi gelmişti. Sonra Hocamla biraz sohbet ettik. Bize süper haberler verdi. Bugün biraz az kişiydik ve çalışmamızı Kanlıca da yapmaya karar verdik. Çay içtik, yoğurt yedik, çekirdek çıtlattık, sohbet edip güzel bir çalışma yaptık. Kimi ne göre bu yazıyı okuyan, bizim aramızda olmayan bir çok insana göre böyle çalışmamı olur diyebilir ama bizim neler yaptığımızın, nasıl öğrendiğimizn farkında değiller. Herşey için Çok Teşekkürler Hocam.ClapClapClap 
Yukarı Dön
smt-gnr Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 143
  Alıntı smt-gnr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Nisan.2009 Saat 18:46
bir şansım olsaydı eğer hayattta zamanı geriçevirebilmem için; 28 nisana geri çeverir o güzel çalışmaya katılmak isterdim :( ... ama şuan sadece kıskanmak ve dövünmekle yetinmek zorundayım ... çook sevindim sizin adınıza :)            :( :D
    @@@@ baleva @@@@
        +smt-gnr+
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mayıs.2009 Saat 17:33
5 Mayıs 2009 çalışmamız. Bugün herkesten önce gelen ben, herkesten sonra gelen olmuştum. Arkadaşlarım çalışmalarımız hakkında fikir alış verişi yapıyorlardı. Çalışmamız hangi oyunları oynayacağımız konusunda konuşarak başladı. Çalışma tarihlerini belirledik ve tüm hızımızla oyunlarımızı seyircilerle buluşturmak için çabalamaya başladık. Clap

Düzenleyen bekir - 08.Mayıs.2009 Saat 17:35
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mayıs.2009 Saat 17:39
7 Mayıs 2009 Çalışmamız. Bugün yine erken gelenlerden biriydim. Samet ve Eda çalışmaya başlamışlardı bile. Ben de onları izleyip, arkadaşlarımın gelmesini bekledim. Sonra gelen arkadaşlarımızla yapacağımız oyunlara çalıştık. Çalışma günlerine ekleme yaparak, daha fazla çalışma konusunda hepimiz hem fikir olduk. hadi hayırlısı...ClapClapClapLOL  
Yukarı Dön
GÖKHAN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 56
  Alıntı GÖKHAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mayıs.2009 Saat 19:03
-7 MAYIS 2009- Bilmiyorum neden son günlerdeki neşesizlik.Ben hastayım diye galiba. Smile ya da hastalıktan öyle hissediyorum.Hocam dediğiniz gibi 2 askerin bile teki komutan olarak ona komut vermezse hiçbirşeyi halledemezler.Neşemiz yerine gelirse alkışların susmayacağından şüphem yok bu güzel oyunlarla.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Mayıs.2009 Saat 17:34
12 Mayıs 2009 çalışmamız. Çalışmamız ayrıntıları ve bağlantıları yapan Hocamız sayesinde çok keyifli geçiyor. Hepimiz canlanıp, kendimize geldik diyebilirim. Çalışmalarımız 90 km hızla ve emniyet kemeri takılı gidiyorLOL. Herkesin neşesi yerinde.Clap 
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mayıs.2009 Saat 14:17
14 Mayıs 2009 tarihli çalışmamız. Çalışmamız çok eğlenceli başladı. Hocamız yeni bir fikir ile gelmişti ve çok hoş bir fikirdi. Bu arada Yeda söyleyeceği şarkı için org ile prova yaptı. Bizde oynayacağımız oyunların provalarını aldık. Hocamızın yönlendirmeleri sayesinde bambaşka bir oyun çıktı karşımıza. Son olarak Yeda şarkısını söylerken bir tatsızlık oldu ve çalışmamız bitti. Pazartesi Çalışmalarımıza tekrar devam edeceğiz ve bu sefer çok başka olacak eminim. Hocam Herşey için tekrar çok sağolun. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.ClapClapClapClapClapTongue
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Mayıs.2009 Saat 08:39
21 Mayıs 2009 çalışmamız. Bugün çalışmamız hızlı başladı diyebilirim. Önümüzde bir hafta var ve biz bu oyunu çıkaracağız. Çalışmalarımız elimizdeki oyunların provalarını alarak ve Hocamızın şekillendirmeleriyle çok çok güzel bir hal alıyor. Bu çalışmamızda yeni şeylerde öğrendik. Hocamızın ne kadar uğraştığını ve bu işin ne kadar zor olduğunu gördük. Sonuç: çok güzel bir oyun bizi ve bizi izlemeye gelenleri bekliyor olacak.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Haziran.2009 Saat 17:37
Çalışmalarımız devam etmekte fakat ben işimden dolayı düzenli olarak yazamıyorum. BİZDE BÖYLE adlı oyunumuzun çalışmarını, prova aşamalarını, oynayışımızı fotoğraflardan Hocamız sayesinde görebilirsiniz. Çok iyi bir arkadaşlığımız var. Bunun başarısını alıyoruz zaten. Herkese selamlar, Teşekkürler... 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,082 Saniyede Yüklendi.